Рейтинг теми:
  • Голосів: 4 - Середня оцінка: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прогноз на 25те
Пані зробила оптимістичний прогноз - причому абсолютно ВПЕВНЕНО. Впевнених оптимістичних прогнозів я взагалі не чув.

(22-02-2013, 23:08 )pani писав(ла): Виношу окремим постом.

Самміт Укр-ЄС 25го перевершить всі прогнози. Результат буде позитивнішим, ніж всі прогнозують.

ПС. За ці два дні буде ще купа інформаційних провокацій.
Відповісти
Отак все просто
Відповісти
(26-02-2013, 00:30 )Woodstock generation писав(ла): Пані зробила оптимістичний прогноз - причому абсолютно ВПЕВНЕНО. Впевнених оптимістичних прогнозів я взагалі не чув.
результати саміту відповідають очікуванням переважної більшості відвідвувачів ВФ та експертів
Відповісти
замість "недостатній"
наприклад, звільнивши луценка цього легко можна було б досягти
тому щвидше можна казати, що це ви не хочете прогресу, замість цього ви щось шукаєте між рядків
(26-02-2013, 00:34 )pani писав(ла): Отак все просто
Відповісти
(26-02-2013, 01:01 )НеСправжнійПатріот писав(ла): результати саміту відповідають очікуванням переважної більшості відвідвувачів ВФ та експертів

Только часть экспертов и посетителей видит наполовину полный стакан, а часть - наполовину пустой.

Я отношусь к первой части. Любое укрепление связей Украины с ЕС - во благо Украины. ЛЮБОЕ. Лучше худой мир, чем добрая ссора, лучше синица в руке, чем журавль в небе, лучше что-то, чем ничего. Лучше даже нынешняя Украина, чем нынешняя Россия. Лучше двуличный Кучма или Янукович, чем искренний Лукашенко или Чавес.
Відповісти
(25-02-2013, 21:28 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 21:15 )Tatarchuk писав(ла):
(25-02-2013, 19:17 )pani писав(ла):
(25-02-2013, 19:07 )Tatarchuk писав(ла): не приймуть нас нікуди, поки клята сучкаблох у безвкусному луївітоні та її подельник-папереднік сидітимуть в тюрязі. Це принципово абсолютно. Не вийде без цього "не тушкою так чючелком"

Готова посперечатися. Якщо на щелбани - то на камеру. І на сайт. Ти згоден?
та давай. Отже: я кажу, що Європа ні в які асоціації нас не пустить, поки сидять Тимошенко і Луценко. Ти кажеш - пустить.
Строк - травень-червень, адже на травень Європа висунула умови, а в червні вже буде ясно, що вона робить коли умови не виконано.
Ти виграєш, якщо - або випускають обох папередників, - або якщо вони сидять а нас приймають в асоціацію. Все вірно?

Я кажу, що Тимошенко не випустять. Я ж написала вище.

це ніяк не протирічить умові парі
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
(26-02-2013, 10:28 )Tatarchuk писав(ла): це ніяк не протирічить умові парі

Протирічіть. Ти написав про двох. Я про одну.
Відповісти
(26-02-2013, 12:06 )pani писав(ла):

вточні свій прогноз (на що власне ти готова забитися і в якому разі готова отримати щелбани)
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
(26-02-2013, 12:10 )Tatarchuk писав(ла):

вточні свій прогноз (на що власне ти готова забитися і в якому разі готова отримати щелбани)
Відповісти
(26-02-2013, 09:44 )Kohoutek писав(ла):
(26-02-2013, 01:01 )НеСправжнійПатріот писав(ла): результати саміту відповідають очікуванням переважної більшості відвідвувачів ВФ та експертів

Только часть экспертов и посетителей видит наполовину полный стакан, а часть - наполовину пустой.

Я отношусь к первой части. Любое укрепление связей Украины с ЕС - во благо Украины.
згоден. шкода що на саміті цього не сталось
Відповісти
(26-02-2013, 12:11 )pani писав(ла):
(26-02-2013, 12:10 )Tatarchuk писав(ла):

тобто, всі інші варіанти виграю я? Ну тоді готов на червень лоба ))
Відповісти
(26-02-2013, 12:22 )Tatarchuk писав(ла): тобто, всі інші варіанти виграю я? Ну тоді готов на червень лоба ))

Ок. Замьотано. Юля сидить, Асоціацію в Вільнюсі підписують. Щелбани в прямому ефірі Smile
Відповісти
(26-02-2013, 12:20 )НеСправжнійПатріот писав(ла): згоден. шкода що на саміті цього не сталось

На саммите перед Украиной в очередной раз не захлопнули двери. Теперь от оппозиции, например, зависит, насколько быстро и эффективно будут выполнены требования ЕС по реформированию законодательства. Посмотрим, будут ли они способствовать принятию требуемых документов в форме, максимально приближённой к рекомендациям ЕС, или, например, опять будут разглагольствовать о чудовищном УПК, который Евросоюзу очень даже понравился. Будут ли они основные усилия направлять на заключение соглашения с ЕС или на непримиримую борьбу против заключения таких соглашений с нынешним антинародным режимом.
Відповісти
(26-02-2013, 12:26 )pani писав(ла):
(26-02-2013, 12:22 )Tatarchuk писав(ла): тобто, всі інші варіанти виграю я? Ну тоді готов на червень лоба ))

Ок. Замьотано. Юля сидить, Асоціацію в Вільнюсі підписують. Щелбани в прямому ефірі Smile

я не проти провести етер вже у червні, бо вже тоді буде ясно, що травневий дідлайн продовбано
Відповісти
Я взагалі то не фан персонажа, але вчора на ICTV він казав, що самміт дуже позитивний і аргументував чому. Це легко нарити в інеті.
Відповісти
(26-02-2013, 12:28 )Kohoutek писав(ла):
(26-02-2013, 12:20 )НеСправжнійПатріот писав(ла): згоден. шкода що на саміті цього не сталось

На саммите перед Украиной в очередной раз не захлопнули двери. Теперь от оппозиции, например, зависит, насколько быстро и эффективно будут выполнены требования ЕС

у демократіях в неуспіху винувата влада, у тиранія - опозиція. Совок детектед
Відповісти
(26-02-2013, 12:34 )Tatarchuk писав(ла): я не проти провести етер вже у червні, бо вже тоді буде ясно, що травневий дідлайн продовбано

Ні, я про яке там намічено листопада 2013 року в Вільнюсі. Не раніше.
Відповісти
(26-02-2013, 12:39 )pani писав(ла):
(26-02-2013, 12:34 )Tatarchuk писав(ла): я не проти провести етер вже у червні, бо вже тоді буде ясно, що травневий дідлайн продовбано

та раді бога
отже якщо:
- Тимошенко випустять )) я виграв
- Луценко сидітиме в тюрязі я виграв
- В листопаді нас не приймуть в асоціацію я виграв
- саміт в листопаді не відбудеться я виграв
- і проч ))
Відповісти
(26-02-2013, 12:43 )Tatarchuk писав(ла):
(26-02-2013, 12:39 )pani писав(ла):

та раді бога
отже якщо:
- Тимошенко випустять )) я виграв
- Луценко сидітиме в тюрязі я виграв
- В листопаді нас не приймуть в асоціацію я виграв
- саміт в листопаді не відбудеться я виграв
- і проч ))

Крім виділеного жирним. Я на це не забиваюся. Тут 50-50. А проч. то взагалі....
Відповісти
(26-02-2013, 12:37 )Tatarchuk писав(ла): у демократіях в неуспіху винувата влада, у тиранія - опозиція. Совок детектед

В том, в какой ситуации находится сейчас Украина, виноваты все политические силы, находившиеся при власти. Свою долю вины, в том числе, несут Ющенко, Тимошенко и их политические силы. Когда у них была власть, он всё время тратили на междуусобные войны, вместо проведения хоть каких-то реформ. Режим Кучмы был на порядок эффективнее Ющенко-Тимошенко. ЕС ведёт переговоры не с партиями - он ведёт их с государством Украина. Сейчас для достижения соглашений с ЕС Украине необходимо продемонстрировать прогресс в этих реформах. УПК является таким прогрессом, но мы видим, что для части оппозиции проигрыш политического противника снова оказывается важнее интересов страны в целом. От Партии регионов ничего хорошего ожидать не приходится и в их силах сорвать соглашение. Но, как показывает нам недавний исторический опыт, это вполне и в силах оппозиции. Поживём - увидим. У победы - сто родителей, поражение - всегда сирота.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Прогноз вибори Порошенкоко 2019 leonid 0 247 27-08-2018, 10:07
Ост. повідомлення: leonid
  Даю новий прогноз: Трампом по Україні Bayan 19 4291 15-11-2016, 01:31
Ост. повідомлення: McOgon
  Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу leonid 2 662 11-08-2016, 21:03
Ост. повідомлення: leonid

Перейти до форуму: