Рейтинг теми:
  • Голосів: 4 - Середня оцінка: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прогноз на 25те
(26-02-2013, 12:37 )Tatarchuk писав(ла): у демократіях в неуспіху винувата влада, у тиранія - опозиція. Совок детектед

(26-02-2013, 12:54 )Kohoutek писав(ла): В том, в какой ситуации находится сейчас Украина, виноваты все политические силы, находившиеся при власти.

іщо раз: у демократіях опозиція - це як правило сила, яка перебувала раніше у влади. Але їй не закидають провалів та невдач, які стаються за урядування їхнії опонентів. Закидають владі. А совкі - це якраз ті, хто схильні звинувачувати опозицію і вигорожувати владу. Ви - совок
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
(26-02-2013, 14:21 )Tatarchuk писав(ла): іщо раз: у демократіях опозиція - це як правило сила, яка перебувала раніше у влади. Але їй не закидають провалів та невдач, які стаються за урядування їхнії опонентів. Закидають владі. А совкі - це якраз ті, хто схильні звинувачувати опозицію і вигорожувати владу.

Я не вигорожую владу і не звинувачую опозицію, а лише вказую, що зараз від поведінки опозиції теж багато чого залежить. Від влади, звісна річ, ще більше, але я від цієї влади взагалі нічого не чекаю.

Цитата:Ви - совок
Та ні, Татарчук, це ви - дебіл. Замість дискутувати по суті, ви завжди намагаєтеся якимось чином з'їхати з обговорення проблеми на особистість співрозмовника. Від того, ким я є, правдивість чи неправдивість моїх слів ніяким чином не залежить.
Відповісти
(26-02-2013, 12:28 )Kohoutek писав(ла):
(26-02-2013, 12:20 )НеСправжнійПатріот писав(ла): згоден. шкода що на саміті цього не сталось

На саммите перед Украиной в очередной раз не захлопнули двери.
так про те що не на цьому саміті не закриють двері казали всі. нагадаю, що прогноз автора стартопіка полягав в наступному:
"Самміт Укр-ЄС 25го перевершить всі прогнози. Результат буде позитивнішим, ніж всі прогнозують. "
(26-02-2013, 12:28 )Kohoutek писав(ла): Теперь от оппозиции, например, зависит, насколько быстро и эффективно будут выполнены требования ЕС по реформированию законодательства. Посмотрим, будут ли они способствовать принятию требуемых документов в форме, максимально приближённой к рекомендациям ЕС, или, например, опять будут разглагольствовать о чудовищном УПК, который Евросоюзу очень даже понравился.
а Вам то що з того? головне щоб євроспрямована влада ті закони внесла та проголосувала
і той. ЄС дико не подобається законодавство щодо прокуратури. Ви все ж таки почитатйте
(26-02-2013, 12:28 )Kohoutek писав(ла): Будут ли они основные усилия направлять на заключение соглашения с ЕС или на непримиримую борьбу против заключения таких соглашений с нынешним антинародным режимом.
а що Вам дає підстави казати, що вона може вести "непримиримую борьбу против заключения таких соглашений"?

краще скажіть чи ви особисто та громадські організації, що підтримубть ваш рух, вимагатимуть від влади виконання умов, поставлених ЄС перед нашим урядом, в тч щодо невідкладного вирішення питання по політичним ув'язненим?
Відповісти
те що гей назвав мене дібілом, я якось переживу, списую на сексуальну емоційність. Але ткнути його у ту калюжу яку сам він наробив, варто.
отже:
(26-02-2013, 14:31 )Kohoutek писав(ла): Я не вигорожую владу і не звинувачую опозицію, а лише вказую, що зараз від поведінки опозиції теж багато чого залежить. Від влади, звісна річ, ще більше, але я від цієї влади взагалі нічого не чекаю.

читаємо текст оригіналу. Шукаємо тут бодай строчку, бодай вираз про владу, від якої, "звісно, ще більше"? Хуй там.:
(26-02-2013, 14:31 )Kohoutek писав(ла): На саммите перед Украиной в очередной раз не захлопнули двери. Теперь от оппозиции, например, зависит, насколько быстро и эффективно будут выполнены требования ЕС по реформированию законодательства. Посмотрим, будут ли они способствовать принятию требуемых документов в форме, максимально приближённой к рекомендациям ЕС, или, например, опять будут разглагольствовать о чудовищном УПК, который Евросоюзу очень даже понравился. Будут ли они основные усилия направлять на заключение соглашения с ЕС или на непримиримую борьбу против заключения таких соглашений с нынешним антинародным режимом.
вилів гівно виключно на опозицію, а про владу - ані слова. Мовляв, а від неї я ж і так нічо не чекаю. Та хер вам хто повірить. Ви на побігушках у Лутковської, то ви від неї теж нічого не чекаєте? Ну ще напишіть що вона опозиційна або надсхваткою, а її призначення голубцямі ето-просто-таксовпало (як і її вперте ігнорування політичних в"язнів).
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
Традиційно огидна манера спілкування у виконанні юлєкоханців.

А потім чухатимемо потилицю - що ж це з форумом, як так сталося...

(26-02-2013, 15:04 )Tatarchuk писав(ла): те що гей назвав мене дібілом, я якось переживу, списую на сексуальну емоційність. Але ткнути його у ту калюжу яку сам він наробив, варто.
отже:
(26-02-2013, 14:31 )Kohoutek писав(ла): Я не вигорожую владу і не звинувачую опозицію, а лише вказую, що зараз від поведінки опозиції теж багато чого залежить. Від влади, звісна річ, ще більше, але я від цієї влади взагалі нічого не чекаю.

читаємо текст оригіналу. Шукаємо тут бодай строчку, бодай вираз про владу, від якої, "звісно, ще більше"? Хуй там.:
(26-02-2013, 14:31 )Kohoutek писав(ла): На саммите перед Украиной в очередной раз не захлопнули двери. Теперь от оппозиции, например, зависит, насколько быстро и эффективно будут выполнены требования ЕС по реформированию законодательства. Посмотрим, будут ли они способствовать принятию требуемых документов в форме, максимально приближённой к рекомендациям ЕС, или, например, опять будут разглагольствовать о чудовищном УПК, который Евросоюзу очень даже понравился. Будут ли они основные усилия направлять на заключение соглашения с ЕС или на непримиримую борьбу против заключения таких соглашений с нынешним антинародным режимом.
вилів гівно виключно на опозицію, а про владу - ані слова. Мовляв, а від неї я ж і так нічо не чекаю. Та хер вам хто повірить. Ви на побігушках у Лутковської, то ви від неї теж нічого не чекаєте? Ну ще напишіть що вона опозиційна або надсхваткою, а її призначення голубцямі ето-просто-таксовпало (як і її вперте ігнорування політичних в"язнів).
Відповісти
(26-02-2013, 15:04 )Tatarchuk писав(ла): те що гей назвав мене дібілом, я якось переживу, списую на сексуальну емоційність.

Любопытно наблюдать, как у вас в разговоре со мной неизменно всплывает тема секса. Казалось бы, ну какая тут связь? А вот отчего-то не выходит у вас из головы. Учение Фрейда непобедимо, потому что оно верно.
Відповісти
(26-02-2013, 14:47 )НеСправжнійПатріот писав(ла): а Вам то що з того? головне щоб євроспрямована влада ті закони внесла та проголосувала

Да, это главное. От оппозиции требуется только не мешать - если, конечно, будет чему не мешать. В частности, требуется, чтобы Рада хотя бы работала.

Цитата:а що Вам дає підстави казати, що вона може вести "непримиримую борьбу против заключения таких соглашений"?

Опыт, сын ошибок трудных. Я очень надеюсь, и склоняюсь к тому, что оппозиция в данном случае так себя вести не будет. Но, увы, жизнь показала, что у нас сбываются и худшие варианты.

Цитата:краще скажіть чи ви особисто та громадські організації, що підтримубть ваш рух, вимагатимуть від влади виконання умов, поставлених ЄС перед нашим урядом, в тч щодо невідкладного вирішення питання по політичним ув'язненим?

Как верно заметил Предсказамус, они будут требовать установления в стране верховенства права и независимого суда, что предполагает решение проблемы политических заключённых. В политику ни правозащитные, ни ЛГБТ организации не лезут. Но в личном качестве я поддерживаю требование немедленного освобождения Луценко и Тимошенко. И большинство моих знакомых, насколько я могу судить, тоже.
Відповісти
(26-02-2013, 15:18 )Kohoutek писав(ла):
(26-02-2013, 15:04 )Tatarchuk писав(ла): те що гей назвав мене дібілом, я якось переживу, списую на сексуальну емоційність.

Любопытно наблюдать, как у вас в разговоре со мной неизменно всплывает тема секса. Казалось бы, ну какая тут связь? А вот отчего-то не выходит у вас из головы. Учение Фрейда непобедимо, потому что оно верно.

я вас спіймав на собачому, що вам ще залишається, як вести по собачому? І да, Фрейда я не відміняю. Якщо щось схоже на підараса, поводе себе як підарас і демонструє звичкі підараса, то вповні можливо, що він підарас. Це стосується і 123 (раз уж він зреагував) і більшість інших публічних противсіхів. Здається, я це ставлення до них як на рідкісних підарасів ніколи не приховував від загалу
Відповісти
Wink 
(26-02-2013, 15:23 )Tatarchuk писав(ла): підараса ... підарас ... підараса ... підарас ... підарасів
Відповісти
І своїм срачем мій правильний прогноз не відміните!!!!

І не намагайтеся!

(це звернення до всіх учасників цього пірдуха)

Gun
Відповісти
(26-02-2013, 15:24 )Kohoutek писав(ла):
(26-02-2013, 15:23 )Tatarchuk писав(ла): підараса ... підарас ... підараса ... підарас ... підарасів

ну і закінчення того ж анекдоту - "от ето слава".
Відповісти
(26-02-2013, 15:22 )Kohoutek писав(ла):
(26-02-2013, 14:47 )НеСправжнійПатріот писав(ла): а Вам то що з того? головне щоб євроспрямована влада ті закони внесла та проголосувала

Да, это главное.
от і чудово. якщо наступного разу з цього і почнете, то і сперечатись не буде про що

Цитата:а що Вам дає підстави казати, що вона може вести "непримиримую борьбу против заключения таких соглашений"?

Опыт, сын ошибок трудных. Я очень надеюсь, и склоняюсь к тому, что оппозиция в данном случае так себя вести не будет. Но, увы, жизнь показала, что у нас сбываются и худшие варианты.
життя показало, що опозиція послідовно вимагає виконання всіх умов єс. на відміну від громадських з понтом євроінтеграторів, яким достатньо вибіркового

Цитата:краще скажіть чи ви особисто та громадські організації, що підтримубть ваш рух, вимагатимуть від влади виконання умов, поставлених ЄС перед нашим урядом, в тч щодо невідкладного вирішення питання по політичним ув'язненим?

В политику ни правозащитные, ни ЛГБТ организации не лезут.
відколи це звільнення політув'язнених та цивілізаційний вибір став політикою?
Відповісти
Thumbs Up 
Не останавливайтесь - не часто человек так резко и мощно раскрывает себя публике.
Відповісти
(26-02-2013, 15:53 )НеСправжнійПатріот писав(ла): життя показало, що опозиція послідовно вимагає виконання всіх умов єс. на відміну від громадських з понтом євроінтеграторів, яким достатньо вибіркового

Оппозиция выражала бурные протесты против принятия нового УПК, который был обязательством Украины перед ЕС, и который ЕС очень даже понравился. Оппозиция в союзе с властью инициировала и проголосовала в первом чтении "закон о запрете пропаганды гомосексуализма", который был единодушно (причём заранее, ещё на стадии законопроекта) осуждён СЕ, ЕС и даже ООН, а голландский МИД так сказал прямо и без обиняков - если такой закон будет принят, Нидерланды ветируют любое соглашение с Украиной. У вас слишком оптимистическое представление о нашей оппозиции, довольно далёкое от действительности.

Цитата:відколи це звільнення політув'язнених та цивілізаційний вибір став політикою?

Разумеется, "политзаключённый" к понятию "политика" не имеет никакого отношения. Разумеется, для работы общественных организаций будет лучше, если в государственных учреждениях и парламентских фракциях на них станут смотреть, как на агентов враждебных политических сил. И, разумеется, у защитников прав инвалидов прежде всего и непременно необходимо выяснить их идеологические и политические убеждения.
Відповісти
Пані просто заявила, що він перевершить усі сподівання. Позаяк, ні самих сподівань, ні хоча б їх "носіїв" названо не було, то залишається констатувати, що йшлося про ЇЇ ВЛАСНІ сподіання.
Увесь подальший накал срачу, спрямований на виокремлення проесесерівських євроскептиків з купи проєвропейських неполітичних патріотів-бездержавників, є просто цілком очікуваним наслідком. Не скажу, що спланованим, однак та ж Пані про нього згадала у своєму прогнозі.
Як на мене, то це частина ширшої кампанії, про участь в якій у якості маріонеток багато хто із громсуспільних орговиків може й не підозрювати. Через те особисто я припиняю "дебати" цю тему - тут і так є кому додебати її до ручки.
Більш конкретним є прогноз, щодо підписання угоди восени і тут вже можна трохи погадати на тій накаленій гущі. Але це й так буде лише "обмін враженнями", який, як максимум, може виявити деякі не надто афішовані нині позиції учасників. Наразі існують аргументи, як за, так і проти вірогідності такого підписання, але конкретно з цього приводу щось можна буде говорити лише на початку літа.
Позаяк, усі нинішні проблеми України, включно із тими, які провокують зовнішні загрози, мають внутрішній характер, то вирішити їх зовні практично неможливо - можна лише вплинути на час їх переходу у стадію критичного загострення - в основному відтягуючи його і перетворюючи самі проблеми на хронічні. Цілком очевидно, що хронічно багатовекторний стан ослабленої країни може бути таким собі "клмпромісом", коли "остаточне вирішення українського питання" буде лежати у холодильнику аж до того часу, поки претенденти не впораються із власними проблемами і у когось із них не зявиться очевидна перевага.
Такий стан може цілком влаштовувати як правителів "с большой дорогі" так і ентузіастів "вічного спротиву", які без наявності "вічної загрози" просто не мали б з чого годуватися.
Відповісти
(25-02-2013, 17:06 )pani писав(ла): http://tvnewsroom.consilium.europa.eu/ev...ummit-2013

І хай якась падла скаже, що це не перевершило всі ці "експертні" прогнози?

Поясніть, будь ласка, чому радіти? Тому, що Януковичу потисли руку пара-трійка людей, які зобов'язані це робити через роботу? Чи тому, що нарешті "нашому лідеру" гучно і при свідках вказали, де йому треба виправитись найпізніше у травні цього року, щоб побачити результат восени?

Про бойкотування.... Коли я в тому числі казав, що його не запрошуватимуть до себе, бо руку впадлу йому подавати, то звичайно не мав на увазі, що йому не при яких обставинах руку не потиснуть. От Ющенку передав запрошення Буша відвідати США Колін Пауел прямо на інавгурації чи відразу після.
Відповісти
Ітогі падведьом.

1) Експериментально доведено, що Янукович боїться Тимошенко на волі значно більше, ніж Путіна на чолі Малоросійської колегії. Власне, теоретично це було відомо давно, щонайменше, мені особисто було ясно ще 2009 року. Але для впертих розумів, які полюбляють створювати парадоксальні абстракції а потім триматись їх як догми, потрібно було експеримент - ну що, він стався.

2) Янукович у згоді з Путіним спробував передати суверенитет України в зовнішніх справах Росії. Європа на це не пійшла, бо це нонсенс. Трохи забавно читати аналітиків, які всерйоз кажуть, що демарш Януковича на користь Путіна робився ... від боязні Путіна і навіть від ненависті до нього. Та він просто виконав місію наказного гетьмана від Москви (ким і був всі ці роки).

3) Єдине, що умовно вдалося Януковичу - це відсунути питання Тимошенко на другий пункт, шляхом відвертої сенсації. І дійсно, європейці аж на тиждень призабули про це питання, від подиву. З тим самим успіхом можна було б наприклад відрубати палець якомусь міністрові, і тоді б про це теж три дні писали більше, ніж про Тимошенко. Так що фокус був ефектним та неефективним.

на цьому історію стрімкого взльоту і падіння руху свідків прогресу і позитиву вважаю завершеною ))
Відповісти
Question 
(29-11-2013, 19:49 )Tatarchuk писав(ла): Ітогі падведьом.

1) Експериментально доведено, що Янукович боїться Тимошенко на волі значно більше, ніж Путіна на чолі Малоросійської колегії. Власне, теоретично це було відомо давно, щонайменше, мені особисто було ясно ще 2009 року. Але для впертих розумів, які полюбляють створювати парадоксальні абстракції а потім триматись їх як догми, потрібно було експеримент - ну що, він стався.

2) Янукович у згоді з Путіним спробував передати суверенитет України в зовнішніх справах Росії. Європа на це не пійшла, бо це нонсенс. Трохи забавно читати аналітиків, які всерйоз кажуть, що демарш Януковича на користь Путіна робився ... від боязні Путіна і навіть від ненависті до нього. Та він просто виконав місію наказного гетьмана від Москви (ким і був всі ці роки).

3) Єдине, що умовно вдалося Януковичу - це відсунути питання Тимошенко на другий пункт, шляхом відвертої сенсації. І дійсно, європейці аж на тиждень призабули про це питання, від подиву. З тим самим успіхом можна було б наприклад відрубати палець якомусь міністрові, і тоді б про це теж три дні писали більше, ніж про Тимошенко. Так що фокус був ефектним та неефективним.

на цьому історію стрімкого взльоту і падіння руху свідків прогресу і позитиву вважаю завершеною ))

Що Ви хотіли довести не зрозумів. Бо Янукович боїться Юлю більше за Путіна просто тому, що Путін не може балотуватися на посаду президента України, а Юля може. А боїться він цього, бо вона може виграти (льохко). Тож Ви ломитесь у відчинені двері і намагаєтесь довести очевидне.
Відповісти
(29-11-2013, 19:57 )Polemistes писав(ла): Що Ви хотіли довести не зрозумів. Бо Янукович боїться Юлю більше за Путіна просто тому, що Путін не може балотуватися на посаду президента України, а Юля може. А боїться він цього, бо вона може виграти (льохко). Тож Ви ломитесь у відчинені двері і намагаєтесь довести очевидне.

ця гілка дуже стара, можа сказати архівна. Перечитайте її і дізнаєтесь, чого я її підняв )) Хоч і радий, що ви сприймаєте мої висновки як просту констатацію
Відповісти
Thumbs Down 
(26-02-2013, 15:28 )Tatarchuk писав(ла):
(26-02-2013, 15:24 )Kohoutek писав(ла):

ну і закінчення того ж анекдоту - "от ето слава".
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Прогноз вибори Порошенкоко 2019 leonid 0 271 27-08-2018, 10:07
Ост. повідомлення: leonid
  Даю новий прогноз: Трампом по Україні Bayan 19 4541 15-11-2016, 01:31
Ост. повідомлення: McOgon
  Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу leonid 2 685 11-08-2016, 21:03
Ост. повідомлення: leonid

Перейти до форуму: