Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Противсіхського полку прибуло
Політолог Кость Бондаренко, якого вважають близьким до голови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна, заявив, що "переглянув своє ставлення до влади". Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook:

Сьогодні я переглянув своє ставлення до тієї конструкції, яка гордо іменується “владою”. Я вірив, що їй можна додати підпорок, завісити фасад гарними баннерами із рекламою європейських товарів – і вона ще простоїть не один рік. Бачу, що я помилявся...

Переглянувши своє ставлення до влади, я не змінив свого ставлення до опозиції. Я й досі стверджую, що не бачу в цьому середовищі людини, адекватної і співмірної тим завданням, які сьогодні диктує час. ..

Єдина надія у мене на те, що за пару років з’явиться нова якість політики і політиків, яку принесе з собою та молодь, яка вийшла на Майдан. Я не хочу вмонтовуватися в нову дійсність чи в нові команди, у мене немає політичних амбіцій і планів на те, аби отримати якийсь мандат чи портфель. Я ніколи не планував іти у владу, а моє коротке перебування у політиці викликало гостру відразу до партійної діяльності. Тому я буду простим спостерігачем ситуації. Наступного разу, бажаючи почути напівофіційну інтерпретацію того, що відбувається в країні, прошу звертатися не до мене. Я надто багато часу, сил і енергії потратив на те, щоби знаходити логіку в алогічних ситуаціях і пояснювати незбагненні кульбіти наших політиків, вкладаючи їх у прокрустове ложе законів політології. Надалі, думаю, Михайло Чечетов краще за мене зможе пояснити суть того, що відбувається: сьогодні ж він пояснив події минулої ночі – пояснив вдумливо, чітко, грамотно. Я би так не зміг.

Як писав Павло Тичина, “Орел і Тризуб, Хрест і Серп і Молот. І кожне виступає як своє. Своє ж в нас революція убила”.

http://ipress.ua/ljlive/te_shcho_vidbuva...34360.html
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Оден агітатор більш корисний полку війська hrushka 0 398 13-10-2016, 16:12
Ост. повідомлення: hrushka
Thumbs Up В нашем полку прібило! Ще один ТТ навернувся в віру праведную, русафобську (/) Slavix 0 365 26-07-2016, 15:24
Ост. повідомлення: Slavix
  Допомога полку "Азов" Знищуй ворогів 8 1921 18-06-2015, 22:08
Ост. повідомлення: Знищуй ворогів

Перейти до форуму: