Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Під час обшуку офісу FEMEN нарешті було знайдено бюстгальтери дівчат
#1
Wink 
http://uareview.com/femen-bra/
Цитата:Представниці організації FEMEN тепер матимуть зовсім інший вигляд: вони нарешті одягнуться. Про це повідомив працівник столичної міліції, який був присутнім під час обшуку офісу організації. Своє ім’я міліціонер називати відмовився.

“Окрім зброї, фото патріарха Кирила і президента РФ Володимира Путіна, в офісі було знайдено також одяг дівчат – бюстгалтери, кілька футболок із зображенням Че Гевари і апарат для ліфтингу грудей“, – розповідає міліціонер.

За словами надійного джерела в організації FEMEN, яка попросила себе називати Олександрою Шевченко, знайдений міліціонерами одяг дівчата шукали більше двох років. Вони не могли собі дозволити купити нові речі через те, що фінансування руху не здійснюється жодною з політичних сил. Також дівчина додає, що сподівається на повторний обшук.

“Можливо, тоді знайдуть і паспорти учасниць. Тоді їм більше не доведеться виходити на публіку оголеними і вони зможуть офіційно працевлаштуватися“, – сподівається джерело.
Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Цікаво було'б українським дослідникам розглядати мандрівку ДНК hrushka 0 120 16-04-2019, 17:04
Ост. повідомлення: hrushka
Thumbs Up нарешті знайшовся український Піночет!!! Torr 2 363 20-04-2018, 19:34
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Femen: Геть баригу П.Порошенка з аристократичного Віденського Балу! McOgon 0 332 09-02-2018, 04:55
Ост. повідомлення: McOgon

Перейти до форуму: