Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Республіканська партія США - розплідник довбо##бів (л)
#41
Коала, ви геній яндексру та гуглу, як то випливає вже з одного лише вашого підпису. До речі, цьому сервісу можна навчити не тільки дебіла, але й просунуту шимпанзе. Зайве підвтердження - це цитування рефератсів та імперського ширпотребу (народ не бунтує, значить влада легитимна о_О; так і є, тільки в Африці). Але шкільний курс вам просто необхідний, в якості постійної регулярної дози. У наш час там вільно викладають класифікацію Вебера, якраз таку просту, що навіть неук зрозуміє, дуже раджу

(27-09-2012, 12:08 )Koala писав(ла):
(27-09-2012, 11:53 )Tatarchuk писав(ла): Передайте мадам "Щепошкодують", щоб вивчила різницю між легитимністю та легітимацією. І уборщиць із сантехниками також навчила цьому питанню з 9 класа школи.
http://ua-referat.com/%D0%A1%D0%BB%D0%BE...1%82%D1%8C
Легітимність - (від лат. Legitimus - законний) - визнання правомірності офіційної влади суспільством, міжнародними організаціями і державами. Легітимність висловлює усвідомлення і прийняття членами суспільства загальновизнаного порядку, результатів виборів, формування і діяльність владних структур і організацій. Відповідно легітимність не слід плутати з легальністю, тобто з законністю.
http://www.history.vn.ua/book/history1/gfns3.html
Легітимність – соціальне визнання, виправданість, обґрунтованість та значущість складових соціально-політичних процесів.
http://cyclop.com.ua/content/view/1163/58/1/14/
(від лат. legitimus — законний, правомірний) — обов'язкова ознака закон, влади д-ви, що означає визнання її як всередині країни, так і на міжнар. арені. Л. як поняття сформувалася в період англ. і франц. буржуазних революцій 17—18 ст., однак у широкий вжиток увійшла лише на поч. 19 ст., коли з її допомогою прихильники монархії у Франції прагнули відновити владу короля як єдино законну, на відміну від влади узурпатора. Тоді ж поняття Л. набуло й ін. сенсу, пов'язаного з визнанням даної влади і тер. кордонів д-ви усім міжнар. співтовариством.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B...1%82%D1%8C
Легіти́мність (від лат. legitimus - законний) — це морально-психологічне сприйняття влади громадянами[Джерело?], визнання її права здійснювати управління соціальними процесами, згода, готовність їй підпорядковуватися.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B...1%82%D1%8C
Легитимность (от лат. legitimus — согласный с законами, законный, правомерный) — согласие народа с властью, когда он добровольно признаёт за ней право принимать обязательные решения.

ПС. Понабірают всякіх, як то люди кажуть

Відповісти
#42
можливо щось зміниться, як тільки бабЛєра посприяє появі закону про наклеп у новій редакції. Тоді ви з вашим дуже розвинутим стукацьким менталітетом нарешті отримаєте легитимну (ггг неуку) можливість стучати на мене по законах совка, себто прямо в органи. Це буде ваша епоха, я це передбачую із паморочною упевненістю

(27-09-2012, 12:10 )Koala писав(ла): А такі помилки вказують на те, що він вам якраз би зараз і не завадив...
Шепніть бабЛєрі про примусове лікування бютопсихів. Вона обов"язково скаже, що це неполітична і доречна інціатива.
Відповісти
#43
Що Карпачова лише займала крісло та роз'їдала пику пику на державні гроші, сподіваюсь, сперечатись не станете. Є політично нейтральні речі, які вона могла б робити. Але не робила, бо колись треба і на сомалійських піратах пропіаритись, і заодно модні чоботи в Індійському океані помити. І хіба пан Предсказамус підкаже, де і як Карпачова займалась правозахистом до, після або підчас. Бо я того не помітив...

Лутковська може десь буде імітувати, а десь буде і робити. Оте саме політично нейтральне, але загалом потрібне.

Хоча, звичайно, є інший вихід, свого часу підказаний Ганді. Всім адекватним людям триматись подалі від держслужби. І чекати, поки на звільнені ними місця підростуть кадри в Макєєвці, Єнакієві або Урюпинську.


Відповісти
#44
Карпачиха допомогла щонайменше у трьох випадках, про які я достатньо поінформований. Перерахую: допомогала витягнути здорову людину з психушкі, виграти моєму знайомцю суд проти солідного банку, врятувала кримськотатарську родину із дітьми від рейдерського виселення з квартири. Усі три історії характерні тим, що вона стопудово не брала відкатів (знаю точно), крім того, переламала ситуацію яка була повністю програшна для жертв.
До речі під час спілкування з моїм знайомцем (див. вище) незадовго перед відставкою вона сказала йому, що бачить своїм наступником Захарова.
А тепер сабж. Є Захаров, є ще кілька гідних кандидатур, а мене тут запевняють, що вибір існує поміж Лутковською і Карпачихою. Це мало того що фікція - як мінімум, бабЛєра взагалі не має права на цю посаду через брак фахової практики, крім того існує ціла плеяда людей які пасували б цій посаді значно адекватніше, це не рідкість. А може ще нагадати як саме її призначали? І тут офісний працівник починає втирати мені про якусь легітимність - див. вище по гілці. Це повний абзац, щоправда, його примушує мєсто сідєнія але навряд чи це виправдання

(27-09-2012, 12:38 )ziggy_freud писав(ла): Що Карпачова лише займала крісло та роз'їдала пику пику на державні гроші, сподіваюсь, сперечатись не станете. Є політично нейтральні речі, які вона могла б робити. Але не робила, бо колись треба і на сомалійських піратах пропіаритись, і заодно модні чоботи в Індійському океані помити. І хіба пан Предсказамус підкаже, де і як Карпачова займалась правозахистом до, після або підчас. Бо я того не помітив...

Лутковська може десь буде імітувати, а десь буде і робити. Оте саме політично нейтральне, але загалом потрібне.

Хоча, звичайно, є інший вихід, свого часу підказаний Ганді. Всім адекватним людям триматись подалі від держслужби. І чекати, поки на звільнені ними місця підростуть кадри в Макєєвці, Єнакієві або Урюпинську.

Відповісти
#45
наскільки мені відомо, ХПГ співпрацює з офісом омбудсмена по кількох напрямках. І персонально Захаров теж співпрацює; а з Карпачовою співпраці не виходило. На жаль, він мав практично нульові шанси бути обраним _таким_ складом ВР.

Також напевне знаю, що офіс омбудсмена, отримавши інформацію від Майдану, зреагував на деякі порушення виборчого законодавства.

[quote='Tatarchuk' pid='16548' dateline='1348739266']
Карпачиха допомогла щонайменше у трьох випадках, про які я достатньо поінформований. Перерахую: допомогала витягнути здорову людину з психушкі, виграти моєму знайомцю суд проти солідного банку, врятувала кримськотатарську родину із дітьми від рейдерського виселення з квартири.
[quote='ziggy_freud' pid='16547' dateline='1348738690']
Відповісти
#46
(27-09-2012, 12:38 )ziggy_freud писав(ла): Лутковська може десь буде імітувати, а десь буде і робити. Оте саме політично нейтральне, але загалом потрібне.

Таких примеров полно. Если судье не заплатили и не позвонили, он, для разнообразия, может вынести правосудное решение. Если нет заказа и в текущем месяце галочек по раскрытию хватает, милиционер может не пытать подозреваемого, а прокурор - направить дело на дополнительное расследование. Даже оправдательные приговоры бывают (пусть 0,2%, но это же не 0!).
Вас устраивает такая ситуация? А ведь принципиальной разницы с Вашей оценкой Лутковской нет.

Відповісти
#47
(27-09-2012, 11:00 )Предсказамус писав(ла): P.S. Еще одна моя ошибка - это уже не стокгольмский синдром. Что-то похуже.

Продолжайте, не стесняйтесь, дайте волю своей фантазии.
Відповісти
#48
А може - всього лиш "принцип Поліанни": все, що є, є прекрасно і чудово...
Відповісти
#49
(27-09-2012, 12:02 )Tatarchuk писав(ла): є такий типологічний приклад травми. Хлопчика в дитинстві насилують гоміки. Він вирастає підарасом, тому що його розум відмовляється вірити, що з ним поступили якось не по людські. Більш того, він вишукує навіть не виправдання гвалтуванню і розбещенню, а аргументи на захист того, що правильно зробили, і це ніяке не гвалтування і не розбещення.

Пане Татарчуку, принагідно зауважу, що ви тут описали не те, що справді відбувається у подібних випадках, а гомофобні міфи, які широко розповсюджені серед широкого загалу. Аналогічні, наприклад, міфам про те, що в гітлерівській Німеччині лесбійок садили в чоловічі тюрми, де їх ґвалтували, і через це вони "поверталися до нормальної сексуальної орієнтації". Шкода бачити, як у полемічному захваті люди геть вимикають розум і верзуть відверті дурниці.
Відповісти
#50
(27-09-2012, 12:38 )ziggy_freud писав(ла): Що Карпачова лише займала крісло та роз'їдала пику пику на державні гроші, сподіваюсь, сперечатись не станете. Є політично нейтральні речі, які вона могла б робити. Але не робила, бо колись треба і на сомалійських піратах пропіаритись, і заодно модні чоботи в Індійському океані помити. І хіба пан Предсказамус підкаже, де і як Карпачова займалась правозахистом до, після або підчас.

Та ні, і від Карпачової теж була певна користь. Щось вона та робила, особливо щодо умов утримання в тюрмах. Мені вона неприємна, але я не стану судити людину за своїми уподобаннями, а лише за її реальні дії:
http://file.liga.net/person/719-nina-karpacheva.html
Деятельность Н.Карпачевой на посту Уполномоченной по правам человека со стороны политиков и экспертов вызывала и вызывает неоднозначную оценку. В частности, по-разному в разное время ее оценивали представители общественных организаций, в том числе - правозащитных. Это были и похвалы, и критика, которая в последние годы только усиливалась. В претензию Н.Карпачевой ставили излишнюю нескромность, недостаточные эффективность и профессионализм работы омбудсмена и ее аппарата, отсутствие политической беспристрастности.

В частности, отрицательное восприятие персоны г-жи Карпачевой в правозащитном сообществе обострилось в 2007 году в связи с намерением членов антикризисной коалиции в очередной раз провести ее кандидатуру на пост Уполномоченного по правам человека. По собственным словам Н.Карпачевой, "омбудсмен всегда находится в оппозиции к власти". Однако учитывая, что после выборов-2006 она официально стала членом правящей коалиции, то сомнения в оппозиционности, независимости и незаангажированности Н.Карпачевой у многих только усилились. Причем, не на ровном месте: тут можно вспомнить хотя бы вклад омбудсмена в истерическую антиНАТОвскую кампанию в мае 2006-го.
Відповісти
#51
(27-09-2012, 13:22 )Kohoutek писав(ла):
(27-09-2012, 11:00 )Предсказамус писав(ла): P.S. Еще одна моя ошибка - это уже не стокгольмский синдром. Что-то похуже.
Продолжайте, не стесняйтесь, дайте волю своей фантазии.

Продолжаю. Немало людей, которые лет этак 7-8 тому назад искренне поддерживали демократию, сегодня решили как-то приспособиться к нынешним реалиям. Им мешает одно - ясное понимание противоправности и аморальности практически всего, что делает власть. Чтоб избавиться от этого внутреннего противоречия, такие люди объясняют себе, а потом и другим, что могло быть хуже, нужно принимать мир таким, каков он есть, что среди бандитов встречаются честные разбойники и т.д.
До тех пор, покуда они заняты самолечением, у меня к ним вопросов нет. Но этим ребятам одиноко, хочется общения с единомышленниками. И они начинают таких единомышленников вербовать, убеждая в своей правоте. С этого момента они для меня уже не оппоненты, а противники, т.к. объективно заняты поддержкой действующей власти. Их внутренний мир интересен только в той его части, которая позволяет наиболее эффективно минимизировать причиняемый этими людьми вред.
Відповісти
#52
(27-09-2012, 12:59 )ziggy_freud писав(ла): наскільки мені відомо, ХПГ співпрацює з офісом омбудсмена по кількох напрямках. І персонально Захаров теж співпрацює; а з Карпачовою співпраці не виходило. На жаль, він мав практично нульові шанси бути обраним _таким_ складом ВР.

Я розкрою ще деякі подробиці: правозахисна спільнота чудово усвідомлювала, що Захарова ця Рада ніколи не обере. Тому вона підіграла обранню Лутковської, бо розуміла, що це - найліпший варіант з можливих. На щастя, опозиції не вдалося зірвати цей план і забезпечити Ніні Іванівні черговий термін. З нашими депутатами варто працювати професійному психологу, якщо не психіатру. І не тільки депутатами.
Відповісти
#53
(27-09-2012, 13:31 )Kohoutek писав(ла):
(27-09-2012, 12:02 )Tatarchuk писав(ла): є такий типологічний приклад травми. Хлопчика в дитинстві насилують гоміки. Він вирастає підарасом, тому що його розум відмовляється вірити, що з ним поступили якось не по людські. Більш того, він вишукує навіть не виправдання гвалтуванню і розбещенню, а аргументи на захист того, що правильно зробили, і це ніяке не гвалтування і не розбещення.

Пане Татарчуку, принагідно зауважу, що ви тут описали не те, що справді відбувається у подібних випадках, а гомофобні міфи, які широко розповсюджені серед широкого загалу.

Ну то спростуйте, якщо вам цікава ця тема. Не можу пофастатись буцімто в мене повно таких знайомих, але один точно є та, очевидно, він не гомофоб, бо гомосек (і автор згаданої фабули, яку він не приховує). До речі я теж не гомофоб, тому що не нехтую його компанією. Взагалі, давно не раджу опонентам сеанси телепатії - вони не працюють, як і у вашому випадку.

(27-09-2012, 13:31 )Kohoutek писав(ла): Аналогічні, наприклад, міфам про те, що в гітлерівській Німеччині лесбійок садили в чоловічі тюрми, де їх ґвалтували, і через це вони "поверталися до нормальної сексуальної орієнтації". Шкода бачити, як у полемічному захваті люди геть вимикають розум і верзуть відверті дурниці.
Аналогічний случай бьіл в Тамбове. Постарайтеся зосередитись на тезах, які висловлюю я, а не сперечатися із тезами, які ви мені приписали "за аналогією".
Відповісти
#54
(27-09-2012, 13:46 )Kohoutek писав(ла): Я розкрою ще деякі подробиці: правозахисна спільнота чудово усвідомлювала, що Захарова ця Рада ніколи не обере. Тому вона підіграла обранню Лутковської, бо розуміла, що це - найліпший варіант з можливих. На щастя, опозиції не вдалося зірвати цей план і забезпечити Ніні Іванівні черговий термін. З нашими депутатами варто працювати професійному психологу, якщо не психіатру. І не тільки депутатами.

Дуже дякую за інформацію. "На щастя", ви привели до влади людину, яка не визнає політичних в"язнів політичними, а улюблене зайняття її офісу - реготати над знущаннями сучкі варофкі замість розглядати скарги. Це тільки даун може думати, що таким чином забив гол у чужі (мої та воровкі) ворота - знов повертаємось до анекдоту про голубоватого футболіста
Відповісти
#55
(27-09-2012, 13:44 )Предсказамус писав(ла): Продолжаю. Немало людей, которые лет этак 7-8 тому назад искренне поддерживали демократию, сегодня решили как-то приспособиться к нынешним реалиям. Им мешает одно - ясное понимание противоправности и аморальности практически всего, что делает власть. Чтоб избавиться от этого внутреннего противоречия, такие люди объясняют себе, а потом и другим, что могло быть хуже, нужно принимать мир таким, каков он есть, что среди бандитов встречаются честные разбойники и т.д.

А если так: люди, которые искренне поддерживали демократию и 7-8, и 10, и 20 лет тому назад, ясно понимали и понимают аморальность и противоправность действий как нынешней, так и всех предыдущих властей. Они ясно понимают, что и будущая власть, если она сменится, будет в массе состоять из тех самых людей, которые и словом, и делом доказали свою аморальность и противоправность своих действий. И, наученные горьким опытом, они уже не верят в чудеса, а являются оппортунистами, как западные социал-демократы, которых так нещадно громили последовательные товарищи Ленин и Троцкий. Им,
этим предателям светлых идеалов борьбы за мир до последнего человека, отчего-то кажется, что тактика западных социал-демократов себя оправдала, а вот последовательный большевизм Ленина-Троцкого - нет.

Цитата:До тех пор, покуда они заняты самолечением, у меня к ним вопросов нет. Но этим ребятам одиноко, хочется общения с единомышленниками. И они начинают таких единомышленников вербовать, убеждая в своей правоте. С этого момента они для меня уже не оппоненты, а противники, т.к. объективно заняты поддержкой действующей власти. Их внутренний мир интересен только в той его части, которая позволяет наиболее эффективно минимизировать причиняемый этими людьми вред.

Не, ну так неинтересно: вы так лихо взялись анализировать мои комплексы и скрытые мотивы и сразу - в кусты. Это же так естественно и логично в случае чего немедленно переходить от спора с оппонентом к подробному анализу его личности и мотивов. Хотя, понимаю: с врагами у вас, видимо, по старой традиции разговор короткий. В самом-то деле, "убеждать в своей правоте" вместо бодрого марширования стройными рядами под знамёнами Единственно Верной Партии - да это же прямое предательство! Ишь, чего захотели! Откровенной вербовкой занимаются! Что ж, остаётся вам только по-хорошему позавидовать: Верной дорогой идёте, товарищи! ©
Відповісти
#56
(27-09-2012, 14:02 )Tatarchuk писав(ла): Дуже дякую за інформацію.


Будь ласка. Зажди корисно розуміти, що справді відбувається, а не покладатися на власну бурхливу фантазію.

Цитата:"На щастя", ви привели до влади людину

Ви не підкажете, до якої саме гілки влади належить омбудсмен і в чому полягають його владні повноваження? Не знаю, до речі, кого ви маєте на увазі під "ви". Нажаль, я не є нардепуком.

Цитата:яка не визнає політичних в"язнів політичними, а улюблене зайняття її офісу - реготати над знущаннями сучкі варофкі замість розглядати скарги.


Ви зверталися до її офісу і вам відмовили?

Цитата:Це тільки даун може думати, що таким чином забив гол у чужі (мої та воровкі) ворота - знов повертаємось до анекдоту про голубоватого футболіста

Щось занадто вас турбує "голуба тематика", не помічаєте?
Відповісти
#57
Вора иногда можно понять и даже простить, убийцу простить нельзя, но можно иногда понять, а вот предателя ни простить, ни понять нельзя

Так вот, я могу понять часть правозащитников, действительно явно или неявно поддержавших избрание Лутковской. Некоторых - даже простить. Все-таки грантовая деятельность заставляет иногда сотрудничать с властью, и для такого сотрудничества Лутковская вполне подходит. Но называть их "правозащитным сообществом" - даже не преувеличение, а откровенное передергивание.
Відповісти
#58
А це хто написав, не телепат - у цій самій гілці:

"можливо щось зміниться, як тільки бабЛєра посприяє появі закону про наклеп у новій редакції. Тоді ви з вашим дуже розвинутим стукацьким менталітетом нарешті отримаєте легитимну (ггг неуку) можливість стучати на мене по законах совка, себто прямо в органи. Це буде ваша епоха, я це передбачую із паморочною упевненістю"(27-09-2012, 13:56 )Tatarchuk писав(ла):
(27-09-2012, 13:31 )Kohoutek писав(ла): [quote='Tatarchuk' pid='16537' dateline='1348736547']
є такий типологічний приклад травми. Хлопчика в дитинстві насилують гоміки. Він вирастає підарасом, тому що його розум відмовляється вірити, що з ним поступили якось не по людські. Більш того, він вишукує навіть не виправдання гвалтуванню і розбещенню, а аргументи на захист того, що правильно зробили, і це ніяке не гвалтування і не розбещення.

Пане Татарчуку, принагідно зауважу, що ви тут описали не те, що справді відбувається у подібних випадках, а гомофобні міфи, які широко розповсюджені серед широкого загалу.

Ну то спростуйте, якщо вам цікава ця тема. Не можу пофастатись буцімто в мене повно таких знайомих, але один точно є та, очевидно, він не гомофоб, бо гомосек (і автор згаданої фабули, яку він не приховує). До речі я теж не гомофоб, тому що не нехтую його компанією. Взагалі, давно не раджу опонентам сеанси телепатії - вони не працюють, як і у вашому випадку.

------ на відміну від Вас пан Kohoutek, як людина чемна, ніяких телепатичних інсинуацій не чинив, а лише зазначив, що описане Вами є не "типологічним випадком травми", а просто міфом, хоч і поширеним.

Відповісти
#59
(27-09-2012, 13:56 )Tatarchuk писав(ла): Ну то спростуйте, якщо вам цікава ця тема.

Спростовую.

Цитата:Не можу пофастатись буцімто в мене повно таких знайомих, але один точно є та, очевидно, він не гомофоб, бо гомосек (і автор згаданої фабули, яку він не приховує). До речі я теж не гомофоб, тому що не нехтую його компанією.


Ні, пане Татарчуку, ви - гомофоб. Так саме, як ксенофобом є той, хто назове вас "татарвою", ""урюком", "чуркою" або "черножопим".

Цитата:Взагалі, давно не раджу опонентам сеанси телепатії - вони не працюють, як і у вашому випадку.


А свому однодумцю Предсказамусу це не порадите? Я ось нічого не пишу, про що ви і ваші однодумці насправді думаєте і на які комплекси хворієте.

Цитата:Аналогічний случай бьіл в Тамбове. Постарайтеся зосередитись на тезах, які висловлюю я, а не сперечатися із тезами, які ви мені приписали "за аналогією".


Я маю спростувати ту маячню, яку ви написали в якості ілюстрації до моїх комплексів? Це ви її називаєте "тезою"? Але навіщо? І вам, і мені, і всім, хто нас читає, зрозуміло, що ви це написали лише задля того, щоб перейти від дискусії до образи опонента. Не бачу потреби вам підігрувати у цьому.
Відповісти
#60
Smile 
Може відкрити з цього приводу нову темуShy

(27-09-2012, 14:21 )Kohoutek писав(ла):
(27-09-2012, 13:56 )Tatarchuk писав(ла): Ну то спростуйте, якщо вам цікава ця тема.

Спростовую.

Цитата:Не можу пофастатись буцімто в мене повно таких знайомих, але один точно є та, очевидно, він не гомофоб, бо гомосек (і автор згаданої фабули, яку він не приховує). До речі я теж не гомофоб, тому що не нехтую його компанією.


Ні, пане Татарчуку, ви - гомофоб. Так саме, як ксенофобом є той, хто назове вас "татарвою", ""урюком", "чуркою" або "черножопим".

Цитата:Взагалі, давно не раджу опонентам сеанси телепатії - вони не працюють, як і у вашому випадку.


А свому однодумцю Предсказамусу це не порадите? Я ось нічого не пишу, про що ви і ваші однодумці насправді думаєте і на які комплекси хворієте.

Цитата:Аналогічний случай бьіл в Тамбове. Постарайтеся зосередитись на тезах, які висловлюю я, а не сперечатися із тезами, які ви мені приписали "за аналогією".


Я маю спростувати ту маячню, яку ви написали в якості ілюстрації до моїх комплексів? Це ви її називаєте "тезою"? Але навіщо? І вам, і мені, і всім, хто нас читає, зрозуміло, що ви це написали лише задля того, щоб перейти від дискусії до образи опонента. Не бачу потреби вам підігрувати у цьому.

Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  МАЛЕНЬКІ ТРАГЕДІЇ: у бородатого партія-фантом захворіла на шизу Torr 1 358 25-01-2019, 17:27
Ост. повідомлення: hrushka
  Пам'ятка виборцю: "Партія необрізаних України" leonid 0 193 17-09-2018, 12:23
Ост. повідомлення: leonid
  Всередині Трампового вузького кола: "Партія Банкірів" перемагає? (л.) gvp 5 683 08-04-2017, 19:24
Ост. повідомлення: gvp

Перейти до форуму: