Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
розповідь про події на Банківскій від учасника і від журналіста (\)
Люто, звірячо хочу спати. Повіки буквально злипаються. В метро сидячи на сидінні опустив голову на рюкзак - через три хвилини вже щосили чухав ріпу. Виявляється рецептура сльозогінного газу має ще і сильні подразнюючі властивості. Скоро з такими темпами в ОЗК доведеться на акції ходити... Виявилося, що рецептурою є "Терен-6".

Але про все по порядку.

Нажаль доведеться опустити цікаві подробиці з нічного життя на Михайлівській площі в ніч з 31 на 01 грудня і почати з сьогоднішніх подій під #Банкова. На 11.00 збиралася величезна маса народу. Обстановка була вельми наелектризована. Народ не приховував, що жадає битви. Бабці прямо питали одна одну "кагда же ми штота захвативать будєм?"

#Правий_сектор у повній бойовій готовності також приєднався до колони мітингуючих.

Десь о 13 розпочався мітинг на Майдані. І знову стало очевидно, що його намагаються злити,я к у минулі часи. Першим ляпасом українським патріотам став #Луценко. У відповідь на запитання про подальші плани, він розродився "геніальним" висєром: "ми лишаємося на Майдані і блокуємо угядовий квагтал". Йому резоно натякають, що взагалі то урядовий квартал трохи вище, і взагалі досить тягати кота за хвіст і саме час розпочинати революцію. У відповідь всі почули огидне бухтіння про те, що "газ ми такі гозумні, то йдіть і бегіть".

непартійні українські патріоти - тендітна публіка, у яких слова не розбігаються з ділом. Тож опустивши слухання промов політиканів (від яких уже нудить) група #Правий_сектор та інші несвободівські патріоти рушили у бік банкової. Разом з ними наче за велінням серця, туди рушили багато простих громадян.

Біля Адміністрації президента вже зібралася велика маса народу, а посередині стояв грейдер... і фізіономія вусатої лярви #Дмитро_Корчинський. Всім відомо, що якщо цей мудак з'являється - то слід чекати на якесь шоу.

Проте диспозиція для вдалої атаки була як ніколи сприятливою для протестуючих. Першу і другу лаву ментів складали "вовчікі" - зовсім малі та дуже зашугані. Якби погнати грейдер, цей стрій можна було б розсіяти без зайвих зусиль.

Але, наче злий морок українську революцію переслідують наші огидні політикани. Спершу на грейдер вискочив який рядовий бютівець і закрив собою оглядове вікно грейдера - Аліксандр Матросов млять. Далі більше. Намалювався #Петро_Порошенко і намагався штовхнути якийсь спіч через несправний мегафон. Крики та лайка не дали йому договорити. Тоді він почав погрожувати, що нас всіх зафоткає і пересаджає. Це стала остання крапля... і його нарешті скинули з грейдера. Український народ і патріоти жадали битви, і в їх плани не входило слухати пустомель з ОО.

Але патріоти втратили саме головне - час для стрімкої атаки. за цей час до ментів підтягнулися резерви. І під час звалки у хід пішли сльозогінні гранати. В одну мить весь стрій патріотів було зламано і всі вони кинулися відступати. Рецептура виявилася настільки ядучою, що поклавши долоню на неочищений одяг, можна було отримати серйозне роздратування шкіри.

Після цього ваш покірний слуга покинув програне бойовище.

Саме паскудне почалося потім. Політикани з ОО дуже образилися, що якісь там вискочки-патріоти насмілилися не погоджуватися приймати участь у спектаклі під назвою "злий національний протест і отримай від Хама шоколадну цукерку". Після битви під АП лідери ОО продовжують поливати брудом не партійних українських патріотів. Тепер ми тітушки, найняті за великі гроші, і вороги всього живого на землі.

Щодо Корчинського. Знаючи цю сумнівну персону я сміливо можу припускати що він організував підвіз грейдера і штурм Банкової. З якою метою і на гроші якого спонсора- уже немає значення в світлі останніх подій. На Банковій збіглися інтереси спонсорів Корчинського з одного боку, і самої бойової частини української нації з іншого боку - обидві сторони жадали битви.

Саме українські (несвободівські) патріоти стали самою бойовою частиною українського суспільства. Вони стають тою силою, яка не боїться битви, крові та самої смерті. Їм огидні компроміси та підколодні домовленості продажних політиканів. І схоже що саме вони стають самою небезпечною силою як для влади, так і для іграшкової опозиції.

Ось і причина шаленої інформаційної кампанії з обливання брудом непартійних, неприручених українських патріотів.

Висновки робіть самі. А я спати. Завтра на роботу. Не хочу відчувати себе "злитим" в котрий раз.

https://www.facebook.com/kurt.oberst/pos...7001300896
Відповісти
[Зображення: 1488243_577477572324258_352456635_n.jpg]

Потрапив на роздачу на банковій. Беркутівці не люди, це скоти. Пздили всіх. На моїх очах просто стоячому фотокору спеціально били по камері (розбили), а потім і по самому фотокору. Я стояв просто піднявши руки до гори. Підбігають рібята і один дубинкою по почках хуяк! Кричить: на пол, сука. На пол, я сказал, мразь. Впав, а він почав по ногах добивати. Потім він переключився на оператора, який поруч лежав. Мені вдалося втекти. Голова ціла, камера ціла. Да горять вони в пеклі!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...421&type=1
Відповісти
Цитата:На Банковій збіглися інтереси спонсорів Корчинського з одного боку, і самої бойової частини української нації з іншого боку

Шкода. Явно чесна, самовіддана дюдина й патриот.
Відповісти
(01-12-2013, 21:51 )kotygoroshko писав(ла): [Зображення: 1488243_577477572324258_352456635_n.jpg]

Потрапив на роздачу на банковій. Беркутівці не люди, це скоти. Пздили всіх. На моїх очах просто стоячому фотокору спеціально били по камері (розбили), а потім і по самому фотокору. Я стояв просто піднявши руки до гори. Підбігають рібята і один дубинкою по почках хуяк! Кричить: на пол, сука. На пол, я сказал, мразь. Впав, а він почав по ногах добивати. Потім він переключився на оператора, який поруч лежав. Мені вдалося втекти. Голова ціла, камера ціла. Да горять вони в пеклі!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...421&type=1

Складається враження, що туди збираються покидьки з садистськими схильностями, які там ще любовно культивуються. Прямо лихо якесь національне
Відповісти

Відповісти
А до пекла - та з'являться вони перед судом!... 8)

Бо репортерів ..здити не можна - вони захищені законом, ..п, отака несподіванка. ) Бо "спецпризнеачення" не синонім "небожиття" чи "недоторканності". Доречі - а чи відомі призвіща депутатів, котрим теж дісталось від цих злочинців із "важелями впливу на підсвідомість"? 8))

Бо саме ці жертви мусять складати заяви у прокуратуру та МВС.

Тому - приплив "Бєркут"! Фінал для цього батальйону. Непотріб.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Події менувшини важно пригадувати зі всіх точок погляду. hrushka 0 120 12-04-2019, 15:34
Ост. повідомлення: hrushka
Question Поведення/події чи справедливість впливають на вирік судді? hrushka 0 325 05-10-2018, 05:34
Ост. повідомлення: hrushka
  Цікаві київські події sqrt 0 358 25-12-2017, 15:40
Ост. повідомлення: sqrt

Перейти до форуму: