Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Розслухайте моє звернення будь ласка
І накидайте аналітику про... Тут з початку. Але можна там і до того глянути

http://www.youtube.com/watch?v=5mTfn8IJv...re&t=12m4s
Відповісти
(04-12-2013, 00:59 )pani писав(ла): І накидайте аналітику про... Тут з початку. Але можна там і до того глянути

http://www.youtube.com/watch?v=5mTfn8IJv...re&t=12m4s
якість звуку трохи підводить, але розчути можна. Те, що ситуація не контролюється ніким, це правда. Ті сили, які пробують осідлати процес, їм незрозумілий, до контролю відношення також не мають.
Говорити про такі речі з масою на майданах - справа марна, але подвиг Матросова зараховано Smile

п.с. два тижні пошумлять і розійдуться. Такий мій був прогноз початковий. При умові, що у влади стане клепки. Інакше можуть і підвісити на осиці.
п.п.с. практичне значення процесу: підготовка до майбутнього серйозного двіжняка молодих. На 2017-й, орієнтовно. Якщо старі дурні самі не посунуться, ці порвуть їх на британський прапор голими руками. Це повинно бути однозначно й зрозуміло.
Відповісти
А як ви розцінюєте ймовірність силового сценарію?
Відповісти
(04-12-2013, 01:55 )pani писав(ла): А як ви розцінюєте ймовірність силового сценарію?
як відносно високий поки. Можуть бути провокації додаткові, як тут писали. Проте з 2004-го народ значно помудрішав, не пройде, думаю.
Відповісти
(04-12-2013, 01:27 )strq писав(ла): п.с. два тижні пошумлять і розійдуться. Такий мій був прогноз початковий. При умові, що у влади стане клепки. Інакше можуть і підвісити на осиці.
п.п.с. практичне значення процесу: підготовка до майбутнього серйозного двіжняка молодих. На 2017-й, орієнтовно. Якщо старі дурні самі не посунуться, ці порвуть їх на британський прапор голими руками. Це повинно бути однозначно й зрозуміло.

З усім погоджусь. Але ще раз зауважу, що на мій погляд головний фактор, який буде визначати ситуацію до наступних президентських виборів - те, що всім стало зрозуміла неминуча поразка на них Януковича. Чи будь-якого іншого кандидата від ПР, якщо таке диво станеться. З кожним днем (формальний) авторитет Яника буде слабшати.
Відповісти
(04-12-2013, 14:08 )Kohoutek писав(ла):
(04-12-2013, 01:27 )strq писав(ла): п.с. два тижні пошумлять і розійдуться. Такий мій був прогноз початковий. При умові, що у влади стане клепки. Інакше можуть і підвісити на осиці.

З усім погоджусь. Але ще раз зауважу, що на мій погляд головний фактор, який буде визначати ситуацію до наступних президентських виборів - те, що всім стало зрозуміла неминуча поразка на них Януковича. Чи будь-якого іншого кандидата від ПР, якщо таке диво станеться. З кожним днем (формальний) авторитет Яника буде слабшати.

Ось мої прогнози тезово:

(1) Янукович відмінив асоціацію, бо не лише не додала йому голосів на ЗУ і в Центрі, а й утратив голоси на Сході. Рейтинг опустився до 17%. Тому:

(2) Найближчим часом встановить найтісніші зв'язки з Росією, щоб повернути свої 30% за рахунок Сходу/Півдня і мати сподівання фальшуваннями добрати решту.

Висновок: у 2015-му боротьба не на життя, а на смерть.

P.S. Слава президентській республіці, що перетворила на пекло життя 46 мільйонів альтернативно обдарованих православних людей! Sad
Відповісти
(04-12-2013, 14:17 )Polemistes писав(ла): Ось мої прогнози тезово:

(1) Янукович відмінив асоціацію, бо не лише не додала йому голосів на ЗУ і в Центрі, а й утратив голоси на Сході. Рейтинг опустився до 17%.

Яник не втрачав голосів на Сході через евроінтеграцію. Він скасував підписання угоди тому, що ніхто йому так і не запропонував дешеві безумовні кредити. Він до останнього вагався, тому, врешті-решт, вирішив продовжувати робити те, що робив досі - тягти час. Йому потрібні кредити без умов проведення непопулярних заходів. Це його остання надія на підвищення популярності, щоби можна було хоча би замаскувати фальсифікації на виборах.

Цитата:(2) Найближчим часом встановить найтісніші зв'язки з Росією, щоб повернути свої 30% за рахунок Сходу/Півдня і мати сподівання фальшуваннями добрати решту.

Господи, ну НЕМОЖЛИВО це. Мало чи не фізично неможливо. Він не може на це піти - Рада найближчим часом працюватиме в авральному режимі, намагання протиснути через неї проросійські закони гарантовано призведе до справжнього повстання. Все, назад шляху немає. Питання не в тому, чи буде укладена угода з ЄС, а тільки коли і ким це буде зроблено.

Цитата:Висновок: у 2015-му боротьба не на життя, а на смерть.

Висновок вірний, але на підставі невірних міркувань. Звісна річ, все це - моє імхо.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Information MOD - бахніть цю тему, будь-ласка (-) Slavix 12 819 16-03-2018, 18:32
Ост. повідомлення: Slavix
  відвідання Росії, з будь-якою метою - є державна зрада charly3091 5 627 19-02-2018, 00:10
  Нардєп Лєщенко втік з України після звернення Пинзеника до НАБУ стосовно квартири (/) Бойко 19 1356 09-09-2016, 16:16

Перейти до форуму: