Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Розстріляне Покращення?
Lightbulb 
а чи обов'язково любити тих, за кого голосуєте? Думаю, що любов буде найменш поширеною мотивацією на цих виборах. Людина, яка любить пити ліки - або іпохондрик, або наркоман. Оскільки не всі ліки викликають звикання, іпохондриків більше ніж наркоманів. Але однаково менше, ніж тих, хто вживає медикаменти без жодного задоволення.

ви любите прибирати в хаті, або виносити сміття? Я не люблю. Але доводиться з якоюсь регулярністю це робити. Моя мотивація як виборця цього разу буде переважно негативною. А саме - трохи наблизити день, коли на смітник відправиться правляча коаліція ПР+КПУ+Тушки. Зараз не 2010й; партія влади теж втомилась від свого непосильного тягаря. Який передбачає дещо крім регулярного покращення золотих унітазів і страусових черевиків. Вони про.рали державу до тієї відмітки, коли послаблення державності становить загрозу для них самих. Коли з Києва викрадуть всіх членів російської опозиції, почнуть викрадати тих, хто зараз поки що заважає кремлінам на Банковій і Грушевського. СБУ політкоректно промовчить, а МВС скаже, що співробітники братніх спецслужб злочинцями не бувають.

Я вже тут нагадував про долю ряда керівників республіканського рівня. В Росії знову гряде 37й. Коли хтось думає, що зможе тут ввести 37й для інших, а сам вислизне, хай порадиться з цього приводу з папєрєднікамі. Хоч з Хвильовим, а хоч і з Єжовим...

якщо в наступному складі ВР спробують повторити подвиг-2010, чи навіть його перевершити, набравши (анти)конституційну більшість, момент виносу на смітник однаково наближується. Якщо сумніваєтесь - де зараз Громада, ЗаЄда? Наша Україна, якій я раніше симпатизував, практично там же; від колись типових 30-40% рейтингу. І ПР теж там скоро буде. Чи назвуть період 2010-2014 Розстріляним Покращенням, чи якось інакше...

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Покращення вже не минути: 144 нардепа мають 2 чи більше(!) вищих освіти(/) Sych 0 405 27-11-2014, 20:58
Ост. повідомлення: Sych
  Покращення Вашого життя вже сьогодні (інфографіка) Буревісник 0 568 25-11-2014, 04:00
Ост. повідомлення: Буревісник
  Вітаймо покращення: Оробець зняли з виборів (л) loup-garou 0 608 14-05-2014, 11:42
Ост. повідомлення: loup-garou

Перейти до форуму: