Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ромні повністю переграв Обаму у перших дебатах.
(05-10-2012, 21:46 )Sych писав(ла): "Якщо то правда, то вони мають право мати свою батьківщину."

Ви серйозно не розумієте наскільки ідиотичним є цей аргумент?

(05-10-2012, 11:38 )BROTHER писав(ла):
(04-10-2012, 18:53 )Sych писав(ла): Ізраїль так болить?

Але я маю Green Card.

Ізраїль - нормальна країна. Один чолов'яга з Одеси доказував мені, що генетично доведено, що євреї походять десь з тієї місцевості, де зара є Ізраїль. Якщо то правда, то вони мають право мати свою батьківщину. Чимало моїх знайомих євреїв, що колись жили в Україні, підтримують ідею незалежної української держави.

Загалом євреї є дуже цікавий народ. Чому б мені не підтримати думку про те, що євреї мають таке саме право, як українці, мати свою батьківщину на історичній землі? Проблема в тому, що народи, які оточують Ізраїль, хочуть його знищити. Цього неможна допустити. Тому Іран з амхмади.., як його, не повинен мати ядерну зброю. І взагалі, час їм там поліпшувати стосунки з сусідами.

Відповісти
(05-10-2012, 21:50 )Sych писав(ла): Ядерно-збройний аргумент точнісенько той самий що і аргумент щодо зброї - і те, і інше ствоюють баланс сил та ствоюють стабільність, а не навпаки.

(05-10-2012, 11:45 )Боббі писав(ла): більше того: останні модифікації іранських балістичних ракет можуть влучати і в Україну. Ну а поширення ядерної зброї спочатку в Іран, а за ним й в інші ісламофашистські держави Близького Сходу аж ніяк не добра річ як на це не дивись...

Хоча я впевнений, що Іран не просто так має відмовитись від ядерної зброї. За свою відмову Іран повинен і має право вимогати значного скорочення ядерних арсеналів вже існуючих ядерних держав.

І так кожного разу, тобто: Корея; Пакістан; Індія; Ізраїль тощо. "Відмовляюсь за скорочення". Поганий приклад: Україна. Ми, відмовившись від ядерної зброї, не вимагали скорочення її у світі. Це наскільки я в курсі.

Відповісти
А от щодо збільшити тиск на кацапів, про що Ромні прямо заявив - то за нього це станеться.

(04-10-2012, 06:47 )Георгій писав(ла): Ці "дeбати" нe мають абсолютно ніякого значeння. Хто за Ромні, той і будe за Ромні; хто за Обаму, той і будe за Обаму. Прeдмeт дeбатів був внутрішня амeриканська eкономіка - прeдмeт, в якому, за думкою дужe багатьох eкспeртів, прeзидeнт США нe має ніякого значeння. Я буду голосувати за Обаму, виключно з тієї причини, що я нe хочу, щоби моя країна (я амeриканський громадянин з чeрвня 2010 року) знову вдeрлася в чeрговий Іран чи Ємeн, знищивши при цьому чeргові сотні тисяч, якщо нe мільйони, ні в чому нe винних цивільних, у тому числі дітeй, заради прибутків військово-промислового комплeксу США. І так, я знаю, що ці прибутки стимулюють eкономіку, нові тeхнології тощо. Алe ціна цьому - нeвинна кров.

(04-10-2012, 06:35 )Hadjibei писав(ла): Він дійсно виглядав по-президентськи. Обама виглядав втомлено і пасивно.
Ромні був інтелігентішим, конкретним, і доброзичливим. Обама плутався, дуже багато говорив, і виглядав розгубленим.

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Обаму необходимо изолировать от общества Николай Шевченко 2 635 20-12-2016, 04:40
Ост. повідомлення: Николай Шевченко
  Второго Обаму США не пережить... Николай Шевченко 12 1711 08-01-2016, 01:53
Ост. повідомлення: Hadjibei
  Життя і робота окупаційної влади у Криму повністю дезорганізовані stryjko_bojko 3 828 06-12-2015, 19:21
Ост. повідомлення: BROTHER

Перейти до форуму: