Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Російські бойовики перешкоджали комісії ВРУ (л)
#1
з питань приватизації проводити виїзне засідання в Криму

Спеціяльна контрольна комісія Верховної Ради України з питань приватизації на чолі зі свободівцем Едуардом Леоновим виявила факт несанкціонованого перебування на території України, зокрема на мисі Сарич, озброєних іноземних військових формувань. Більше того, російські бойовики перешкоджали народним депутатам і журналістам у здійсненні їхніх повноважень та професійної діяльности. Едуард Леонов готує звернення до Генпрокуратури, СБУ, МЗС із вимогою розслідувати факт військової інтервенції та належним чином відреагувати на ці зухвалі дії іноземців.

29 травня члени робочої групи Спеціяльної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації на чолі зі свободівцем Едуардом Леоновим прибули на маяк на мисі Сарич, аби проконтролювати дотримання вимог приватизації житла громадянами України у Севастополі, зокрема на території маякових містечок. Однак представники Чорноморського флоту РФ перешкодили народним депутатам, журналістам та свободівським активістам у здійсненні їхніх повноважень та реалізації громадянських прав.

Голова СКК свободівець Едуард Леонов наголошує: крайня південна точка України окупована російськими бойовиками: "Спеціяльна контрольна комісія, сформувавши робочу групу, приїхала інспектувати дотримання вимог приватизації житла громадянами України у Севастополі. Ми отримали повне сприяння від усіх органів місцевої влади. Однак не змогли навіть підійти до гуртожитку маяка на мисі Сарич, який є цивільним об'єктом. Більше того, маяк, згідно з рішенням Верховного Суду України, є власністю Міністерства інфраструктури.

На підході до цього гуртожитку нам перегородили дорогу озброєні бойовики російського флоту. Капітани 1-го та 2-го рангів, а також четверо озброєних солдатів нахабно зачинили ворота перед нами. Відмовляючись представитися, вони заявили, що "на цій території жодні українські закони не діють, адже це – територія Російської Федерації". Вони у хамській формі заявили, що коли у народних депутатів є претензії – ми маємо звернутися до Міністерства закордонних справ і робити все "па-нармальнаму".

Факт того, що на території України народного депутата України російські бойовики не пускали до гуртожитку, де живуть українські громадяни, – це абсурд. Перешкоджання здійсненню повноважень народного депутата – це кримінальний злочин. По суті ми виявили факт перебування на території України озброєних військовиків іншої держави. Я готую депутатські запити до Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України із вимогою розслідувати та відреагувати на факт перебування на території України представників збройних сил Російської Федерації без будь-яких юридичних підстав та дозвільних документів. Фактично крайня південна точка України перебуває під окупацією іноземних військ" – наголосив свободівець. Він зазначив, що цього дня комісія з питань приватизації прямує до євпаторійського маяка, де, за твердженням мешканців примаякової території, склалася ідентична ситуація.

Прикметно, що виїзне засідання Спеціяльної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації невипадково відбувається у Криму. До голови комісії свободівця Едуарда Леонова регулярно звертаються мешканці маякових містечок із проханням з‘ясувати статус їхнього житла та забезпечити дотримання їхніх громадянських прав. Більше того, на території України розташовані 83 маяки, які здебільшого захопили російські військові. Також місцеві мешканці звертаються до націоналістів зі скаргами на рейдерів, які захопили прибережну смугу та державні санаторії.

Довідка: У планах робочої групи СКК з питань приватизації також – розглянути питання про дотримання вимог законодавства щодо майна санаторно-курортних закладів, розташованих у Криму, право власности на які оспорюється; з'ясувати обставини приватизації пам'яток архітектури національного значення – Турецької лазні (XVI ст. , м. Євпаторія) та Багатошарового городища "Чайка" (IX–IV ст. до н.е., селище Заозерне).

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/039544/
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Бойовики vs кремлівські терористи Віталій 0 97 07-11-2019, 13:27
Ост. повідомлення: Віталій
  Розгляд як російські наукові досліди служать Кримлю особливо важні hrushka 0 368 03-11-2018, 04:11
Ост. повідомлення: hrushka
  Російські прапорці на республіканських зборах. hrushka 2 534 27-02-2017, 04:35
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: