Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Росію ніяк не привчити що простір впливу полягає на взаємно корисною торгівлею ...
#1
Чомусь Москва уважає простір впливу суспільства котрі Москва безпосередно в кулаці тримає. Такий простір впливу не приносить Росії такий хосен як дане суспільство може принести в демократичних обставинах. Подумаймо тільки скільки витрат та теперішнього приходу Росія зазнала в наслідок війни з Грузійов.

Росія має дві великі недомагання що присилують їі до теперішнього поведення. Перша є корупція. Від корупції Путін не може відступити, бо на підставі корупції він собі задержує піддержку, довір'я та співпрацю. Це відноситься головно до олігархів. Загальне населення привикло до такого державного устрою. Крім того одиниці надіються якось дістатись в одне чи друге коло суспільства та користатися з корупційного впливу того кружка. Крім того потрібно давати суспільству якісь задоволення чи почуття успіху чи можливих успіхів як на приклад Евро-Азійською торговельною спілкою.

Друге недомагання полягає на подіях котрі запевняють Путіну задержати владу держави. Це включає немелосердний нагляд загального повідомлення. Такий нагляд пригнічує розвиток наукової, розвідчоі та дослідчої праці. Російські науковці котрі навідь покінчили вищу освіту поза межами держави, повернувши до Росії мусять приспособитись до обставин щоби одержати працю а опісля відповідного признання та винагороди.
Відповісти
#2
Нагляд, нагляд, нагляд на всіх верствах Росії особливо пригнічуючий.
Очевидно він також потрібний для задеження влади, однак він має багато ширший вплив на населення. Такі обставини начи є бажаючими більшостю людей. Таке поведення начи в корові, чи як тепер кажуть, в ДНК народа. Навідь опозиція Кримля такого поведення не цурається, всі розпорядки мусять приходити "з верха", дуже мало хто наважиться щонебудь "з долини" піднести.
Що уряд намірить, то бішість тільки кричить - УРА, УРА, УРА!!!
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Росію можна придушити в Криму та Кинісбеґу hrushka 0 387 13-12-2018, 06:06
Ост. повідомлення: hrushka
  спровокувати Росію на блокування Босфору. charly3091 2 351 02-12-2018, 00:29
Ост. повідомлення: charly3091
  Як західні держави думають про Росію. hrushka 0 342 26-04-2017, 17:09
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: