Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Росію потрібно було розкомунізувати як Німеччину рознацификували!
Angry 
Особливо цікаві спостереження. Мінські угоди важні, бо як міняли ПЕРШІ так тепер потрібно міняти ДРУГІ. Що там коресно є повернення нагляду державноі межі Українському уряду, нажаль Росія не дотримується до жодних домовлень.

Росія настоює бути зверхником всіх Слов'янських народів, що вдійсноті такі намері неможливі, бо таке ставлення вимагало'б що Франція підлягала Британії. А як жеж впровадити державні межі Barbarossa?

"Між Путіним і... Макбетом | Газета «День»"

http://day.kyiv.ua/uk/article/den-planet...i-makbetom

"— Чи не вважаєте ви за необхідне здійснити в Росії десталінізацію, подібно до того, як у Німеччині було проведено денацифікацію?"

"— Так, німці реалізували денацифікацію, яка виявилася дуже успішною, тому Німеччина сьогодні є видатною країною. Для японців це було значно складніше. Навіть французам тривалий час було складно усвідомити те, що сталося з ними під час війни, та й італійцям. Але всі вони не намагались заперечувати чи заглушити минуле. Ось чому заперечення його шкідливо для Росії.

РФ потрібно чесно подивитися на те, що скоїв із собою Радянський Союз. Подивіться фільм «Левіафан». Це гарний фільм, і я не знаю, чи міністерство культури зараз шкодує, що фінансувало його зйомки. Але картина показує, що багато росіян розуміють, що відбувається в їхній країні. Але вони не можуть впоратися з цим, тому що режим ґрунтується на запереченні.

Я вірю в російський народ і в те, що так не буде постійно. Я не бачу можливості зміни режиму зверху. Саме це основна причина, чому було створено нацгварію. В Росії було багато розмов про кольорові революції. І на самому верху також бояться російського народу."
Відповісти
Мені здається, Німеччина була добре підготовлена до "денацифікації:" німці загубили біля 10 мільйонів солдатів на фронтах і незчислені сотні тисяч цивільних через бомбардування. (Одне тільки бомбардування Дрездена в лютому 1945 р. забрало більше життів цивільних, ніж атомне бомбардування Хіросіми й Наґасакі.) Без цього не було б можливим вплинути на ментальність німецького народу: він навіть навесні 1945 р. був зазомбований нацистською пропагандою, будував реактивні Месершмідти, снаряди Фау, ракети, і виряджав на бійню свій "фольксштурм" - дітей і старих, бо вже більше не було кого мобілізувати. Прозріння почало поступово приходити тільки тоді, коли Німеччину розділили на окупаційні зони, і союзники почали масовану анти-нацистську пропаганду...

Тепер інші часи. Росія - яка не яка, а ядерна держава. Тому так воювати з нею, як союзники воювали у 1939-1945 рр. з державами Осі, вже ніхто не буде. А без нищівної поразки у війні - я, чесне слово, поняття не маю, як можна "роззомбувати" 96% російських громадян, які дійсно серйозно вірять своїй теперешній пропаганді. Недавно був опит громадської думки, де росіян просили назвати три найбільш ворожі до Росії держави. Відповідь була: Україна, США, і Туреччина...

(22-04-2016, 17:06 )hrushka писав(ла): Особливо цікаві спостереження. Мінські угоди важні, бо як міняли ПЕРШІ так тепер потрібно міняти ДРУГІ. Що там коресно є повернення нагляду державноі межі Українському уряду, нажаль Росія не дотримується до жодних домовлень.

Росія настоює бути зверхником всіх Слов'янських народів, що вдійсноті такі намері неможливі, бо таке ставлення вимагало'б що Франція підлягала Британії. А як жеж впровадити державні межі Barbarossa?

"— Чи не вважаєте ви за необхідне здійснити в Росії десталінізацію, подібно до того, як у Німеччині було проведено денацифікацію?"

"— Так, німці реалізували денацифікацію, яка виявилася дуже успішною, тому Німеччина сьогодні є видатною країною. Для японців це було значно складніше. Навіть французам тривалий час було складно усвідомити те, що сталося з ними під час війни, та й італійцям. Але всі вони не намагались заперечувати чи заглушити минуле. Ось чому заперечення його шкідливо для Росії.

РФ потрібно чесно подивитися на те, що скоїв із собою Радянський Союз. Подивіться фільм «Левіафан». Це гарний фільм, і я не знаю, чи міністерство культури зараз шкодує, що фінансувало його зйомки. Але картина показує, що багато росіян розуміють, що відбувається в їхній країні. Але вони не можуть впоратися з цим, тому що режим ґрунтується на запереченні.

Я вірю в російський народ і в те, що так не буде постійно. Я не бачу можливості зміни режиму зверху. Саме це основна причина, чому було створено нацгварію. В Росії було багато розмов про кольорові революції. І на самому верху також бояться російського народу."
Відповісти
Тепер за пізно. Іх тільки змінить війна котру предсказують Афіньські ченьці.
Росія розпадеться на кусники.
Тільки я потерпаю що наші земляки-коритники не дають народові осягнути справедливого рівня праці, платні та із тим відповідного рівня життя.
Відповісти
(22-04-2016, 17:31 )gvp писав(ла): Мені здається, Німеччина була добре підготовлена до "денацифікації:" німці загубили біля 10 мільйонів солдатів на фронтах і незчислені сотні тисяч цивільних через бомбардування. (Одне тільки бомбардування Дрездена в лютому 1945 р. забрало більше життів цивільних, ніж атомне бомбардування Хіросіми й Наґасакі.) Без цього не було б можливим вплинути на ментальність німецького народу: він навіть навесні 1945 р. був зазомбований нацистською пропагандою, будував реактивні Месершмідти, снаряди Фау, ракети, і виряджав на бійню свій "фольксштурм" - дітей і старих, бо вже більше не було кого мобілізувати. Прозріння почало поступово приходити тільки тоді, коли Німеччину розділили на окупаційні зони, і союзники почали масовану анти-нацистську пропаганду...

Тепер інші часи. Росія - яка не яка, а ядерна держава. Тому так воювати з нею, як союзники воювали у 1939-1945 рр. з державами Осі, вже ніхто не буде. А без нищівної поразки у війні - я, чесне слово, поняття не маю, як можна "роззомбувати" 96% російських громадян, які дійсно серйозно вірять своїй теперешній пропаганді. Недавно був опит громадської думки, де росіян просили назвати три найбільш ворожі до Росії держави. Відповідь була: Україна, США, і Туреччина...

(22-04-2016, 17:06 )hrushka писав(ла): Особливо цікаві спостереження. Мінські угоди важні, бо як міняли ПЕРШІ так тепер потрібно міняти ДРУГІ. Що там коресно є повернення нагляду державноі межі Українському уряду, нажаль Росія не дотримується до жодних домовлень.

Відповісти
З Кримлем не можна до нічого путнього договоритесь.
Путін та Кирил творять "Рускі Мір", то як там включати китайців, мусульманів та арабів?
Росії землі надто обширні, і хоть великі частини мочарі, то все'ж ті простори завеликі котрими уряд дає собі раду. Кримлівске думання середньовічне або й давніше, бо намір завойовувати більше землі а населення наміряють присилувати як рабів служити та працювати для Росії?! Що Кирило та Путін не враховують є те що не всі слов'янські народи православні, то в "Рускім Мірі" вони ті народи примусять вступати в православ'я? Безглуздя і годі!!!

Я збився з наміру розмови. Китай може буде зацікавлений китайські землі собі назад придбати.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Цікаво було'б українським дослідникам розглядати мандрівку ДНК hrushka 0 81 16-04-2019, 17:04
Ост. повідомлення: hrushka
  Корчинський про те що нам потрібно Torr 0 80 17-02-2019, 20:17
Ост. повідомлення: Torr
  Коли громада наміряє перейти до ПЦУ то потрібно повідомити правоохоронців. hrushka 0 285 27-01-2019, 17:30
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: