Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рух за приєднання України до Сполучених Штатів Америки, як 10 окремих штатів
#1
YuriyB
Активіст
***
Рух за приєднання України до Сполучених Штатів Америки, як 10 окремих штатів
Михайло Притула започатковує Рух за приєднання України до Сполучених Штатів Америки, як 10 окремих штатів.
http://forum.maidan.org.ua/T-%D0%A0%D1%8...1%96%D0%B2

Наша мета, зазначає координатор Руху — ретельно підготуватись до збору підписів під вимогою проведення Всеукраїнського референдуму за приєднання України до Сполучених Штатів Америки, як 10 окремих штатів. І тоді ми всі разом і одночасно виграємо щасливе майбутнє!

Ми – гігантська сила, яка може з України зробити Америку, якщо докласти трохи зусиль і ретельно виконати вимоги Конституції України, законів України та Конституції США.

Як це зробити? Легітимний і, головне, гарантований шлях простий – ми можемо провести Всеукраїнський Референдум і прийняти всенародне рішення про приєднання до Сполучених Штатів Америки у якості 10 українських штатів. Кожен з нас має виконати невеличку роботу, докласти зусиль і трошки свого часу.

Тим самим ми негайно отримаємо технології, робочі місця, захист капіталів, доступ до біржового капіталу, імплементуємо ті Закони, які нам здадуться розумними.

Нашим українським олігархам вже не буде сенсу ховати свої гроші від недосконалої системи захисту майнових прав України.

І найголовніше – ми будемо обирати Президента США!!!

Може це не найшвидший шлях, але це законний і легітимний шлях, без крові і революцій, який гарантує успіх нашої нації в історичному контексті.

Якщо Green Card – то для кожного українця! Якщо “валити” з цієї держави – то всім разом, разом з всім тим, що дороге нашому зору – небом, землею і садочком вишневим коло хати.

Що робити?

1. Поширювати інформацію про необхідність референдуму про приєднання до США, і про те, що ми можемо жити краще.
2. Пошук людей, які будуть готові збирати підписи і оформляти документи Референдуму, акуратно виконуючи всі вимоги Конституції та Законів України.

За матеріалама сайту Руху http://pravonarodu.org/
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти
#2
Жители Домодедова провозгласили создание республики и собрались в Евросоюз
http://temydnya.mirtesen.ru/blog/4309473...i-sobralis-

[Зображення: original.jpg#20861606036]

1 октября инициативная группа жителей городского округа Домодедово Московской области приняла решение о создании независимой Русской Демократической Республики. Жители непризнанного государства уже обратились к руководству Евросоюза с просьбой об интеграции.

В заявлении, которое частично приводится на сайте «Ассоциации адвокатов России за права человека», отмечается, что создание этого автономного образования «не нарушает территориальной целостности Российской Федерации»: республика будет «интегрирована в Европейский Союз и признана другими государствами», но останется «в составе РФ под особым статусом».

Причина недовольства жителей Домодеова — строительство платного дублера трассы «М4 Дон», которое началось в черте округа три года назад. В опубликованном обращении говорится, что «российские власти грубейшим образом нарушили принципы демократического общества, проигнорировав результаты референдума 2007 года, когда почти 100% жителей Домодедова проголосовали против строительства дороги».
Блог

Кроме того, жители соседних деревень обращают внимание на то, что они «лишены возможности свободно посещать лес, собирать грибы, пересекать поля и купаться в озере», из-за того, что «все принадлежит олигархам».

В списке требований жителей Домодедова значатся: перенос дороги за пределы округа, прекращение «рейдерского захвата земель», возвращение «в собственность народа» лесов и рек, озер и соблюдение «приоритетного права местных жителей на управление своей территорией».
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти


Перейти до форуму: