Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
рятуймо кіборга Коханівського
#1
Exclamation 


Відповісти
#2
Хто кому Кіборг?

Якщо він "кіборг", тоді від нього потрібно рятуватися. А якщо рятувати від поліції та суду, тоді в жодному разі не "кіборг", а просто "Микола Коханівський".

Краще би розповіли про обставини конфлікту і обгрунтування, чому правота на стороні М.Коханівського і чи він потребує підтримки. Пошукав сам і найбільш інформативне повідомлення вміщую нижче.

Він досить радикальна і конфліктна особа, як можу судити з різних повідомлень (раніше його діяльність полюбляла висвітлювати О.Білозерська). Серед атовців у нього особистий конфлікт також з Борисом Гуменюком.

---

«У мене не було дозволу на зброю», - Микола Коханівський
21 жовтня 2017 - 19:16 765
https://hromadskeradio.org/news/2017/10/21/u-mene-ne-bulo-dozvolu-na-zbroyu-mykola-kohanivskyy

Командир добровольчого батальйону ОУН Микола Коханівський заявив, що не мав ліцензії на травматичний пістолет та пояснив, чому бився з Русланом Качмалою

21 жовтня поблизу станції метро «Академмістечко» в Києві сталася бійка між Миколою Коханівським та Русланом Качмалою - екс-командиром одного зі взводів «Правого сектору» із позивним «Рем». 

«У мене не було документів на зброю. «Рем» до мене причепився і спровокував бійку. Довелось битися. Він почав бити мене, залив газом, а коли я вже взяв травмат, то він, звичайно, тікав. Мені довелось його наздогнати і підстрелити. Було таке. Я не приховую. Я публічно особа. На мене заведені справи за побиття московських банків і кілька разів на мене нападали. Я не маю права носити травмат, але змушений для отаких от ситуацій. Сьогодні він, можливо, врятував мені життя. 

З Русланом конфлікт давно, бо він намагається моїх бійців виселити з гуртожитку. Декілька разів влаштовував погроми. Руслана протегує Ківа», —  розповів Громадському радіо Микола Коханівський.
Відповісти
#3
Рятуймо державне майно від «кіборгів Коханівського»
 
Ситуація швидко набрала обрисів, коли визначення «кіборг» має слушність. Поліція спробувала «навести лад» - пішла на штурм. В підсумку зала суду розгромлена (не виключено що й уся будівля також). Меблі розтрощені на барикади, вікна вибиті. «Викурити» з ДАПу «кіборгів» вдалося лише методом підриву. Тепер «кіборги Коханівського» грунтовно «вгризлися» у будівлю суду і кажуть що йти не збираються. Що далі, підривати будівлю будуть?
 
Докладніше про події:
Суд над Коханівським: правоохоронці пустили газ і пішли на штурм
PolitekA, 24 Жовтня 2017 02:48
https://politeka.net/ua/news/524975-sud-nad-kohanivskim-pravoohraniteli-pustili-gaz-i-poshli-na-shturm/
 
*
Відповісти
#4
(24-10-2017, 06:39 )McOgon писав(ла): Рятуймо державне майно від «кіборгів Коханівського»
(...) 

Друга спроба у виконанні поліцейського спецназу виявилась вдалою і тривала лічені хвилини. Образ "кіборгів" розвіявся як поліцейський газ. Пора підвести підсумок. Пропоную текст нижче, в якому: М.Коханівський - "не ОУН", М.Коханівський - погромник. Заголовок дещо дивний, насправді в ньому висновок автора, а не слова М.Коханівського.

---
Погромник Коханівський: Чому влада має право знести намети під Радою
Юрій Васильченко - Депо, 24.10.2017 12:00
https://www.depo.ua/ukr/politics/pogromnik-kohanivskiy-chomu-vlada-maye-pravo-znesti-nameti-pid-radoyu-20171024663050
 
Потрощене провокаторами-псевдоатошниками приміщення Святошинського суду Києва – це квінтесенція того бардаку, який відбувається у головах багатьох українців
 
По-перше, зараз суспільству нав'язується хибна думка, що в Києві судять героя АТО Миколу Коханівського. На судовому засіданні, після якого "оунівці" влаштували погром, обирався запобіжний захід командирові "Добровольчого руху ОУН". Бійці батальйону дійсно знаходяться на фронті, були в найгарячіших точках, проте переважна більшість тих, хто починав з Коханівським, мати з ним справу зараз не хочуть. Також нагадаємо, що у березні 2015-го у батальйоні ОУН стався розкол: частина бійців забажала легалізуватися у складі ЗСУ, що Коханівський сприйняв як зраду.
 
На сьогоднішній день група підтримки цього "хероя" мізерна, але, мабуть, щось цим людям перепадає з Миколиного столу за участь у провокаціях, якщо вони досі стоять за нього горою.
 
По-друге, ватага Коханівського, попри наявність у своїй назві абревіатури ОУН, до ОУН має досить побіжний стосунок. Ще рік тому голова організації Богдан Червак відхрестився від погромів, які вчиняє Коханівський у столиці. Тоді він казав: подібні події використовують вороги України, зокрема Москва, яка, як правило, їх анонсує, а потім використовує для пропаганди на своїх телеканалах. Щодо ватажка добробату, який повів активістів із Майдану Незалежності на штурм "штабу Медведчука", то, за словами Червака, той не пов'язаний із Організацією українських націоналістів: "Вони лише використовують назву "ОУН", але ці люди до ОУН не мають жодного відношення. Так з нашою організацією було завжди. Пригадуйте ті ж події Другої світової війни, коли у форму ОУН та УПА переодягалися більшовики і чинили безчинства під маркою ОУН. У наші часи теж такі історії були. Завжди хтось хотів використати абревіатуру "ОУН" для того, щоб дискредитувати національно-визвольних рух, Україну та українців. Те, що відбувається сьогодні, – саме з цієї опери". Він також назвав Коханівського маргіналом, який не становить якоїсь реальної політичної чи суспільної ваги. Тоді ж керманич ОУН на всю країну заявив: за Коханівським стоять фейкові бійці батальйону.
 
По-третє, запобіжний захід обирається по справі про хуліганство. Нагадаємо, командира "Добровольчого руху ОУН" затримали через бійку між ним і Русланом Качмалою із позивним "Рем". Під час сутички комбат застосував травматичний пістолет. Тобто, Коханівського судять не за якийсь геройський вчинок, а за хуліганство. Як судять "гопників". Від яких наразі його соратники відрізняються хіба тим, що носять однострої, а не спортивні штани фірми Адідас. За кількістю провокацій, які вчинив цей тип, він вже давно "напрацював" на кілька років тюрми. Це і згадані вище погроми восени минулого року, й спроба у силовий спосіб зірвати ходу до 9 травня в Києві, що завершилася блокуванням поліцією офісу ОУН і масштабною бійкою прихильників Коханівського з поліцейськими. Простіше кажучи, де Миколу "посіють", там він і "зійде".
 
Тепер про те, що діяти з нарваними хуліганами, які косять під патріотів. Мабуть, мало хто сумнівається в тому, що якби у псевдооунівця не було політичного "даху", він би вже давно сів. Тому слід зробити три речі. Перша – після зачистки приміщення суду від загарбників, всі, хто брав участь у безладі, мають відповісти за законом. Якщо цього не зробити, у нас кожен бандит приводитиме свою ватагу, аби та громила суди і погрожувала суддям.
 
Друге – у нас всі про всіх знають, але лише шушукаються. Знають і про те, хто є "дахом" Коханівського. Звідси питання: скільки потрібно часу Нацполіції і СБУ для припинення діяльності в столиці, ми вже не кажемо про всю країну, дрібних маргінальних груп, які відпрацьовують гроші окремих олігархів і паплюжать своїми вчинками героїв АТО. Якщо силовики відмовляються вичистити країну від провокаторів, значить, вони їх покривають. Події у Святошинському суді стануть лакмусовим папірцем для відповідних органів. Розігнати хуліганів там - це одне, а не дати повторитися подібному - зовсім інше.
 
Третя річ – безлад, учинений "оунівцями" (?) в суді, дає повне право силовим структурам жорстко і безкомпромісно навести лад з масовими заходами, які використовуються в політичних цілях. Біля Ради сидять такі само діячі, як ті, що захопили суд. Різниця лише в їх командирові. Там Коханівський, тут Семенченко. Не варто боятися суспільного осуду через це. Суспільству вже остогидів той хаос, який твориться в державі під прикриттям ура-патріотичних гасел.
 
*
Відповісти
#5
(24-10-2017, 19:54 )McOgon писав(ла):
(24-10-2017, 06:39 )McOgon писав(ла): Спасайте государственное имущество от «киборгов Кохановского»
(...) 

Вторая попытка в исполнении полицейского спецназа оказалась удачной и продолжалась считанные минуты. Образ "киборгов" развеялся как полицейский газ. Пора подвести итог. Предлагаю текст ниже, в котором: М.Коханивський - «не ОУН", М.Коханивський - погромщик . Заголовок несколько странный, на самом деле в нем вывод автора, а не слова М.Коханивського.

---
погромщиков Кохановский Почему власть имеет право снести палатки под Радой
Юрий Васильченко - Депо, 24.10.2017 12:00
https://www.depo.ua/ukr/politics/pogromnik-kohanivskiy-chomu-vlada-maye-pravo -znesti-nameti-pid-radoyu-20171024663050
 
разбитого провокаторами-псевдоатошникамы здания Святошинского суда Киева - это квинтэссенция того бардака, который происходит в головах многих украинский
 
во-первых, сейчас обществу навязывается ошибочное мнение, что в Киеве судят героя АТО Николая Кохановского . На судебном заседании, после которого "оуновцы" устроили погром, избиралась мера пресечения командиру "Добровольческого движения ОУН". Бойцы батальона действительно находятся на фронте, были в горячих точках, однако подавляющее большинство тех, кто начинал с Коханивским, иметь с ним дело сейчас не хотят. Также напомним, что в марте 2015 года в батальоне ОУН произошел раскол: часть бойцов пожелала легализоваться в составе ВСУ, Кохановский воспринял как предательство.
 
На сегодняшний день группа поддержки этого "Херо" мизерная, но, видимо, что-то этим людям достается с Миколиного стола за участие в провокациях, если они до сих пор стоят за него горой.
 
Во-вторых, ватага Кохановского, несмотря на наличие в своем названии аббревиатуры ОУН, к ОУН имеет достаточно беглый отношение. Еще год назад глава организации Богдан Червак открестился от погромов, которые совершает Кохановский в столице. Тогда он говорил: подобные события используют враги Украины, в частности Москва, которая, как правило, их анонсирует, а затем использует для пропаганды своих телеканалах. По главаря добробату, который повел активистов с Майдана Независимости на штурм "штаба Медведчука", то, по словам Червака, тот не связан с Организацией украинских националистов: "Они только используют название" ОУН ", но эти люди к ОУН не имеют никакого отношение. Так с нашей организацией было всегда. Вспоминайте те же события Второй мировой войны, когда в форму ОУН и УПА переодевались большевики и делали бесчинства под маркой ОУН. в наше время тоже такие истории были. всегда кто-то хотел использовать аббревиатуру "ОУН" для того , чтобы дискредитировать национально-освободительных движение, Украины и Украинской. То, что происходит сегодня, - именно из этой оперы ". Он также назвал Кохановского маргиналом, который не представляет какой-то реальной политической или общественной значимости. Тогда же руководитель ОУН на всю страну заявил: по Коханивским стоят фейковые бойцы батальона.
 
В-третьих, мера пресечения избирается по делу о хулиганстве. Напомним, командира "Добровольческого движения ОУН" задержали за драку между ним и Русланом Качмалою с позывным "Рем". Во время схватки комбат применил травматический пистолет. То есть, Кохановского судят не по какой-то геройский поступок, а за хулиганство. Как судят "гопников". От которых сейчас его соратники отличаются разве тем, что носят форму, а не спортивные штаны фирмы Адидас. По количеству провокаций, которые совершил этот тип, он уже давно "наработал" на несколько лет тюрьмы. Это и упомянутые выше погромы осенью прошлого года, и попытка силовым способом сорвать шествие к 9 мая в Киеве, завершившейся блокировкой полицией офиса ОУН и масштабной дракой сторонников Кохановского с полицейскими. Проще говоря, где Николая "посеют", там он и "сойдет".
 
Теперь о том, что делать с нарванимы хулиганами, которые косят под патриотов. Пожалуй, мало кто сомневается в том, что если бы в псевдооунивця не было политической "крыши", он бы уже давно сел. Поэтому следует сделать три вещи. Первая - после зачистки здания суда от захватчиков, все, кто участвовал в беспорядке, должны ответить по закону. Если этого не сделать, у нас каждый бандит приводить свою ватагу, чтобы и громила суды и угрожала судьям.
 
Второе - у нас все обо всех знают, но только шушукаются. Знают и о том, кто является «крышей» Кохановского. Отсюда вопрос: сколько нужно времени Нацполиции и СБУ для прекращения деятельности в столице, мы уже не говорим о всей стране, мелких маргинальных групп, которые отрабатывают деньги отдельных олигархов и порочат своими поступками героев АТО. Если силовики отказываются вычистить страну от провокаторов, значит, они их покрывают. События в Святошинском суде станут лакмусовой бумажкой для соответствующих органов. Разогнать хулиганов там - это одно, а не дать повториться подобном - совсем другое.
 
Третья вещь - беспорядок, совершенный "оунивцями" (?) В суде, дает полное право силовым структурам жестко и бескомпромиссно навести порядок с массовыми мероприятиями, которые используются в политических целях. Возле Рады сидят такие же деятели, как те, что захватили суд. Разница лишь в их командиру. Там Кохановский, здесь Семенченко. Не стоит бояться общественного осуждения за этого. Обществу уже надоел хаос, который творится в государстве под прикрытием ура-патриотических лозунгов.
 
*
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Не берусь анализировать вашу выдумки, но вижу полный беспредел ваших фантазий порочащий украинскую действительность, являющуюся оговором гражданских проблем в Украинском Сообществе. Когда вы перестанете вести свою антиукраинскую пропаганду? Порядочные люди имея даже разные жизненные и политические убеждения, имеют чувства человеческого достоинства, но как видно только не вы.
Да поможет нам Бог! Слава Богу!
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Вдову кіборга побили за українську мову (/) Бойко 0 411 27-03-2017, 19:17
Ост. повідомлення: Бойко

Перейти до форуму: