Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
самозванець Попов подав в суд...
схоже далі все піде за поганим сценарій

треба збирати всіх суддей хто їм клєпає рішення про заборону
Відповісти
(30-11-2013, 23:17 )ak1001 писав(ла): схоже далі все піде за поганим сценарій

Чому я такий злий на опозицію: Бо вони занадто хитрожопі. Я, як громадянин, хотів би, щоб в Україні, як і у всьому цивілізованому світі, діяли закони, добре обмірковані кваліфікованими юристами. Опозиція ж шукає лише власної вигоди і на простих громадян їм насрать. Тому замість добрих законів вони приймають дуже погані закони, а мені замість законів прoпонують себе. Алгоритм простий: От оберіть нас - ми не будемо забороняти мітинги. Cама можливість заборони судом основних конституційних прав їх не хвилює. Вони кажуть: суди забороняють зібрання бо цього хоче погана влада? То оберіть хорошу, тобто нашу, та й усе. А залежність суду від влади їх теж анітрішечки не хвилює. Бо вони розглядають це як iще один фактор на їхню користь: більше причин у громадян за них голосувати.

Всі вони однакові, нажаль. Gun
Відповісти
(30-11-2013, 23:27 )Polemistes писав(ла):

Чому я такий злий на опозицію: Бо вони занадто хитрожопі. Я, як громадянин, хотів би, щоб в Україні, як і у всьому цивілізованому світі, діяли закони, добре обмірковані кваліфікованими юристами. Опозиція ж шукає лише власної вигоди і на простих громадян їм насрать. Тому замість добрих законів вони приймають дуже погані закони, а мені замість законів прoпонують себе. Алгоритм простий: От оберіть нас - ми не будемо забороняти мітинги. Cама можливість заборони судом основних конституційних прав їх не хвилює. Вони кажуть: суди забороняють зібрання бо цього хоче погана влада? То оберіть хорошу, тобто нашу, та й усе. А залежність суду від влади їх теж анітрішечки не хвилює. Бо вони розглядають це як iще один фактор на їхню користь: більше причин у громадян за них голосувати.

Закони все ж приймає більшисть, а не опозиція й відповідалність несе більшисть. А люди взагалі дуже схожі один на одного...
Відповісти
Цитата:Окружний адміністративний суд Києва заборонив мітинги на Майдані незалежності, Європейській площі, вулицях Банкова, Грушевського, Богомольця з 1 грудня 2013 до 7 січня 2014 року.

http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/1/7003925/
Відповісти
хай сажають всіх підбурювачів, провокаторів і мафію яка за цим стоїть

імена відомі: ЗАКОН МАЄ ДІЯТИ БЕЗЖАЛІСТНО

Якшо не можуть спіймати - ФБР і Призма допоможе: "мнє свєрха відна фсьо ти так і знай"
Відповісти
Тож можна йти від памятника Шевченка до Михайлівської площі і назад.
Хрещатиком і іншими вулицями.
Відповісти
Поки не пройшов відведений для цього термін.
До речі це продемонструє хто дійсно є демократ, а хто бла-бла .
(01-12-2013, 09:24 )Анатoль писав(ла): Тож можна йти від памятника Шевченка до Михайлівської площі і назад.
Хрещатиком і іншими вулицями.
Відповісти
(01-12-2013, 04:17 )Майкрофт Холмс писав(ла):
(30-11-2013, 23:27 )Polemistes писав(ла):

Закони все ж приймає більшисть, а не опозиція й відповідалність несе більшисть. А люди взагалі дуже схожі один на одного...

(1) За радинської влади не було опозиції, дивно, що Ви забули. А були або кумири, яким пробачалися будь-які злочини, навіть найтяжчі, і були вороги цих кумирів, яких треба було обзивати найостаннішими словами і вимагати їм найжорстокішого покарання навіть якщо те, що вони казали про кумирів, було 100%-ю правдою.
(2) П'ять років нинішня опозція могла безперешкодно приймати закони; іронія долі: Юля сіла за сталінським законом, який могла відмінити, але знехтувала цим, бо вона ж вище за закон, а на інших насрати.
Відповісти
Вони приходять на вже організовані і оголошують їх закритим.
Як наприклад 20-тисячний мітинг під Верховною Радою проти "севастопольських угод" навесні 2010 року. Тоді Юля з Турчиновим оголосили що мітинг "закінчений" в 12годин 15 хв. ранку Exclamation І це при тому що люди на мітинг приїхали з усієї України, а деякі встигли на нього акурат перед "закриттям". Маса киян змогли прийти лише через годину після цього - як не як робота ...

Останій характерний епізод із "закриттям" - це оголошення "закриття" Майдану на площі незалежності , який організували власне студенти, а "партєйні" туди просто прийшли в "гості" аби трохи "повоняти в мікрофон" . Це їм однак не завадило кілька кратно сказати про "закриття" "припинення", що й врешті було використано деякими "кремлеугодним" ( кажуть що це Клюєв з РНБО - треба перевірити) як привід для "показательного" нічного погрому тієї ж ночі .
(01-12-2013, 07:03 )SamX писав(ла): хай сажають всіх підбурювачів, провокаторів і мафію яка за цим стоїть

імена відомі: ЗАКОН МАЄ ДІЯТИ БЕЗЖАЛІСТНО

Якшо не можуть спіймати - ФБР і Призма допоможе: "мнє свєрха відна фсьо ти так і знай"
Відповісти
Президент обзюрився и сидит в Промежижирье короче надо как в песне http://www.youtube.com/watch?v=QP32Ya7RG...e=youtu.be
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Ти подав в суд на Intel?! Torr 0 225 06-01-2018, 17:04
Ост. повідомлення: Torr
  Міністр агрополітики Кутовий подав у відставку(/) Василь Васьківський 19 1657 25-05-2017, 19:39
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Саакашвілі подав у відставку: звинуватив Порошенка у здачі Одеси ворогові Бойко 26 2533 21-11-2016, 21:15
Ост. повідомлення: KOT

Перейти до форуму: