Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Слово клоуни набуло в шоколадній Україні сакрального характеру
Бабченко живий. Операція СБУ. Перемога.
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти
Це все жахливо. Я підозрюю це взагалі то спецоперація ФСБ з кінцевої дискредитації українських силовиків. Подивіться на реакцію Заходу. Це пекельна дупа.

До тетміну корумпована влада України додалося слово клоуни. Раніше особливо не сідали за один стіл, а зараз взагалі накладуть довгого. 

Мені здається шоколадна деградація дійшла до того рівня коли самі деграданти не розуміють що роблять.
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти
(31-05-2018, 17:55 )Sych писав(ла): Це все жахливо. Я підозрюю це взагалі то спецоперація ФСБ з кінцевої дискредитації українських силовиків. Подивіться на реакцію Заходу. Це пекельна дупа.

До тетміну корумпована влада України додалося слово клоуни. Раніше особливо не сідали за один стіл, а зараз взагалі накладуть довгого. 

Мені здається шоколадна деградація дійшла до того рівня коли самі деграданти не розуміють що роблять.

Ці "наші" деграданти з самого початку не розуміли, що роблять. Про що тут усі притомні люди вголос говорили.
Але тепер це розуміють, мабуть, й найтупіші з західних деградантів. Умовна кличка "наші західні партнери".(с) хзройсман.

Бляді - вони бляді і є. Як їх не розфарбовуй, як ліжка не пересовуй.

п.с. до речі, свіжа інфа про нашого місцевого прохфесора (шкода, що він здристнув, було весело):
перетнувся тут намєдня з людьми, які його ще по інституту знали.
Назичив Гріша, виявилося, грошей перед від’їздом в Гамерику і пропав. У багатьох, кажуть.
Ну і: Гріша у нас, вивляється, стандартний, класичний єв... ну жид, короч. Паспорт в Зраїлі дадуть, при потребі.

По першому пункту не знаю: мо і повіддавав борги.
Але по другому: от і нахвуя було себе так в груди бити: Україна, українець, центрист. Писав би був просто: американський жид з України - і претензій не було б.
А то: Дайош Москву! Дайош війну і т.п.
Вся ця "партія війни" - морда пархатого жида стрчить з неї. Вирок кінцевий і перегляду не підлягає.

Нахуй усіх. Разом з бабченками і кацапами різними.
Вся ця пиздота хоче на наших плечах у рай в’їхати.

НАхуй ідіть, бидло. Усі ідіть нахуй.
Відповісти
(31-05-2018, 17:55 )Sych писав(ла): Це все жахливо. Я підозрюю це взагалі то спецоперація ФСБ з кінцевої дискредитації українських силовиків. Подивіться на реакцію Заходу. Це пекельна дупа.

Якщо це операція ФСБ, то вона провалилась!
Відповісти
(30-05-2018, 18:01 )Sych писав(ла): Бабченко жив. Операция СБУ. Победа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Операция "Бабченко" - клоунада: в этом легко убедиться, рассматривая этот вопрос после анализа постоянной взаимной деятельности Порошенко с Россией. Это рекламный трюк предвыборной компании президента в Украине, который начат и проводится полным ходом властью Украины.  Решения вопроса нахождения иностранных миротворцев в Украине не должно стоять перед Украинцами: в Украине 46 миллионов граждан, имея субъектов в управляющих структурах процессами в стране, которые заинтересованы в защите Украины от внешнего врага, преданные национальным интересам Украины - она будет защищена от агрессора России. Сегодня перед новыми выборами, правительство в Украины делает мизерные шаги к защите Украины от агрессора России, с такими темпами Украина никогда не будет свободной, а власть хоть и делает эти мизерные шаги, то только, чтобы закрыть глаза гражданам Украины перед выборами их вновь во власть. В Украине произошел твердый моральный выбор, граждане Украины осознали правильное направление для утверждения и стабилизации гражданских отношений в своей стране. Сегодня перед всеми гражданами Украины встал ребром вопрос постоянного контроля управляющих структур всеми происходящими процессами в стране - выбора и контроля в эти структуры нужных гражданам субъектов, осуществляющих процессы, которые выбраны всеми без исключения гражданами патриотами своей нации.
Да поможет нам Бог! Слава Богу!
Відповісти

так - Юга став клоуном. А ви мали надію що він стане генпрокурором при баризі-президенті? питво і влада визначила і його сутність...
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Французькі виборці сказали своє слово gvp 18 1271 08-05-2017, 23:37
Ост. повідомлення: gvp
  Нове англійське слово - Х@@@О!!! Romario 0 255 15-02-2017, 10:34
Ост. повідомлення: Romario
  Сміюся, як ці хамелеони з ЄС, раптом забули слово клімат і тільки волають торгівля! Бойко 3 455 28-01-2017, 17:48
Ост. повідомлення: Бойко

Перейти до форуму: