Рейтинг теми:
  • Голосів: 2 - Середня оцінка: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Соціологи кажуть, що «Наша Україна» впритул наблизилася до прохідного бар’єру. (/)
(04-10-2012, 23:17 )Мартинюк писав(ла): Згоден, що без такого списку він, звісно , вище "кооператора" не піднявся б.
Ну, дехто, як бачите, піднявся. А ось партійний шлях Ющенка, який починавсь у отих сами "військах" багато чого вартує, особливо з урахуванням непролетарського походження та наявності вищої освіти...
Це, звісно, не те, що поїздка в Монте-Карло після двух "ходок" на неіснуєчий етап ЧС по авторалі, але теж нічого.

Відповісти
Все залежитиме хто тримає "контрольний пакет"- а це не лише Росія ...
Хоча Ющенко свою заяву все ж таки досить добре аргументує

(09-10-2012, 00:52 )НеСправжнійПатріот писав(ла):
Цитата:Про це сьогодні на прес-конференції у Львові заявив лідер «Нашої України», екс-президент Віктор Ющенко.
...
«Мені важко уявити, що Гриценко, який має нуль рейтингу, Кириленко, який має нуль рейтингу, Тарасюк, від якого Рух пішов і має нуль рейтингу, Катеринчук, який має нуль рейтингу, – це називається об’єднана (опозиція, – ред.). Це не об’єднана, шановні. Чотири нулі, як ви не об’єднуйте. Можливо, підсумок не залежить від цієї синергії, тільки розмір нуля може або збільшуватися або зменшуватися. І тому насправді ви є свідками проекту, який направлений проти всього українського», – сказав Ющенко.

«Але я знаю, що мільйони людей ще його не прочитають, що це антиукраїнський прокремлівський проект. І Путін вірно говорив, чому треба мати справу з Тимошенко і цією силою – найлегше продається», – додав він.
zik
ну і про прогнози:
Цитата:"Я переконаний, що ми переможемо, переконаний, що не про 5% йде мова", - заявив Ющенко.

За його словами, він ставить перед собою планку у 8-9%
і оцінює її як хорошу. Фракція "Нашої України" мусить мати в парламенті не менше 40 депутатів, аби мати можливість блокувати неконструктивні рішення парламентської більшості.
zaxid

Відповісти
(09-10-2012, 15:40 )Мартинюк писав(ла): Все залежитиме хто тримає "контрольний пакет"- а це не лише Росія ...
Хоча Ющенко свою заяву все ж таки досить добре аргументує

Його аргументація не тягне навіть на рейтинги психлслціологів.
Зрештою, якщо "справжніх" українців, на зразок його самого, залишилося дуже мало (від одного до п'яти відсотків за різними оцінками), то усі решта повинні бути або прокремлівськими, або сардиністськими.
Але мені завжди було цікаво, як з такими показниками справжності можна щось звиздіти від імені України, українців, чи української нації?

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Кажуть гетьман Петро вивіз з ситуативної кімнати Президента України все аж до штукат Sych 1 150 29-05-2019, 21:45
Ост. повідомлення: Torr
  Наша мова художна, не простатська! hrushka 0 140 07-04-2019, 23:01
Ост. повідомлення: hrushka
  Як то кажуть - до нашого берега, що не припливе (л) charly3091 4 397 02-01-2019, 19:32
Ост. повідомлення: charly3091

Перейти до форуму: