Рейтинг теми:
  • Голосів: 4 - Середня оцінка: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спец для Пані: Боже, Яценюк докатився до того, що записався в Партію Регіонів (л)
Йдеться про цю відповідь Пані на мій допис:

" 123 писав(ла): Наприклад, візьмемо вибори 1998 року. Партія влади - НДП, її голова Пустовойтенко очолює уряд і список партії. Результат на виборах - 5,01%, п*яте місце:
http://www.cvk.gov.ua/pls/vd2002/webproc...=1&rejim=0

Наступні вибори - 2002 р. Партія влади - За Єду. За всього адмінресурсу Кучми, 3 місце, 11.77% http://www.cvk.gov.ua/pls/vd2002/WEBPROC0V

Партія регіонів, наступниця НДП та ЗаЄду на цих виборах візьме якісно інший результат, це буде або перше, або недалеке від першого друге місця і десь біля 30%. Причому вони по-чесному мають такий рейтинг, ніхто ж не ставить під сумнів всі соцопитування.

Як це пояснити?

Пані:
Боже, ти вже докатився і до такого??? Де хоч одне соцопитування з рейтингом ПР 30%? Ще й по чесному?
В Партію вже записався?
--------------

Тепер зі свіжого інтерв*ю Яценюка:

«Зараз із "регіонами" ми йдемо ніс в ніс. Наші рейтинги, за даними внутрішньої соціології, — а ми замовляємо її у чотирьох різних соцфірм, — розрізняються в межах статистичної похибки, плюс-мінус один відсоток, і коливаються в районі 30%»

Висновки чемно лишу при собі.
Відповісти
Аби попізд...?
Відповісти
(28-09-2012, 12:12 )pani писав(ла): Аби попізд...?
Або найманець Фірташа, що працює на ПР... і очолює політсилу, що позіціонує себе як головний опонент ПР. Якщо вірити вам і БЮТ (тобто себе не поважати).
Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти

Можна ще принести вибачення за неадекватні інсинуації на мою адресу, наприклад Smile
Відповісти
(28-09-2012, 13:13 )123 писав(ла):

Можна ще принести вибачення за неадекватні інсинуації на мою адресу, наприклад Smile

Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти
Раз і назавжди пишу.

ПС. А от ви мені.... Це справа вашого сумління. Могли б і поводити себе як нормальна людина. Я вам взагалі нічого не писала і не казала. Тепер буду. Однозначно.
Відповісти
Star 

Можу ще й послати за настирливість. Де дані соціологів - будь яких - про це то за ПР 30%? Замість цього ти припер Яценюка.

Відповісти
(28-09-2012, 13:34 )pani писав(ла):

Можу ще й послати за настирливість. Де дані соціологів - будь яких - про це то за ПР 30%? Замість цього ти припер Яценюка.

Я не наполягаю на тому що моя інформація вірна - я наголошую на тому, що вона ідентична інформації Яценюка, наданій кількома днями пізніше, і тому пропоную тобі обізвати його так само, як ти обізвала мене за висловлення такої інформації. Або вибачитися за неадекватні інсинуації на мою адресу Smile

Варіант обматюкати мене теж приймається, втім картину він принципово не змінить Wink
Відповісти
... козел, кретин, ідіот, порожнякогонщик.... що це сказати????

А, згадала, любитель розводити лохів.

Я тебе теж такими словами називала?
Відповісти
Wink 
Що козел то ясно, але треба сказати, що він докотився до роботи на Партію Регіонів і мабуть до неї вже записався. І ще додати "Боже" - типу ти від нього такого глибокого падіння не очікувала, але ж факт типу наочний Smile

(28-09-2012, 13:47 )pani писав(ла): ... козел, кретин, ідіот, порожнякогонщик.... що це сказати????

А, згадала, любитель розводити лохів.

Я тебе теж такими словами називала?

Відповісти
(28-09-2012, 13:31 )pani писав(ла): Я вам взагалі нічого не писала і не казала.
Що, правда? То були не ви? То вибачте, я вас сплутав... Аватарки просто схожі...
Відповісти
(28-09-2012, 13:54 )123 писав(ла): Що козел то ясно, але треба сказати, що він докотився до роботи на Партію Регіонів і мабуть до неї вже записався. І ще додати "Боже" - типу ти від нього такого глибокого падіння не очікувала, але ж факт типу наочний Smile

Я ніколи до нього позитивно не ставилася.
Відповісти
(28-09-2012, 14:13 )pani писав(ла):
(28-09-2012, 13:54 )123 писав(ла): Що козел то ясно, але треба сказати, що він докотився до роботи на Партію Регіонів і мабуть до неї вже записався. І ще додати "Боже" - типу ти від нього такого глибокого падіння не очікувала, але ж факт типу наочний Smile

Я ніколи до нього позитивно не ставилася.

Відповісти
Цитата:27 сентября 2012, 15:34

Экс-президент Украины Виктор Ющенко считает, что у Объединенной оппозиции нет перспектив.

Об этом он рассказал во время пресс-конференции в Черкассах, сообщает Gazeta.ua.

"Сейчас рейтинг этой политической силы около 14 процентов. А еще полгода назад рейтинг Арсения Петровича был в районе 12-13 процентов. Избиратели позиционировали "Фронт перемен" как молодую незаангажированную политическую команду. Уйдя на объединение, эта политическая команда исчезла", - заявил Ющенко.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Міхо про харківських кацапів (привіт Пані) Torr 0 100 18-07-2019, 19:28
Ост. повідомлення: Torr
Thumbs Up Пані у Харкові того... долучилося до доброї справи Torr 2 192 04-06-2019, 20:49
Information Зеленський у президента як Трамп?!!! Боже сохрани! hrushka 5 473 30-01-2019, 00:40

Перейти до форуму: