Рейтинг теми:
  • Голосів: 3 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спроба знищити роту “Торнадо“ може погано закінчитися для режиму
#1
Світлана Бондар‎Полтавщина Гайдамацька
1 год. ·

Ситуация в Лисичанске продолжает обостряться.

Как стало известно журналисту Информатора, харьковским альфовцам удалось арестовать еще семерых бойцов батальона. Тем кто остался защищать базу, угрожают силовой расправой и требуют сдаться. До этого уже были задержаны девятеро солдат и командир батальона.

По последним данным, бойцы Торнадо сдаваться не собираются и заявляют, что в случае штурма базы альфовцами будут вынуждены подорвать два камазы боеприпасов.

Раньше сообщалось, что правоохранители из батальона «Торнадо» задержали эшелон, шедший с оккупированных территорий, который незаконно перевозил чугун, взрывчатку и сепаратистское литературу. При этом глава Главного управления МВД в Луганской области Науменко пытался заверить СМИ, что поезда нет.

Похоже, в «игре» замешаны чиновники, потому что поезд хотят забрать любой ценой.

Народный депутат Украины Игорь Мосийчук в Facebook пишет:

«Сегодня ночью, на Луганщине, батальон МВД» Торнадо «остановил контрабанду в сверхбольших размерах. Это около двадцати вагонов чугуна которые через линию соприкосновения перевозились по железной дороге с Алчевского металлургического комбината в Днепропетровск, где получателем значится никому не известная фирма. Поезд был оборудован хранилищем для восьми человек, а при обыске было обнаружено ящик тротила и сепаратистская литература «, — написал он.

Напомним, сегодня вечером главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос собрал срочную пресс-конференцию в Северодонецке, где рассказал о том, почему были задержаны работники отдельной роты «Торнадо».


Ігор Мосійчук з Андрієм Лозовим та 16 іншими
11 хв · Змінено ·

Схоже параноя торкнулась не тільки генпрокурора Шокіна, а й його заступника – військового прокурора Анатолія Матіоса. Він заявив, що я нібито консультую командирів оточеного батальйон у «Торнадо», і що мої дії нібито підпадають під кримінальну відповідальність. Спеціально для Матіоса повідомляю: командира батальйону «Торнадо» Руслана Онищенка я ніколи в очі не бачив і ніколи не говорив з ним по телефону. Заступника командира пана Цукана я бачив один раз, на передачі Шустер LIVE і дійсно, спілкувався за останні два дні з ним тричі. Це він повідомив мені про затримання батальйоном «Торнадо» потягу з контрабандою чавуну, а пізніше - про арешт командиру батальйону «Торнадоу» Руслана Онищенко. В той же час, коли Цукан повідомив мені, що вони займають кругову оборону, я заперечив йому і просив допустити слідчу групу військової прокуратури на базу батальйону «Торнадо».
Підсумовуючи: якщо генеральна чи військова прокуратура прослуховує мій телефон то потрібно хоча б говорити правду про що і з ким я спілкуюся.

Я був, є і залишусь прихильником того, щоб ті бійці батальйону «Торнадо», які не причетні до злочинів, склали зброю і були переведені в інші бойові частині. Я категорично проти щоб в часі війни з російським агресором українці один на одного, брат на брата підіймали зброю. Переконаний, що спецкомісія МВС на чолі з заступником Міністра Яровим, вирішить проблеми «Торнадо». Бійці будуть роззброєні, винні покарані, а справжні патріоти продовжать захищати Україну.

P.S. Ще я спілкувався зі своїм кумом, який є рядовим бійцем батальйону «Торнадо», і переконував його здатись правоохоронцям щоб запобігти кровопролиттю.

Богдан Яременко
14 хв. · Kyiv · Змінено ·

Гидкий на новини день
Ще оце з ротою Торнадо.
Фактично перший військовий бунт.
Торнадо явище складне і руйнівне.
З одного боку звинувачення проти представників роти серйозні - тортури, згвалтування і тд.
З іншого боку - якщо кілька міліціонерів викрито у скоєні злочину - ми ж не розформовуємо усе МВС. То чому за можливі і недоведені злочини кількох розформовується увесь бойовий підрозділ?
Далі, якщо генпрокурор заявляє, що об"єктивне і неупереджене розслідування можуть провести лише американські фахівці, то чому бійці роти Торнадо повинні довіряти українським слідчим? Тим більше, коли рішенням про розформування їх підрозділу українська влада вже фактично визнала власну упередженість у цій ситуації?
А загалом виглядає це так, що відданий ідеї українського патріотизму бойовий підрозділ виступив проти влади, чия відданість тій же ідеї викликає сумнів.
Цей буревій може змести усе.
Гидкий день.

Dmytro Reva

То, что происходит сейчас - контрреволюция.

Недобитая Майданом машина зла снова в строю. Добровольцы - те, кто стал заслоном перед навалившейся ордой, кто освобождал Мариуполь и Марьинку, кто сотнями ложился в котлах, кто защищал свою страну за идею - под прицелом оправившихся от испуга приспособленцев из карательных органов. Вышиванки на грудь, колорадские ленты под стол, и ты снова в теме, крутишь грязный бизнес на войне.

Не говорю, что все добровольцы пушистые, война есть война, но команда "фас" спускается, когда они становятся на пути больших денег.

"Донбасс", "Айдар" "Сич", "Правый сектор", "Торнадо" - ОПГ, а барыги ГПУ и Администрации Президента - паиньки.
Не выносим сор из избы - здравствуй, Янукович-2.

Дело "Торнадо" классика жанра: похищения, пытки, выбивание признаний в несуществующих грехах. Сейчас у нас в офисе командир группы батальона "Торнадо" Иван Князько, один из задержанных вчера военных. Не сумев выбить показания на Руслана Онищенко, парня отпустили.

Сейчас составляем заявление о преступлении и к 15:00 пресс-конференция в "Днепр-Посте". Приходите, сами всё услышите.
“Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them.” (G. Orwell)
Відповісти
#2
Тільки суди лінча врятують країну
Відповісти
#3
Зараз йде війна інформації - або є вірна інформація Торнадо - або ГПУ. Торнадо міг би запросити пару журналістів засняти свої докази. Це забрало б всі сумніви у злочинності дій ГПУ.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Москва з гнівом та ненавістю зосередилась знищити ПЦУ hrushka 0 68 24-06-2019, 22:12
Ост. повідомлення: hrushka
Exclamation Московщена начала похід знищити ПЦУ. hrushka 0 97 05-06-2019, 05:56
Ост. повідомлення: hrushka
  Дебальцівські роковини: вічна пам"ять жертвам режиму Петена-Порошенко Torr 0 118 17-02-2019, 20:07
Ост. повідомлення: Torr

Перейти до форуму: