Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сторінки продуктивної роботи нашого форуму (ВФ)
Tongue 
Адмін: Нах.

Василь Васьківський: Не нах, а світова українська громада.

Бойко: Так, світова українська громада! І без жидів!

Sych: Та все вони прекрасно знають, ось інформація, Попрошенко володіє 99% акцій Ротшильда. Посилання самі знайдете.

Анатоль: Не треба шукати посилань. Ну, знайдемо їх, і що? Русифікація від цього не зупиниться.

Николай Шевченко: Огромное спасибо нашему админу за наше счастливое детство.

gvp: Історія цього питання дуже довга і складна.

Bayan: Це у Вас мозок забруднений політкоректністю.

Бойко: Жиди, жидолюби, жидофіли, жидопоклонники. Це я не Вам, я вже давно вичислив, що Ви не жид. І не будете ніколи жидом, хоча й стараєтеся.

Slavix: ААААААААААААААААААААААААААААААААА! Зрадоперемога.

Torr: Трамп - це революція. Скоро проллється багато крові.

Майкрофт Холмс: Босяцькі дописи ковбасних імігрантів.

Анатоль: Босяки - це насправді народні герої. Як, наприклад, Кармалюк. Вони були проти русифікації.

Николай Шевченко: Смерть еврейскому нацизму!

Василь Васьківський: Смерть - це припинення життя, а життя є формою глюонного конденсату. Єврейський нацизм - це не фізичне явище, а метафізична конструкція.

Sych: Головне - знищити корито, інакше фізичні чи метафізичні прикоритники будуть і далі пити кров з української худоби.

Bayan: Згідно з індексом Бумпкіна-Фалалея, макроекономічні зв"язки між Гренландією і Екваторіальною Гвіненеєю кращі, ніж між Україною і... теє... Україною.

Slavix: АААААААААААААААААА... уууууууу... ооооооооооооооооооо......!

Бойко: Та не їбіть людям мозги. У вас не всі вдома.

Torr: Трамп однією ногою запрошує Китай бити Північну Корею, а другою готує науково-технічну революцію.

gvp: Я не знаю. Я не фахівець в економіці, фізиці, метафізиці, паранормальних феноменах, і в геополітиці. Але мені вже скоро 60, і я на Майдані з дитинства!

Анатоль: Ну, Ви ж біолог. Знаєте, що ідеології є продуктом еволюції зграй тварин, де одні були егоїсти, а інші - альтруїсти.

Адмін: Дура пише брєд. Нах.

Николай Шевченко: Евреи захватили в Украине все важньіе государственньіе постьі, начиная с президентского.

Бойко: От і я кажу! А українофоб gvp їм сраку лиже, тим жидам. Та ще й допомагає кацапам колонізувати Україну. Юдопоклонник!

Леонід: В усьому винна жовта раса. Як правозахисник, я навчу вас, як з нею успішно боротися.

Майкрофт Холмс: Босяцько-пролетарська ментальність.

Sych: Ой, хтось зараз допиздиться.

Brother: Хвункції хведерації хвицяють хвостом.

strq: Нічого, ми всіх підлих злодіїв судитимемо за спрощеною процедурою. І потопимо у вигрібних ямах. Бо закон.

Адмін: Добре сказано, напишу разом з Вами книжку, щоби не було фуфла і фейків нах.

Николай Шевченко: Огромное спасибо нашему админу за поддержку Украинцев-Анархистов. Долой еврейский нацизм. А Меркель все врет, наверное тоже еврейка.

Леонід: Не забувайте ще жовтих угро-фінів.

Torr: Я кажу, треба голосувати за Марін Ле Трамп і збивати глобалістські літаки!

gvp: А Ви вже багато позбивали?

Slavix: Ооооооооо! Уууууууууу! Блять, ну дебіли ж.

Bayan: Так я ж давно кажу, згідно з законом Педерассона-Херососсона, вони саме дебіли. Ось лінк на діаграми і дані лінійної регресії.

Brother: Хвізичні хвилі хвалять хвойду.

Бойко: Жиди! Жиди! ЖИДИИИИИИИ!!! Вальцман вкрав 500 мільярдів, а Яйцман - трільйон. Ну це ж усім відомо, крім закінчених ідіотів - українофобів і юдопоклонників.

Николай Шевченко: Тут на форуме окопался агент еврейского нацизма, которьій подпісьівается разньіми именами и не дает мне подключиться к Интернету.

Адмін: Масони, бля! Нах ваш брєд. Читайте мою нетленку. Це ж все про мене. Це все я. Я стільки працюю. Ніхто з вас так не працює, і не робить стільки для України, як я. Хто там ще зі мною хоче на коньяк? Я все завжди передбачаю вірно, ну хіба що коли виходить, що невірно, але то таке, нічо. Головне - інформаційна безпека. Я вчора між 17:00 і 22:00 пройшла повний курс патопсихологічної масотрансформаційної інформ-діанетики. Я ж вам кажу, я геній. Завтра дам Лєнці зачитати мою нову статтю з цього предмету перед Тринадцятою групою мікрорайонного Майдан-Моніторингу, з якою післязавтра почну нову подорож Україною в компанії Свєтки, Мішки, Грішки, Кікішки і Малгожати. Шо, кому не нравицця? Хатезюки ви.
Відповісти
Георгій: Ультраправі антисеміти, що зібрались на цьому форумі не дають мені підняти імідж України у світовому співтоваристві.

Васьківський: Світове співтовариство не є фізичною реальністю, а метафізичною спекуляцією.

Славікс: А я кажу - не прокатіт тут ніяка українофобська спекуляція, бо єдиноправильною є віра істинна русофобницька.

Анатоль: Головна задача - формування української нації.

Голуб: Валить надо отсюда, все умные уже давно свалили, но украинцы - лохи по жизни и едут в Европу - логово жидомасонов, а валить из этой жопы нужно на Марс.

Васьківський: На Марсі нема соцису Всесвітньої Глобальної Української Громади як добровільного обєднання самодостатніх тожсамостей.

Георгій: Ну так давайте будемо створювати, я готовий допомагати чим можу.

Сич: Ти тут допиздишся мені, троляко...

Георгій: А давайте хай кожен дасть визначення що таке троль.

Славікс: Кілька років назад десь було тут на форумі, але зараз не знайду, тому скажу просто - ніякі українофобські троляки не пройдуть, бо істинною є віра єдиноправильна русофобська.

Васьківський: Нація, на відміну від кулонівської пари, не є фізичною реальністю, бо не є добровільним обєднанням тожсамостей соцису.

Голуб: Трамп - Диавол, а Путин - Сатана, они ждуть третьего - Антихриста, еще неизвестно кто это, вожможно пинчук, который богохульствует на этом форуме, поэтому валить нужно отсюда.

Васьківський: Трамп розвалить Америку, Путін розвалить Росію і тоді українська громада стане глобальною, якщо українці зможуть добровільно між собою домовитись.

Георгій: Що я можу зробити для глобальної української громади? В мене є хороші студенти з Індії, є з Ірландії, а в нашій церкві є жіночка гречанка, і в мене повно друзів американців в фейсбуці і священників РПЦ.

Пані: В мене нема часу читати всю ці фігню, що ви тут понаписували, тож читайте і коментуйте мою нову нєтлєнку, а по ваших коментарях я зроблю висновки про ваше айкю.

Шевченко: Это Вы всё очень правильно написали и своевременно. Да поможет нам Бог, слава Богу.

Бойко: Головне - посадити яценюків і відсторонити порошенків. А Георгій хоч і маскується під єврея, але ним не є, не дотягує, я його розкусив, видно в них на гачку.

Васьківський: От в нас і складається консенсус для добровільного обєднання в Глобальну Українську Громаду, записуйтесь на моєму сайті в.в.социс.сом.нет

Вільнодум: Самозванців нам не треба, Всесвітню Громаду Українців я давно створив вже. Заходьте на мій сайт і замовляйте мою книгу "Микола - Батько Оріїв".
Відповісти
Thumbs Up 
(10-05-2017, 08:42 )Анатoль писав(ла): Георгій: Ультраправі антисеміти, що зібрались на цьому форумі не дають мені підняти імідж України у світовому співтоваристві.

Васьківський: Світове співтовариство не є фізичною реальністю, а метафізичною спекуляцією.

Славікс: А я кажу - не прокатіт тут ніяка українофобська спекуляція, бо єдиноправильною є віра істинна русофобницька.

Голуб: Валить надо отсюда, все умные уже давно свалили, но украинцы - лохи по жизни и едут в Европу - логово жидомасонов, а валить из этой жопы нужно на Марс.

Васьківський: На Марсі нема соцису Всесвітньої Глобальної Української Громади як добровільного обєднання самодостатніх тожсамостей.

Георгій: Ну так давайте будемо створювати, я готовий допомагати чим можу.

Сич: Ти тут допиздишся мені, троляко...

Георгій: А давайте хай кожен дасть визначення що таке троль.

Славікс: Кілька років назад десь було тут на форумі, але зараз не знайду, тому скажу просто - ніякі українофобські троляки не пройдуть, бо істинною є віра єдиноправильна русофобська.

Васьківський: Нація, на відміну від кулонівської пари, не є фізичною реальністю, бо не є добровільним обєднанням тожсамостей соцису.

Голуб: Трамп - Диавол, а Путин - Сатана, они ждуть третьего - Антихриста, еще неизвестно кто это, вожможно пинчук, который богохульствует на этом форуме, поэтому валить нужно отсюда.

Васьківський: Трамп розвалить Америку, Путін розвалить Росію і тоді українська громада стане глобальною, якщо українці зможуть добровільно між собою домовитись.

Георгій: Що я можу зробити для глобальної української громади? В мене є хороші студенти з Індії, є з Ірландії, а в нашій церкві є жіночка гречанка, і в мене повно друзів американців в фейсбуці і священників РПЦ.

Пані: В мене нема часу читати всю ці фігню, що ви тут понаписували, тож читайте і коментуйте мою нову нєтлєнку, а по ваших коментарях я зроблю висновки про ваше айкю.

Шевченко: Это Вы всё очень правильно написали и своевременно. Да поможет нам Бог, слава Богу.

Бойко: Головне - посадити яценюків і відсторонити порошенків. А Георгій хоч і маскується під єврея, але ним не є, не дотягує, я його розкусив, видно в них на гачку.

Васьківський: От в нас і складається консенсус для добровільного обєднання в Глобальну Українську Громаду, записуйтесь на моєму сайті в.в.социс.сом.нет

Вільнодум: Самозванців нам не треба, Всесвітню Громаду Українців я давно створив вже. Заходьте на мій сайт і замовляйте мою книгу "Микола - Батько Оріїв".
Відповісти
Не люблю перемивати кісточки і не люблю, коли кісточки при мені перемивають, але - цей шедевр - в гумор і прибити цвяхами в топі (обидва дописи)  Smile  Smile  Smile
Здавать біткоїни сюди: 18k4cyoGc54W17BfFq2hZ97zAjNjumZAM4    Smile
Відповісти
(15-05-2017, 21:46 )Slavix писав(ла): Не люблю перемивати кісточки і не люблю, коли кісточки при мені перемивають, але - цей шедевр - в гумор і прибити цвяхами в топі (обидва дописи)  Smile  Smile  Smile

Дякую за високу оцінку моєї і Анатолевої праці. Smile Я сам не проти того, щоби мені перемивали кістки в гумористичному ключі. Анатоль, до речі, таки добре перемив мої кістки, але я йому тільки вдячний за дотепну критику.

А чи Ви помітили оцю мою гумореску? Ви ж читаєте англійською. Чомусь ніяких коментарів на неї не було, тоді як у Facebook було багато смішних гумористичних реплік.

http://forum.maidan.org.ua/T-%D0%BC%D0%B...0%B3%D0%BB
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Чи порушив дописувач Slavix правила форуму цим дописом? Slavix 0 409 26-10-2015, 23:22
Ост. повідомлення: Slavix
Exclamation FYI Для користувачів форуму: Бойка забанено НА МІСЯЦь за "hate speech". Sych 3 532 30-06-2015, 18:36
Ост. повідомлення: Буревісник
  Чому мене надовго банять тут щоразу, коли я пишу якесь паскудство про Нашого Лідера? Буревісник 4 953 27-08-2013, 18:16
Ост. повідомлення: Георгій

Перейти до форуму: