Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Схоже, що ПР планує підвезти на Майдан своїх прихильників (/)
Thumbs Up 
І це буде непогано. Схід і Захід разом! Нехай поспілкуються люди, думками обміняються, точки дотику знайдуть.
Корочє, дану ініціативу я повністю підтримую!

ПРАВЯЩАЯ НА УКРАИНЕ ПАРТИЯ РЕГИОНОВ ОБЪЯВИЛА О МОБИЛИЗАЦИИ СВОИХ СТОРОННИКОВ ДЛЯ ЗАЩИТЫ ОРГАНОВ ВЛАСТИ

04 декабря 2013 | 03:09
Она обвинила оппозицию в попытке государственного переворота. Партия регионов потребовала от Генпрокуратуры дать правовую оценку фактов захвата зданий киевской мэрии и Дома профсоюзов и блокирования здания кабинета министров, передает «Интерфакс».
Лагерь протестующих на Майдане окружен баррикадами. На площади установлены армейские палатки, люди греются у костров. На сцене вечером и ночью выступали музыкальные группы.
http://www.echo.msk.ru/news/1210781-echo.html
Шо хочу, те й пишу, а єслі кому не наравицця, той нехай мене не читає, а летить по осені на юх.
Відповісти
Angry 
(04-12-2013, 02:13 )Хвізик писав(ла): І це буде непогано. Схід і Захід разом! Нехай поспілкуються люди, думками обміняються, точки дотику знайдуть.

ПРАВЯЩАЯ НА УКРАИНЕ ПАРТИЯ РЕГИОНОВ ОБЪЯВИЛА О МОБИЛИЗАЦИИ СВОИХ СТОРОННИКОВ ДЛЯ ЗАЩИТЫ ОРГАНОВ ВЛАСТИ

Она обвинила оппозицию в попытке государственного переворота. Партия регионов потребовала от Генпрокуратуры дать правовую оценку фактов захвата зданий киевской мэрии и Дома профсоюзов и блокирования здания кабинета министров, передает «Интерфакс».
Лагерь протестующих на Майдане окружен баррикадами. На площади установлены армейские палатки, люди греются у костров. На сцене вечером и ночью выступали музыкальные группы.
Відповісти
(04-12-2013, 02:15 )Polemistes писав(ла):
(04-12-2013, 02:13 )Хвізик писав(ла): І це буде непогано. Схід і Захід разом! Нехай поспілкуються люди, думками обміняються, точки дотику знайдуть.

Шо хочу, те й пишу, а єслі кому не наравицця, той нехай мене не читає, а летить по осені на юх.
Відповісти
формат в них вже є

Цікаво наскілки ДАЛЕКО підуть у створенні Руху?Smile) МОже й нову партію створять

Як Рух Два
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Angry банда українофобів планує загарбати Український дім Torr 1 48 22-06-2019, 08:35
Ост. повідомлення: charly3091
Exclamation Одна помісна православна церква буде потужно впливати своїх вірних, АЛЕ ... hrushka 0 299 01-05-2018, 06:27
Ост. повідомлення: hrushka
  Голова НАТО: "Росія мусить забрати з України тисячі своїх військових" (л.) gvp 2 455 11-07-2017, 21:39
Ост. повідомлення: gvp

Перейти до форуму: