Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сценарій фільму: "Зброю і амуніцію купили у Воєнторзі".
#1
Сценарій фільму: "Зброю і амуніцію купили у Воєнторзі". Жанр: альтернативна історія. Декорації і костюми : бронетехніка НАТО без розпізнавальних знаків, на акторах-солдатах польська військова форма без шевронів, на акторах-українцях одяг із секонд-хендів. Важливо: треба знайти роздовбані дороги. Місце дії : Західна Україна. Час: Весна 2017. Автор сценарію: antik
Несподівано для усіх Польсько-Український кордон перетинають колони бронетехніки без розпізнавальних знаків. На броні і в машинах ввічливі молоді люди у військовій формі без шевронів. 
Місцеве населення перебуває в стані шоку, прострації. Хто такі? Куди? Навіщо? 
Ввічливі військові пояснюють мету візиту дуже популярно: "Територія на якій ви мешкаєте здавна належить Польщі. Сталін та Гітлер в 1939 році віроломно поділили нашу країну. Ось ми і прибули відновити історичну справедливість – відновити Польщу в межах на 1 вересня 1939. Зараз ввічливо займаємо усі адміністративні приміщення. Це робиться елементарно – чули події на території ДНР та ЛНР. Референдум за приєднання до Польщі в найближчу неділю. Бюлетені вже надруковані. Ось вам листівки для ознайомлення - читайте!" 
Читаємо: 
"Шановні пані та панове. Уряд Польщі прийняв рішення приєднати анексовані більшовицьким режимом наші історичні території. Усі на референдум! У випадку вашої згоди ви автоматичний стаєте громадянами Польщі з усіма правами та обов'язками. Отримаєте роботу по польських розцінках та польські пенсії. Автоматичний ви в ЄС, НАТО та ще й безвізовий режим в придачу. У вас, як повноправних громадян Польщі, буде страхова медицина, професійна армія, справедливіше правосуддя. Ціни на продукти, ліки та комунальні послуги будуть як у нас. Б/у авто ("бляхи") купуйте де завгодно й катайтеся без розмитнення. Податки для малого та середнього бізнесу будуть низькими. Таке саме і відсотки за кредити у банках. Уряд Польщі вкладе у розбудову новоприєднаних територій сотні мільярдів євро отож усім буде високооплачувана робота із соціальними гарантіями. Відновимо історичну справедливість! Усі на референдум!"
Люди у розпачі але поволі приходить усвідомлення реалій: "Збулось! Нам с неба упало те що нам наші корумповані правителі ось вже 26 років обіцяють! Ура! Слава Польщі! Слава польським воїнам-визволителям! Тепер то хоч поживемо по-людськи! А хто проти – той хай відчалюєє за межі вже нашої Польщі під владу бариги Педро та отих 450 казнокрадів-брехунів! Як же чудово, що поляки випередили Путіна! Чим лягати під російську орду то краще вже під цивілізований Захід. Тому, що російська окупація це: тотальне мародерство, "Рюській мір" з "путіномікою", репресіями, нечуваним грабунком природних ресурсів, гонкою озброєнь, сибірськими таборами, добірними матюками, поголоовним п"янством, знищенням контрафактного продовольства і т. д... А поляки - це ЄС, НАТО, безвіз, дешеві б/у "бляхи", багатомільярдні капіталовкладення, серйозні суспільно-політичні реформи. І ще й високооплачувана робота, дешеві ціни та низькі податки... Заживемо. Вже не треба вистоювати черги до польських візових центрів – ми вже в Польщі та Європі! І спати можна спокійно - ми вже під парасолькою НАТО. Путінська орда вже не сунеться. А сунеться - відгребе по повній. Це йому не із слабоозброєною нашою армією воювати..." 
У владних кабінетах Києва паніка. Усюди вигуки: "Як це могло статися!? Хто вінен!? Що робити!"? 
До мікрофонів ломиться сонцелика Юля: 
"Любі мої, ми не зможемо воювати на два фронти! Якщо знімемо війська зі Сходу те відкриємо зелену вулицю Путіну! Збережемо народ! Щоб ні один солдат не покинувши казарму, що б ні один танк не виїхав із гаража! Любі мОї, скажемо " НІ" окупантам на референдумі"! 
А тим часом в Кремлі Путін оскаженілий - він рве і метає: "Что за ху@ня? Что делать? Это что же получается – скоро базы НАТО будут к нам на 500 километров ближе?! Вот же ж какие эти поляки ыдарасы – нет чтоб самим что-то новое придумать! Так вот взяли и скопировали мой гениальный сценарий присоединения Крыма! Опередили меня ыдарасы и тот лакомый кусочек Украины достался не мне, а им!"
У адміністрації США паніка: Трамп оскаженілий. Як ЦРУ прогавило таку масштабну акцію!? Як же реагувати!? 
Теж саме і в столицях європейських держав. Оточення кожного президента радить не влазити у ті розбори а за звичкою бути від гріха подалі отож поступити стандартно: висловити глибоку стурбованість, накласти санкції. 
Тим часом у Польщі президента осаджують журналісти усіх країн.
Той розводить руками:
- Ніяких наших військ в Україні немає!
- А озброєні солдати!?
- Це місцеві ополченці!
- А бронетехніка, амуніція, зброя!?
- Купили у Воєнторзі!
І після короткої паузи: 
- Та ми то в принципі не проти приєднати втрачені території якщо місцеве населення на референдумі дасть згоду! Їм же буде краще: вкладемо в розвиток мільярди євро, проведемо радикальні реформи, побудуємо фабрики, заводи, дороги! І від Путіна захистимо! З усіх боків місцевому населенню вигода! Не даремно ж вони торжествують. Розуміють свою вигоду тому що...
Кінець фільму.
P.S. Співавторство вітається.
[Зображення: locomotive.gif]
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Question Томос купили на грощі ганстерів? Torr 7 262 18-01-2019, 21:04
Ост. повідомлення: hrushka
  Росія може зберігає ядерну зброю 50 км від Польщі hrushka 0 229 20-06-2018, 03:23
Ост. повідомлення: hrushka
  "Олігархічний сценарій вичерпався?" hrushka 1 255 16-04-2018, 15:14
Ост. повідомлення: Василь Васьківський

Перейти до форуму: