Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Такі, як Рабінович, Яценюк, Тимошенко Путіну потрібні - це його люди
Стат'я явно підігнана під обставини. На той час справжнiй курс на НАТО лише починав свій шлях, як вектор розвитку держави на Захід. Назовні Берлін та Париж були катигорично проти. Дома ще гірше, як політично, так і на рівні суспільної(<%) підтримки. Тільки почали поясняти: Що таке насправді НАТО.
Затравленный и прижатый к стене КОТ превращается в тигра. Сервантес
Відповісти
(12-01-2017, 01:33 )KOT писав(ла): Стат'я явно підігнана під обставини. На той час справжнiй курс на НАТО лише починав свій шлях, як вектор розвитку держави на Захід. Назовні Берлін та Париж були катигорично проти. Дома ще гірше, як політично, так і на рівні суспільної(<%) підтримки. Тільки почали поясняти: Що таке насправді НАТО.

я теж був прихильником Тимошенко і, мені, жалісливому, так було гарно після того, як Тимошенко  на Радіо Свободі взяла за руку Ющенка і щиро дивилася йому у очі та говорила, що готова у його кабінеті підлогу мити. Але після зради ПДЧ, я вже ніколи її не буду підтримувати, бо законами природи
ЛЮДИНА НЕ МІНЯЄ ПСИХОЛОГІЇ - ЛЮДИНА ЗМІНЮЄ ПОВЕДІНКУ, залишаючись тою самою. Люди щодня змінюють поведінку, але той, що вкрав - вкраде знову, той, що свідомо вбив - вб"є ще раз, той, хто хотів до Москви і цілував ХЛО у задницю - той буде далі цілувати і на лобі у нього нічого не написано - ви цього не побачите, коли це трапиться і як це трапиться. Це відомі речі, тому є рецидивізм, тому є заборона на торгівлю тому, що прокрався, лікарю злочинцю - лікувати, судді хабарнику - судити іт.д.

І якщо такого не має для політиків, то це бот повинен бути у мозку людини. З дитинства вчать, як переходити дорогу на червоне світло, так само до виборів народ привчається з дитинства - де там червоне, а де там зелене світло.   Що тут думати! Стан українського народу відповідає результату правління Гройсмана, Порошенка, Кучми, Тимошенко, Яценюка, Януковича і пр і пр - найнижчий життєвий рівень у Європі, найнижча зарплата у Європі і у цьому не Путін винуватий.

Мене не переконає ніхто, що Тимошенко, Яценюк чи Рабінович у новій обгортці є інший товар. Є величезний вибір нових людей, щоб їх пропонувати до влади, а вони - це вже використаний десятки разів презерватив.
. . .
Читати і писати російською не вмію.
Відповісти
Брехлива пропаганда 4 презів Вас зламала. І бачу що злам був при проукр. Ющю. В тому, що він бездарь в оцінки людей і політ. сил усі переконались коли він привів до влади Яника, Уж той і з закордону експертів брав та до "трусів" прошманав і пшик... Доречі добре вивчить хто ламав газову угоду.
Затравленный и прижатый к стене КОТ превращается в тигра. Сервантес
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Яценюк.ru. 2009 - його політична позиція співпадає з деклар. Пінчука 2016 (/) Бойко 12 212 14-01-2017, 15:44
Ост. повідомлення: Slavix
  Що радять Трампу люди, яким він довіряє (л) zakhar 2 129 04-01-2017, 10:50
Ост. повідомлення: Майкрофт Холмс
  Як Яценюк розграбував Україну, використовуючи рефінансуванння (/) Бойко 6 293 19-12-2016, 12:57
Ост. повідомлення: Бойко

Перейти до форуму: