Рейтинг теми:
  • Голосів: 2 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Так он грамотньім никогда не станет" - на тему "мова їм насправді неважлива"

Реклама в Криму. Існування взагалі дитсадків з українською мовою там під великим питання.
Відповісти
у кримінальному сенсі?
Це було питьання до юристів.

Відповісти
(21-09-2012, 21:45 )E-st писав(ла): у кримінальному сенсі?
Це було питьання до юристів.

Відповісти
Представь, что этот ролик крутанули в Центре и на Западе.

P.S. Состава преступления в ролике нет, поверь на слово.
P.P.S. А нместе ОО я бы этот ролик для "нецелевого" электората крутил, пока их тошнить не станет.
Відповісти
(21-09-2012, 22:16 )Предсказамус писав(ла): Представь, что этот ролик крутанули в Центре и на Западе.

Ну ми типу почали Smile І партнери допомогли вже.

(21-09-2012, 22:16 )Предсказамус писав(ла): P.S. Состава преступления в ролике нет, поверь на слово.
P.P.S. А нместе ОО я бы этот ролик для "нецелевого" электората крутил, пока их тошнить не станет.

Я теж розумію, що тут нема порушення закону про вибори. Але тема "мови ворожнечі" може бути піднята, я думаю....
Відповісти
(21-09-2012, 22:21 )pani писав(ла): Я теж розумію, що тут нема порушення закону про вибори. Але тема "мови ворожнечі" може бути піднята, я думаю....
Если ты об одном "экспертном сообществе", то не верю (С). У них сейчас другое занятие, они любят...

Відповісти
Angry 
(21-09-2012, 21:37 )pani писав(ла):

Реклама в Криму. Існування взагалі дитсадків з українською мовою там під великим питання.

Відповісти
(21-09-2012, 22:27 )Предсказамус писав(ла):
(21-09-2012, 22:21 )pani писав(ла): Я теж розумію, що тут нема порушення закону про вибори. Але тема "мови ворожнечі" може бути піднята, я думаю....
Если ты об одном "экспертном сообществе", то не верю (С). У них сейчас другое занятие, они любят...

Та не, там я тролю, що не видно? Smile)))
Відповісти
Angry 
(21-09-2012, 22:27 )pani писав(ла): Та не, там я тролю, що не видно? Smile)))

Відповісти
(21-09-2012, 21:37 )pani писав(ла): Реклама в Криму. Існування взагалі дитсадків з українською мовою там під великим питання.
Как то странно говорит эта блАндинкО на русском языке... Вроде по русски, и в то же время - не... Фальшивит изрядно.
ЗЫ. И нахрен нужен такой "русский язык"?!
Осторожно, - сказала собака, - я злая и я во дворе… (собачья мудрость)
(с) Злобный Карлик
Пришел,увидел...ушел и напился.Smile
Відповісти
(21-09-2012, 22:16 )Предсказамус писав(ла): Представь, что этот ролик крутанули в Центре и на Западе.

P.S. Состава преступления в ролике нет, поверь на слово.

Вдома - російська мова, а в садку інша. Після цього садка дитина, як стверджує жінка в рекламі, освіченою ніколи не буде.

Це, як пірамідон. Мій гарніший, ніж інші - можна казати, а, мій російський гарніший за український - казати неможна.

Відповісти
У нас фонeтика нe та. Ми цього нe чуємо ні в сeбe, коли говоримо російською, ні в інших, коли вони говорять російською. Алe в Москві, чи в Cанкт-Пeтeрбурзі, чи в Нижньому Новгороді нас момeнтально "вичислять."

Правда, останнім часом сeрeд української молоді, зокрeма в eлітних унівeрситeтах, з"явилася мода "акати," як мааасквічі, і вживати дужe російські жаргонізми ("чeтта," ""пірісічeмся," "мамкі-папкі," "Міш," "Лeнок, а Лeнок" і т.д.). Алe цe всe рівно досить комічно вигладає, нeнатурально, "пластиково." І також можна почути "нашу" фонeтику навіть і в eтіх щeгаaaляюшіх ужасна арістакратічним русскім ізиком.

(21-09-2012, 23:35 )Большой Брат писав(ла):
(21-09-2012, 21:37 )pani писав(ла): Реклама в Криму. Існування взагалі дитсадків з українською мовою там під великим питання.
Как то странно говорит эта блАндинкО на русском языке... Вроде по русски, и в то же время - не... Фальшивит изрядно.

Відповісти
Наклеп може бути щодо конкретної особи або установи. А тут про що?
Відповісти
(21-09-2012, 23:56 )Георгій писав(ла): У нас фонeтика нe та. Ми цього нe чуємо ні в сeбe, коли говоримо російською, ні в інших, коли вони говорять російською. Алe в Москві, чи в Cанкт-Пeтeрбурзі, чи в Нижньому Новгороді нас момeнтально "вичислять."

Правда, останнім часом сeрeд української молоді, зокрeма в eлітних унівeрситeтах, з"явилася мода "акати," як мааасквічі, і вживати дужe російські жаргонізми ("чeтта," ""пірісічeмся," "мамкі-папкі," "Міш," "Лeнок, а Лeнок" і т.д.). Алe цe всe рівно досить комічно вигладає, нeнатурально, "пластиково." І також можна почути "нашу" фонeтику навіть і в eтіх щeгаaaляюшіх ужасна арістакратічним русскім ізиком.

(21-09-2012, 23:35 )Большой Брат писав(ла):
Ну, хто зна... Мене ж не "вичислили" Big Grin До речi, можуть помилитися (дуже схожа вимова на пiвднi Росiї...)
Дуже здивувало, що в Кременчуцi говорять правильною росiйською! (Був там кiлька разiв).
+++І також можна почути "нашу" фонeтику навіть і в eтіх щeгаaaляюшіх ужасна арістакратічним русскім ізиком.+++
=== Як казав мiй батько: "на пани" Wink тобто, по панськи, чи що... Ну, Ви мене зрозумiли.Big Grin===
ЗЫ. когда то, давно-давно, когда только начал в школе изучать русский язык сделал , именно, такую ошибку...Smile Написал "дАмашняя работа" ,да ещё доказывал училке, что так правильно! Дома получил люлей (не за то, что доказывал).
Осторожно, - сказала собака, - я злая и я во дворе… (собачья мудрость)
(с) Злобный Карлик
Пришел,увидел...ушел и напился.Smile
Відповісти
Повна дуаль з "флатам бьіть, флатам дружьіть" від самі-знаєте-кого.
Голосую за "Собор".
Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти
(22-09-2012, 09:51 )Koala писав(ла): Повна дуаль з "флатам бьіть, флатам дружьіть" від самі-знаєте-кого.
Голосую за "Собор".

Вам відріжуть язика. ви теж писатимете, що язик їм неважливий, то вони так мстилися за неправильне голосування.

Є усі матеріальні докази наявні того, що мова для них є засадничим питання. Конкретно - домінування російської.
Відповісти
(22-09-2012, 01:30 )pani писав(ла): Наклеп може бути щодо конкретної особи або установи. А тут про що?

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v_001700-09 --- почитайте

Від себе додам... Справа в тому, що будь-яка людина має право сама визначати, чи вважати свою ділову репутацію приниженою. У рекламі відомої політичної партії доволі прямо сказано, що дитина, яка відвідує дитячий садок з неросійською (українською) мовою навчання "нєкагда нє станєт граматнай". Це є очевидною брехнею, яка принижує ділову репутацію робітників україномовного садочку.

А взагалі, таку "тапорную работу" легко можна повернути проти ПР. Зняти російськомовний контркліп, де інша людина б казала щось типу: "Мой рєбьонак с дєтства будєт знать два язика, а єщьо я єго вожу на курси англійского. Еті знанія і сєйчас помогают моєму рєбьонку в общєніі, а в будущєм помогут єму найті лучшую работу і чувствавать сєбя увєренним в любой язиковай срєдє. Вєдь уже сєйчас зная больше язиков - лєгче устроіться на работу." Ну, прохвесіонали текст відшліхвують... І все це у синьо-біло-блакитних кольорах на гарній росіській мові, а не на такій, якою балака жінка з оригінального кліпу. А наприкінці сюжету уся родина їде до Карпат кататися на лижах, де дитина практикується у знанні української з добрими хазяями маленького курорту десь у горах, де їси гарненькі вареники з сиром та вишнею і весело грається після того у сніг з місцевими дітьми, розмовляючи чистою українською мовою.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Наша мова художна, не простатська! hrushka 0 136 07-04-2019, 23:01
Ост. повідомлення: hrushka
Lightbulb Маленьке відкриття: мова програмування детермінує політичні преференції Torr 2 177 26-02-2019, 16:34
Ост. повідомлення: hrushka
  "Армія! Мова! Віра!" Або "Дерібан! Саботаж! Імітація!" Віталій 0 300 31-01-2019, 11:05
Ост. повідомлення: Віталій

Перейти до форуму: