Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Трошки не по темі
(02-04-2017, 01:40 )gvp писав(ла):
(01-04-2017, 05:43 )Вільнодум писав(ла):
(01-04-2017, 02:31 )gvp писав(ла): А за програму дякую, подивлюся.

Боже мій! Я знав, що Ви хворієте, але не знав що так серйозно. Щиро бажаю Вам виздоровіти. Це можливо зараз в Америці навіть для хворих раком.

Дякую, пане Миколо. Я не впадаю у відчай. Маю знайомих, які офіційно вважаються cancer-free після лікування. Все буде добре, треба тільки пережити цю противну хіміотерапію і ще одну опеpацію (десь у червні).

Ви знаєте, я вже пробував одного разу написати "опус" українською мовою, про Христа. (Лінки нижче.) Але нікому з моїх неформальних рецензентів він не сподобався. Я надіслав його як .docx файл десь так 15 особам. Тільки один з них, священик УАПЦ, мила людина, з якою я друг на ФБ вже багато років, відповів. І відповів негативно. Написав, що людям взагалі не слід писати про Христа як людину, тому що  для них проникнути в Його внутрішній світ неможливо. Ну, і ще одна ФБ-"френдиха," моя колишня однокласниця, яка зараз мешкає в Ізраїлі і вільно володіє івритом, написала, що на івриті првильно писати не "чесед" (як у моєму тексті), а "хесед." Ото й весь feedback. Sad

Може, таки не варто мені витрачати час на спроби створити "художню літературу?" Я дуже люблю писати, тому й так багато пишу і на форуми "Майдану," і на Facebook. Але кропати на інтернетні форуми - одне, а писати так, щоби сподобалося читачеві - інше... Я не хочу писати "в стіл."

Ось мій опус:

http://forum.maidan.org.ua/T-%D1%89%D0%B...0%B2%D0%BE

http://forum.maidan.org.ua/T-%D1%89%D0%B...%BE?page=2

Я скопіював Вашу книжку. У мене вийшло біля 60 сторінок.  Якщо зменшити формат, то книжка буде біля 150-и сторінок. Це вже нормальна книжечка.  Я віддрукую Вашу книжку і прочитаю.  Не обіцяю відразу, але з часом. Мені дуже зрозумілі Ваші розчарування від  рецензентів, яким Ви дали читати манускрипт, і вони нічого путнього не сказали. Я маю подібний досвід.  Тому, коли я прочитаю, я напишу все що я думаю за Вашу книжку. 

Таку книжку дуже легко видати. За це побалакаємо після прочитання.
Відповісти
(31-03-2017, 23:15 )Вільнодум писав(ла):
(31-03-2017, 18:39 )Анатoль писав(ла): "Моя книжка до історії не має ніякого відношення. За історію вічних двигунів там ні слова! " 

Шкода.

"Книжка є дерективою-посібником для винахідників і патентних експертів. Книжка дає унікальний метод аналізу винаходу з ціллю визначення чи є цей винахід вічним двигуном чи ні? Цей метод є унікальним тим, що я його сам придумав  і використовував 20 років під час роботи в Патентному Бюро США. Зараз я на пенсії і ділюсь моїм методом із світом. "

Я так і не зрозумів що саме Ви придумали і використовували, закон збереження енергії чи друге начало термодинаміки?
Бо Паризька академія ще з 1775 року не розглядає заявок на патентування вічних двигунів.

"В поясненнях я посилаюсь лише на мудрість Бога, який створив світ таким, який людина не здатна зруйнувати винаходом вічного двигуна. Вічний двигун був би руйнівним для світу, якби Бог дав людині можливість його створити." 

Ну, це інша справа. Тоді книжка дійсно повинна бути цікава.
Для психіатрів.

"Якщо це вас заінтрегувало - купляйте книжку"

Та я не психіатр.

Пане Анатолію, а не пішли б ви до дупи!  ЩИРО!  Smile

Оце така подяка за обєктивну рецензію.
От і допомагай після цього людям...
Відповісти
(02-04-2017, 06:46 )Анатoль писав(ла):
(31-03-2017, 23:15 )Вільнодум писав(ла): Пане Анатолію, а не пішли б ви до дупи!  ЩИРО!  Smile

Пане Анатолію, а не заткнули б ви свою “обєктивну рецензію“ в сраку! 

P.S. Я не знаю з ким я маю справу. Хто ви такий і як ви виглядаєте. Тому я суджу за вас лише по вашим ідіотським дописам. Опишіть себе. Виставте фото. Як людина!
Відповісти
(02-04-2017, 16:41 )Вільнодум писав(ла):
(02-04-2017, 06:46 )Анатoль писав(ла):
(31-03-2017, 23:15 )Вільнодум писав(ла): Пане Анатолію, а не пішли б ви до дупи!  ЩИРО!  Smile

Пане Анатолію, а не заткнули б ви свою “обєктивну рецензію“ в сраку! 

P.S. Я не знаю з ким я маю справу. Хто ви такий і як ви виглядаєте. Тому я суджу за вас лише по вашим ідіотським дописам. Опишіть себе. Виставте фото. Як людина!
Та й я суджу лише по дописам. (А не по Вашому фото).
І це правильно, бо на форумі лише дописувачі.

А якщо Ви мою фотографію побачите, хіба зміните свою оцінку моїх дописів як ідіотських?
Якщо зміните через моє фото, то це неправильно буде.
Бо навіть якщо я й красунчик, то хіба це якось впливає на дописи?
Чи хіба Ваша борода змінить моє ставлення до пояснення законів фізики "божим промислом"?
Відповісти
(02-04-2017, 04:57 )Вільнодум писав(ла): Я скопіював Вашу книжку. У мене вийшло біля 60 сторінок.  Якщо зменшити формат, то книжка буде біля 150-и сторінок. Це вже нормальна книжечка.  Я віддрукую Вашу книжку і прочитаю.  Не обіцяю відразу, але з часом. Мені дуже зрозумілі Ваші розчарування від  рецензентів, яким Ви дали читати манускрипт, і вони нічого путнього не сказали. Я маю подібний досвід.  Тому, коли я прочитаю, я напишу все що я думаю за Вашу книжку. 

Дуже Вам вдячний. Hello
Відповісти
(02-04-2017, 17:09 )gvp писав(ла):
(02-04-2017, 04:57 )Вільнодум писав(ла): Я скопіював Вашу книжку. У мене вийшло біля 60 сторінок.  Якщо зменшити формат, то книжка буде біля 150-и сторінок. Це вже нормальна книжечка.  Я віддрукую Вашу книжку і прочитаю.  Не обіцяю відразу, але з часом. Мені дуже зрозумілі Ваші розчарування від  рецензентів, яким Ви дали читати манускрипт, і вони нічого путнього не сказали. Я маю подібний досвід.  Тому, коли я прочитаю, я напишу все що я думаю за Вашу книжку. 

Дуже Вам вдячний. Hello

Віддрукував і почав читати з олівцем. Надіюсь за тиждень, до свята Пейсаха, коли була Остання Вечеря, прочитати, а то може і раніше. Якраз тиждень випав символічним Smile 

Справа в тому що я читаю іншу книжку, яка мене полонила і я хочу закінчити її читання першою. Якщо цікаво, то це книжка про Рід Людський, називається "Sapiens". Ось посилання:

Sapiens
Відповісти
(02-04-2017, 18:47 )Вільнодум писав(ла): Віддрукував і почав читати з олівцем. Надіюсь за тиждень, до свята Пейсаха, коли була Остання Вечеря, прочитати, а то може і раніше. Якраз тиждень випав символічним Smile 

Справа в тому що я читаю іншу книжку, яка мене полонила і я хочу закінчити її читання першою. Якщо цікаво, то це книжка про Рід Людський, називається "Sapiens". Ось посилання:

Sapiens

Ще раз Вам дякую. Нема потреби поспішати. Обов"язково прогляну "Сапієнса," хоча зараз занятий перекладом дуже довгої статті мого друга, проф. Романа Србина, про "механіку" геноциду української нації у 1932-1933 рр. Він її написав англійською, я перекладаю на українську.
Відповісти
Давно не заходив на форум ( якось, було, рипнувся -- та тут Вересень, після себе, лишив таку пустку... Одразу виникло відчуття закинутого помешкання, з брудом на підлозі та протягом через вибиті шибки ), а тут такі невтішні новини від Вас, шановний пане Георгію...

Хоча енергетика Ваших дописів і не така трагічна як сама інформація ( діагноз ). Гадаю, що Ви досить мужня людина! 

Про згадані, Вами, вище "опуси" -- я їх з задоволенням, свого часу, читав. Як на мене досить добре написано. В прямому сенсі -- образно. Практично кожне речення супроводжувалося ( в уяві) "картинкою". Гадаю що така книжка мала б успіх ( особливо у дітлахів -- Ваша подача дуже "ілюстративна". Цікаво -- коли Ви пишете, то, в уяві, також все це бачите? )

Які-небуть, умовні, "брати Капранови" могли б, як на мене, залюбки видати таку книжечку ( особливо в тому випадку, коли б автор не претендував на авторські права  Blush )

То не Владка Ігор, часом, висловився критично?

Тримайтеся, пане Георгію!
Молюся за Вас, по дружньому обіймаю ( Ви для мене, не стороння людина, -- за цей час віртуального знайомств, починаючи з 2004), та плескаю по спині ...

Будьмо!
Відповісти
(02-04-2017, 20:32 )Oleksa писав(ла): Давно не заходив на форум ( якось, було, рипнувся -- та тут Вересень, після себе, лишив таку пустку... Одразу виникло відчуття закинутого помешкання, з брудом на підлозі та протягом через вибиті шибки ), а тут такі невтішні новини від Вас, шановний пане Георгію...

Хоча енергетика Ваших дописів і не така трагічна як сама інформація ( діагноз ). Гадаю, що Ви досить мужня людина! 

Про згадані, Вами, вище "опуси" -- я їх з задоволенням, свого часу, читав. Як на мене досить добре написано. В прямому сенсі -- образно. Практично кожне речення супроводжувалося ( в уяві) "картинкою". Гадаю що така книжка мала б успіх ( особливо у дітлахів -- Ваша подача дуже "ілюстративна". Цікаво -- коли Ви пишете, то, в уяві, також все це бачите? )

Які-небуть, умовні, "брати Капранови" могли б, як на мене, залюбки видати таку книжечку ( особливо в тому випадку, коли б автор не претендував на авторські права  Blush )

То не Владка Ігор, часом, висловився критично?

Тримайтеся, пане Георгію!
Молюся за Вас, по дружньому обіймаю ( Ви для мене, не стороння людина, -- за цей час віртуального знайомств, починаючи з 2004), та плескаю по спині ...

Будьмо!

Дякую, пане Олексо.

Ні, це не владика +Ігор (Ісіченко). Це молодий священик, не єпископ. До речі, майже весь час проводить в зоні АТО.

Будьмо! Smile
Відповісти
(02-04-2017, 01:40 )gvp писав(ла): Ось мій опус:

http://forum.maidan.org.ua/T-%D1%89%D0%B...0%B2%D0%BE

http://forum.maidan.org.ua/T-%D1%89%D0%B...%BE?page=2

Я цей “опус“ прочитав і можу дати мої коментарі чесні. Проте, враховуючи Ваш стан, можливо краще почекати до Вашого видужання?  В цілому мені Ваша книжка сподобалась, але я, будучи “Вільнодумом“ Smile маю багато критичних коментарів, які мені не хочеться тепер Вам писати. Почекаємо?...

Ваша книжка трошки відддзеркалена в цьому відео--
https://www.youtube.com/watch?v=x5UyDkbXCSg
Відповісти
(04-04-2017, 05:07 )Вільнодум писав(ла): Я цей “опус“ прочитав і можу дати мої коментарі чесні. Проте, враховуючи Ваш стан, можливо краще почекати до Вашого видужання?  В цілому мені Ваша книжка сподобалась, але я, будучи “Вільнодумом“ Smile маю багато критичних коментарів, які мені не хочеться тепер Вам писати. Почекаємо?...

Ваші критичні зауваження нічим Георгія не засмутять.
Його засмучує несприйняття його опусу попами, а Ви для нього не авторитет в питаннях його віри, щоб зважати на Ваші оцінки.

Так що всяким відгукам Георгій буде радий.
Бо вони свідчитимуть хоча б про те, що Ви таки читали його опуси.
Відповісти
(04-04-2017, 10:07 )Анатoль писав(ла):
(04-04-2017, 05:07 )Вільнодум писав(ла): Я цей “опус“ прочитав і можу дати мої коментарі чесні. Проте, враховуючи Ваш стан, можливо краще почекати до Вашого видужання?  В цілому мені Ваша книжка сподобалась, але я, будучи “Вільнодумом“ Smile маю багато критичних коментарів, які мені не хочеться тепер Вам писати. Почекаємо?...

Ваші критичні зауваження нічим Георгія не засмутять.
Його засмучує несприйняття його опусу попами, а Ви для нього не авторитет в питаннях його віри, щоб зважати на Ваші оцінки.

Так що всяким відгукам Георгій буде радий.
Бо вони свідчитимуть хоча б про те, що Ви таки читали його опуси.
Маєте рацію. Я був би радий всяким коментарям, від різних людей з різними віросповіданнями. Єдине, чого я не особливо хотів би бачити, це критику моїх історичних екскурсів. Я не намагався писати історичний твір. Ті екскурси тільки для ілюстрації. Мета мого твору - показати живого Христа, Його людьскість, яка була окремою, але так органічно зв"язаною з Його Божественністю.

Але я не проти перерви. Вчора мав мій черговий сеанс внутрішньвенної хіміотерапії, і, на цей раз, вперше мав на нього дуже сильну негативну реакцію. Був сьогодні в лікаря, він каже, зробіть перерву від всякої роботи, навіть інтернетних дискусій чи читання листів, хоча б на кілька днів. Дихайте, милуйтеся весною і Вашими домашніми звірами (в мене дві собаки і дві киці), ростягуйте гумову стрічку для м"язевого тонусу. Вірю йому, ми з ним друзі вже більше 5 років.

Сподіваюся все-таки побачити "feedback" днів так через 7-8. Дякую!
Відповісти
(04-04-2017, 21:30 )gvp писав(ла): Сподіваюся все-таки побачити "feedback" днів так через 7-8. Дякую!

Домовились.  Я напишу мої враження від Вашого твору окремо, поки не забув.  Але Вам можу або вислати в приватну скриньку, або поставити тут на форумі після Passover, або навіть після Easter, якщо хочете мати коментарі на мої коментарі і обговорення.  

Відпочивайте, пане Георгію.
Відповісти
(05-04-2017, 04:48 )Вільнодум писав(ла):
(04-04-2017, 21:30 )gvp писав(ла): Сподіваюся все-таки побачити "feedback" днів так через 7-8. Дякую!

Домовились.  Я напишу мої враження від Вашого твору окремо, поки не забув.  Але Вам можу або вислати в приватну скриньку, або поставити тут на форумі після Passover, або навіть після Easter, якщо хочете мати коментарі на мої коментарі і обговорення.  

Пане Георгію, попалась ось така інформація. Може згодиться? 

http://povnatorba.blogspot.com/2016/09/b...3.html?m=1
Відповісти
(19-04-2017, 20:01 )Вільнодум писав(ла):
(05-04-2017, 04:48 )Вільнодум писав(ла):

Пане Георгію, попалась ось така інформація. Може згодиться? 

http://povnatorba.blogspot.com/2016/09/b...3.html?m=1

Дякую, пане Миколо. Я знаю, 4 стадія у США лікується. Маємо одну знайому - в неї був рак легенів з метастазами в мозок, але після радикальної операції і хіміотерапії вже 7 років, як вона жива і здорова. І "народні" методи теж можуть допомогти. Візьму на замітку.
Відповісти

Перейти до форуму: