Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Український народ особливо поступовий (прогресивний)
#1
"На відміну від поліетиленових пакетів (мішочків) винахід українського вченого складається з натуральних (природних)і не шкідливих для природи компонентів (складників)."


Як бачимо наші часописи безустанно знероджують (degrade) нашу мову, щоби чим скоріш дібратись до "всесвітньої" мови, бо держав не буде а будуть тільки торговельні ринки.  А ми вміємо нашу мову приспособлювати.  Маємо досвід як перейти в  СУРЖИК  і вже осягаємо УКРІШ, так що знеродити мову не буде конче тяжко.  Біда тільки що Шевченко перестерігав "...хто мову забуває, того Бог карає, чужі люди цураються в хату не впускають."  Але те нас не турбує, ми "світовий народ", вмішаємось  скоренько у Вавилонську юрбу.   Не знаю як довго вишивки та писанки нас відзначать, бо світові та художність сподобалась та собі присвоює. За тисячу років буде одна юрба, тому ми вже можем знероджувати високий рівень умового розвитку наших предків, то було колись ...            .
Відповісти
#2
(29-12-2018, 17:21 )hrushka писав(ла): "В отличие от полиэтиленовых пакетов (мешочков) изобретение украинского ученого состоит из натуральных (природных) и не вредных для природы компонентов (частей)."


Как видим наши журналы неустанно знероджують (degrade) наш язык, чтобы чем скорее подобраться к "всемирной" языка, потому государств не будет а будут только торговые рынки. А мы умеем наш язык приспособлюваты. Имеем опыт как перейти в СЕРЕЖКА и уже постигаем УКРИШ, так что знеродиты языке не будет очень тяжело. Беда только что Шевченко увещевал "... кто язык забывает, того Бог наказывает, чужие люди сторонятся в дом не пускают." Но то нас не беспокоит, мы "мировой народ", вмишаемось поскорее в Вавилонскую толпу. Не знаю как долго вышивки и писанки нас отметят, потому мировые и художественность понравилась и себе присваивает. За тысячу лет будет одна толпа, поэтому мы уже можем знероджуваты высокий уровень умного развития наших предков, это было когда-то ...
Хочу добавить к тексту, что кому то выгодно было в СССР отменить в паспортах графу "национальность", несмотря на то, что совершенствование и развитие каждой нации благотворно влияет и обогащает Мировое Сообщество граждан. "Реформаторы" пекущиеся о стирании национальных границ - особенностей каждой нации вносят в гражданские отношения вредные тенденции. Кто они подобные так называемые  "реформаторы" ?
Да поможет нам Бог! Слава Богу!
Відповісти
#3
Кому воно треба? - двічі вказувати у документі одне й те саме? Етнічність (етнічне походження) є реально тим, що ми «совки» маємо на увазі, коли балакаємо про «національність». Але в документах існує інша практика, а саме - юридична підпорядкованість - nationality - за «дефолтом» відома, бо документ виданий певною державою.

Вчіть матчастину, будь ласка, перед тим, щоб щось писАти.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Angry банда українофобів планує загарбати Український дім Torr 1 27 22-06-2019, 08:35
Ост. повідомлення: charly3091
  «Український Давос» hrushka 1 76 24-04-2019, 18:31
Ост. повідомлення: hrushka
  Вибори президента тепер особливо важні ... hrushka 0 150 23-01-2019, 20:10
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: