Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Українські представники в ЄСПЛ відверто шахраюють, щоб не допустити виграші українців
#1
Nona Tsotsoria, President, 
The Registrar European Court of Human Rights
Council of Europe F - 67075 STRASBOURG CEDEX,
заява № 3078/14,
заява N 10035/07, подана Віталієм Івановичем КУЛИКОМ
 проти України та 191 інша заява.

ЗАЯВА
відповідно до Правила 102 (Клопотання про тлумачення або перегляд судового рішення) Регламенту Суду

    Високоповажно пані суддя Nona Tsotsoria, President!
    15 червня 2017 року Європейський суд з прав людини (П'ята секція), засідаючи Комітетом, до складу якого увійшли: Нона Цоцорія, Голова, Габріеле Куцско-Штадльмайер, Лятіф Хусейнов, судді, а також Лів Тігерштедт, виконуючий обов'язки заступника Секретаря секції, постановив рішення в моїй справі № 3078/14. Високоповажний Суд у рішенні пише, що: "У різні дати Уряд повідомив Суд про односторонні декларації з метою врегулювання питань, які порушуються цими заявами", "Заявникам були направлені умови односторонніх декларацій Уряду за декілька тижнів до дати ухвалення цього рішення. Суд не отримав відповіді заявників про прийняття умов односторонніх декларацій".

    На жаль я не отримав жодної "умови односторонніх декларацій Уряду за декілька тижнів до дати ухвалення цього рішення", тобто до 15 червня 2017 року. 

    Єдиний документ який я отримав з умовами односторонньої декларації Уряду датовано 23.12.2015 роком. Відповідь на нього до Європейського суду з прав людини датовано мною 08 березня 2016 року (Додаток 1) .

    Аналіз речення з рішення Високоповажного Суду "Суд не отримав відповіді заявників про прийняття умов односторонніх декларацій" показує, що ні я, ні ще 191 заявник так і не отримали "умови односторонніх декларацій Уряду за декілька тижнів до дати ухвалення цього рішення", тобто до 15 червня 2017 року. Це говорить про невиконання Урядом своїх обов'язків перед нами, заявниками, й про порушення Правила 40 Регламенту Суду (Термінове сповіщення про Заяву): адже тут йдеться про вкрай стислий проміжок часу "за декілька тижнів до дати ухвалення цього рішення", тобто до 15 червня 2017 року. 

    Ще одним фактом є лист пана Dmytro Tretyakov, Legal Secretary, який я отримав 15 June 2017 у відповідь на мій лист. Пан Dmytro Tretyakov, Legal Secretary, дає відповідь лише на одну мою вимогу. Щодо інших моїх вимог він не вважає за потрібне ні відповідати на них, ні реагувати на них, ні виконувати їх, ні коментувати їх по суті, й він не пояснює, чому він діє саме так.

    Можу припустити, що саме з вини пана Dmytro Tretyakov, Legal Secretary 191 заявник так і не отримали "умови односторонніх декларацій Уряду за декілька тижнів до дати ухвалення цього рішення", адже звичайний здоровий глузд і практика Суду показує, що зі 191 заявника принаймні один, але обов'язково мав отримати й дати відповідь на "умови односторонніх декларацій Уряду". Проте цього не сталося, про що прямо свідчать усі Високоповажні Судді в своєму рішенні. Цей факт свідчить про те, що жоден зі 191 заявника зі мною включно насправді не отримував "умови односторонніх декларацій Уряду за декілька тижнів до дати ухвалення цього рішення", тобто до 15 червня 2017 року.      

    Можу припустити, що Уряд обманув Високоповажний суд: Уряд стверджує, що рішення національного Суду в моїй справі № 3078/14 виконано, що насправді не відповідає дійсності, кримінальну справу за невиконання рішення суду вже двічі закривали корумповані слідчі й прокурори (цікаво, що двічі неправомірно закривши цю кримінальну справу за невиконання рішення суду корумповані слідчі мене двічі не повідомили, тобто двічі намагалися приховати факт неправомірного закриття кримінальної справи), для котрих не виконання рішення суду й завдання збитків українській державі у розмірі 1000 ЄВРО це "...відсутність складу злочину...", тому я втретє через суд змусив корумпованих слідчих і прокурорів поновити слідство, яке триває й досі. Докази цьому надані мною Високоповажному Суду в чотирьох моїх останніх листах.

    Можу припустити, що пан Dmytro Tretyakov, Legal Secretary, порушив Правило 9A [3] (Роль бюро), Правило 18 Регламенту Суду, мої листи не зберіг, не надав Високоповажному Суду, знищив, чи загубив їх, чи ще щось. Відповідно Високоповажний Суд був позбавлений можливості в повному обсязі вивчити докази в моїй справі, що й призвело до рішення від 15 червня 2017 року.  

    Тому відповідно до вищевикладеного й до Статті 37 Вилучення з реєстру та поновлення в реєстрі, пункту 2, прошу Високоповажний Суд: 
- прийняти рішення про поновлення моєї заяви № 3078/14 в реєстрі справ, адже це виправдано обставинами;
- відповідно до пункту 1 продовжити розгляд моєї заяви № 3078/14, адже цього вимагає повага до прав людини, гарантованих Конвенцією та протоколами до неї;
- відповідно до Правила 102 клопочуся про перегляд судового рішення у моїй заяві № 3078/14 у зв'язку з вищезгаданими обставинами;
- прошу застосувати до моєї справи Правило 41 Регламенту Суду, пункт 3 Правила 59 Регламенту Суду, пункт 5 Правила 36 [10] Регламенту Суду;
- прошу, з метою контролю, надіслати мені копії всіх отриманих листів Європейським судом з прав людини від мене у моїй справі № 3078/14.
 _08___ жовтня 2017 року         

http://zemlj.blogspot.com/p/5.html
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Чому українські революціонери тупі? leonid 2 186 06-10-2019, 18:54
Ост. повідомлення: leonid
Video І знов про репресії на "Карпатнафтохімі". Олег Смолінський! Відверто! zakhystpratsy 0 137 12-02-2019, 17:14
Ост. повідомлення: zakhystpratsy
  Загрози українські мові ... hrushka 0 355 23-10-2018, 18:10
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: