Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
У що ж християни дійсно вірять?
#61
Video 
>(ГОГОЛЬ) Рахмани, звичайно, не воюють, воюють кшатрії Притому, що цікаво, були вони - міжхристиянські. Тобто, християни на релігійному грунті масово вирізали інших християн. І ні один з владних християнських діячів (пап, кардиналів, інших архиєреїв) не виступив проти цих війн.

По перше, не "рахмани", а БРАХМАНИ- рахмани це викривлене вже слово, і походить від імені Господа Брахми- Творця конкретного матеріального всесвіту, навченого процесу творення Всевишнім Господом!!!!

Панове, Ви усі трохи маєте рацію, але не у всьому!

Наприклад, пан Василь- зациклився на тому, що метафізика на його погляд є абсрактним мистецтвом, побудованому на неіснуючих моделях, хоча насправді термін мета зовсім не означає "неіснуючий", тобто абстрактний. Пригадаймо матеріалістичну фізику- електрони, як правило, знаходяться на стабільних енергетичних орбітах, але коли отримують надлишок енергії (поглинають її) - то переходять у метастабільний стан, тобто на метастабільну орбіту, з якої вони злітають знов на стабільну орбіту, випромінивши цей надлишок.

Слово мета вживається також у значення більш високий за рівнем, і тоді під мета розуміється сплав теології і сучасних наукових концепцій. Тобто метафізика- більш складна для розуміння і сприйняття, як і диференційне та інтегральне обчислення для людини, що тільки користується правилами відняти та додати.

Слід мати на увазі, що фізико-математичні моделі електрона чи будь-якої елементарної частки, в тому числі і ефіру- теж математичні абстракції, які тільки задовільняють той експеримент, який ми здатні провести на сучасному чи іншому історичному рівні. І вони зовсім не відповіддають тому, що насправді існує в реальній фізичній природі.
До речі вакукум, це не порожнеча, а нескінченне море особливих субатомних частинок, які можуть породжувати пари- частинок античастинок(електрон-позитрон, мйю-мезон-антимйю-мезон, нейтрино-антинейтрино) і, теоретично можуть бути представлені квадрупольними частинками в простор-часі! Отже, слово ефір просто підмінено словом ВАКУУМ! Таке собі СЛОВОБЛУДДЯ, або небажання офіційно визнавати ефір, що насправді існує і визначає гравітаційно-елекромагнітні взаємодії фізичних частинок поки що невідомої природи!...

Тому не слід нам вішати локшину на вуха, що не існує ефіру, оскільки що ми його експерментально "не бачимо". Якраз експериментально ефір відновив свої права. Ми повітря також не бачимо, але ми дихаємо ним!!!

Те ж стосується і визнанні чи невизнанні ідеї, що існує Бог. Він існує, і притом без нашої згоди на це, і є нашим Батьком і матір`ю. І Він тут, поряд, у нашому серці, а не деінде!!!

Що стосується воєн- то з деградацією будь-якої релігії Бог призходить на Землю і знищує ту чи іншу цивілізацію, або той чи інший народ.

Але хто викривляє релігії? Такі люди точнісінько, як і ми з Вами. Іде боротьба на космічному рівні між силами добра і зла. Ця межа проходить через наше серце. Якщо ми егоїсти, і нам на усе наплювати аби вижити- тоді наш час обмежений і ми будемо деградувати у тваринні форми життя!

Тому усі потуги людства, направлені на завоювання багатства, слави та чуттєвих задоволень- приводить в дію ЗАКОНИ КАРМИ, що скидають людство у тваринні форми існування!!!

Так що вибір за кожним із нас- іти за Богом, чи бути Його ворогом, і не визнавати Його існування!!!

Відповісти
#62
(06-09-2012, 09:39 )філософ писав(ла): насправді термін мета зовсім не означає "неіснуючий", тобто абстрактний. Пригадаймо матеріалістичну фізику- електрони, як правило, знаходяться на стабільних енергетичних орбітах, але коли отримують надлишок енергії (поглинають її) - то переходять у метастабільний стан, тобто на метастабільну орбіту, з якої вони злітають знов на стабільну орбіту, випромінивши цей надлишок.

Слово мета вживається також у значення більш високий за рівнем, і тоді під мета розуміється сплав теології і сучасних наукових концепцій. Тобто метафізика- більш складна для розуміння і сприйняття, як і диференційне та інтегральне обчислення для людини, що тільки користується правилами відняти та додати.

Цікаво, алe насправді походжeння слова "мeтафізика" іншe. Аристотeль нe дав ніякої назви своїй знамeнитій книзі, дe він викладає свої думки про буття, рeчовину, форму, причинно-наслідковий зв"язок тощо. (Мабуть, вона була замислeна як "eзотeрична" - тобто цe була збірка лeкцій тільки для посвячeних учнів Акадeмії.) Пізнішe, вжe після смeрті автора, його рукописи почали систeматизувати, збирати у "повнe зібрання творів;" і, в пeршому сторіччі н.e., хтось із алeксандрійських систeматизаторів-бібліографів запропонував помістити цю книгу ПІСЛЯ аристотeлівського трактату з фізики. Грeцькою мовою "тe, що після фізики" будe τὰ μετὰ τὰ φυσικά. Як цe нe парадоксально, алe цeй суто тeхнічний бібліографічний тeрмін став використовуватися для позначeння філософського вчeння про буття. Див. http://en.wikipedia.org/wiki/Metaphysics_(Aristotle)

(06-09-2012, 09:39 )філософ писав(ла): Іде боротьба на космічному рівні між силами добра і зла. Ця межа проходить через наше серце. Якщо ми егоїсти, і нам на усе наплювати аби вижити- тоді наш час обмежений і ми будемо деградувати у тваринні форми життя!

Тому усі потуги людства, направлені на завоювання багатства, слави та чуттєвих задоволень- приводить в дію ЗАКОНИ КАРМИ, що скидають людство у тваринні форми існування!!!

Так що вибір за кожним із нас- іти за Богом, чи бути Його ворогом, і не визнавати Його існування!!!

У принципі згодeн, хоча є нюанси. Smile

Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Чи знаєте ви,шо раніше християни молилися Аллаху? Slavkora 24 3692 02-07-2014, 15:42
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Як християни шукають взаємопорозуміння Гоголь 39 5494 28-09-2013, 13:21
Ост. повідомлення: Русин
  Християни-мракобіси кинули статую "Перуна" у Дніпро.(л) Гоголь 18 3061 06-07-2013, 07:23
Ост. повідомлення: Анатoль

Перейти до форуму: