Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фен-шуй. Україна. Шлях
#1
Нещодавно країна гуртом відзначала загальнодержавне свято 25-річчя Дня Незалежності. Все як завжди, парад, якісь привітання і масовки по інтересам. По дотичній... Такі давно вже звичні слова як "Україна", "державні символи" настільки надійно атрибутовані що автоматично сприймаються у різноманітних комбінаціях і як правило не співмірних. Незалежність кого? України. Що таке Україна? Незалежність від кого? Такі, як би прості запитання дають змогу подивитись що стоїть за звичними повторюваннями чужих слів.
 
Загально прийнятий сучасний підхід у пізнані має одну непоборну ваду - це намагання опанувати множинність і на основі таких споглядань робити висновок про ціле. На виду дві помилки: множинність так і називається через свою безкінечну ділимість і крім цього, не можливо порубавши на частини живий організм оживити склавши докупи його складові. Традиційний підхід до вивчення полягає якраз у слідуванню від цілого до часткового, тобто від принципу і суті до часткових проявів.
 
Видимий дискурс поняття простору і виміру України погруз в надто частковій множинності, в не найбільш сутнісних шляхах, тобто тих які можуть дати інтегральне розуміння-відчуття.
 
Як дарунок до глибокої і тонкої звучності виміру під назвою "Україна" пропонується цикл бесід на тему "Фен-шуй. Україна. Шлях", що умовно можна описати традиційним, не науковим баченням.
 
Кому по дорозі, бажаємо шановний слухач ясних мандрів.
 
https://m.youtube.com/playlist?list=PLUfqJmUmZAm40IgTqQHFr8wlHMaDDDu6x
 
Одразу, показових поборників за всяку правильність попереджаємо, бесіди записані на російській мові, що було обумовлено доцільністю для даної форми передачі, а також можливістю доступу для російськомовних слухачів.
Відповісти


Перейти до форуму: