Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хліби чи хліба? Острови чи острова? Доктори чи доктора?
#1
Якщо послухати чи попочитати наш інфопростір (а насправді -- шизопростір!), то ти, шановний читачу, у понад 99 випадках зі ста найдеш лише один з двох "варіянтів". "Варіянти" ти бачиш в лапках, тому що тут один варіянт-безваріянт, а другий -- то "просто" дурка... Щоправда, дурка така, що можеш сміливо обіцяти мільйон тому, хто цю дурку вчезне. Обіцяти мільйон, якого в тебе нема й бути не може, але програти який ти просто не зможеш.
Це така ілюстрація міри розумового падіння нашого пораненого в голову суспільства. Хоча цей "варіянт" -- мовна проблема дещо складніша, ніж описані вже на цьому форумі дурки  а-ля "два дефіси" чи "подорожжю".
Якщо ти такий собі  знавець Мови, то чому б тобі не ростити чесно картоплю чи не мести двір? Але ж ти ціле життя поклав (поклала), щоб стати дохтором, доцентом, прохвесором, академіком... А совість, сумління твоє де? Так сильно хочеться незаслужено солодко їсти й тепло спати? 
Але тут, признаймося, є декотрий наш перебір. Тому що насправді це розмова з пустотою. В кращому разі -- з напівпустотою. Оті уявні наші візаві -- дядьки й тітки, хлопчики й дівчатка -- корпоративні пси й суки від офіційного мовознавства -- цілком чесно не хавають, не тямлять, не вкурюють, не відають мовних, мовознавчих проблем, які ми піднімаємо на цьому благословенному форумі.
Кожен бачить, що проголошена в суспільно-політичному житті люстрація виявилася мильною булькою. Скільки ще треба жити-дожидати, поки вона відбудеться насправді? А скільки тоді чекати (?), коли буде хочби на словах проголошена люстрація гуманітарного блока НАНУ -- Національної Академії Наук України -- люстрація "чесних" псів і "порядних" сцюк ???
Пригадується вірш "Вам" геніального Українця Володимира Маяківського: "Вам, що мотають за оргійов оргію, Що мають і ванну, і теплий клозет, Вам, що дізнаються про представлених до Георгія на унітазах з уривків газет; Вам, що пажерять і тьолок, і "блюда" -- життя віддавать на догоду?   -- Та краще я блядям в барі буду    Носити газовану воду!"
Глупці з брудною водою виплеснули дитя: демонтуючи СРСР -- демонтували соціалізм, курви! Так сказали б і Бандера, й Че Гевара...
Відповісти


Перейти до форуму: