Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хрестоматія іудеєзнавства. Навчальний посібник
#1
Хрестоматія іудеєзнавства. Навчальний посібник

...А братія мовчить собі,
Витріщивши очі!...
Пан Тарас Шевченко, з поеми Сон

Шановні пані, панове!

Час нам, нарешті, дізнатися більше про одну екзотичну близькосхідну народність, один із представників якої став недавно свіжоспеченим презіком. Ми практично нічого не знаємо про цих чужинців, що з 1300 року, як вони стверджують, замешкали в Русі-Україні. Історичні джерела й справді підтверджують, що ще Їхня Величність Великий Князь Руси покарали їхніх злодійкуватих гендлярів за шахрайства при торгівлі сіллю. А найдавніша відома війна між русинами і іудеями закінчилася перемогою Їхньої Величності Великого Князя Руси Святослава Завойовника, котрі розгромили протоюдейське державне утворення Хозарський каганат, а столицю Ітиль на річці Волга зрівняли з землею. 


Це прикро, проте основне уявлення про них у нас формується з бридких анекдотиків, що клепалися спеціальним відділом КДБ, а тепер одним з новітніх відділів ФСБ. Завданням цих анекдотиків було сіяти міжнаціональну й міжрасову ворожнечу, щоб не дати окупованим народам покійного СРСР об’єднатися проти російських окупантів. Саме тому СРСР не “розвалився”, а отримав нищівну поразку й безумовну капітуляцію в Холодній війні.    

Люди так влаштовані, що за відсутності інформації вони починають її вигадувати. Й ці вигадки нічим іншим як брехнею назвати не можна. Звідси й походить зоологічна українофобія й печерний антисіонізм. Ми, Міжнародний аналітичний центр права цією хрестоматією прагнемо заповнити цей вакуум інформації. 

Вступ

На відміну від білих українців іудеї бувають:
білі
жовті
чорні

Білі іудеї європейського походження називаються ашкеназі. 

Чорні іудеї африканського походження з Ефіопії називаються фалаша.  


[Зображення: %25D1%2584%25D0%25B0%25D0%25BB%25D0%25B0...%25B8.jpeg]


Ви не повірите, проте існують і жовті іудеї. Жовті іудеї китайського походження називаються кайфені. Про їх існування ми самі дізнався лише недавно. Про існування таких іудеїв стверджують Ден Равів і Йоссі Мелман, автори книжки “Історія розвідувальних служб Ізраілю”   “...Правда, в цій країні є етнічні євреї, що називаються “кайфені”, до яких належав, зокрема, й відомий творець китайського економічного чуда Ден Сяопін…”.


[Зображення: %25D0%25B4%25D0%25B5%25D0%25BD%2B%25D1%2...%25B9.jpeg]


Ми ще не бачили, щоб якась нація складалася з представників трьох рас. Американські президенти звертаються до “американської нації”, як до конгломерату білих, афроамериканців, латинос, кольорових, що, власне, не відображає суті. Подібного не передбачає і Організація Об'єднаних Націй. Тому, як на наш погляд, політкоректною назвою для євреїв буде, наприклад, “релігійно-расова спільнота іудеїв”'. Де іудаїзм  це один із відламів християнства. 

Саме з вищеописаної причини в цій статті застосовано термін іудеї. 

Вони самі не знають як їх краще називати в Україні. Ще недавно їхній найкрутіший Бєня розкритикував наш вертеп: одна назва його героїв, як на його думку, не політкоректна. Так у тексті інтермедії до польсько-руської вертепної драми, що була опублікована в Записках НТШ паном І.Франком, фігурують такі національні персонажі: Козак, Москаль, Мужик (Іван, Хлоп), Лях (пан), Литвин (Білорус), Старий Циган, Циганчук, Жиди (перший, другий, ціла група). 

Тому цю ситуацію, що й досі не вирішена, ми вважаємо неприйнятною. 
Тому на наш погляд варто зараз дати їм тимчасову політкоректну назву поки все позитивно владнається. Ми пропонуємо: ж2. Ж2  ця комбінація букви й цифри, що сама по собі нічого не означає. Проте ми будемо вкладати в комбінацію зрозумілий нам смисл.

Навіщо щось вигадувати з назвами? Цій назві багато століть. І так зійде. 
Не зійде. 
І ось навіщо:
36. Навіщо американці всьому дають свої назви? Аналітичні матеріали політтехнолога
https://zemlj.blogspot.com/2014/02/blog-post.html

Які правові наслідки має це встановлене нами расове різноманіття ж2?
Правозахисні. 
Історична довідка: кожен медичний препарат повинен мати застереження як у цьому прикладі.
“Лізотіазид.
Расова приналежність.
Інгібітори АПФ можуть викликати більш виражений ангіоневротичний набряк у пацієнтів негроїдної раси, ніж у хворих європеоїдної раси".

Ж2 вважає, що своєю виключністю перед іншими націям вони завдячують тому факту, що вони є богообраними. Чи це правда?
Так, це правда. 
Як, наприклад, деякі народи Африки, котрі вважають, що вони походять прямо від богів. Ж2 не вважають, що вони походять від богів. Ж2 вважають, що їх обрав бог для виконання певної місії:
112. Яхве против Баала - хроника переворота
http://zemlj.blogspot.com/2016/03/blog-post.html

Як це відбулося в конкретно їхньому випадку?
Один із другорядних богів, а саме Яхве, нишпорив колись дуже давно по Близькому Сходу і Єгипту в пошуку одному йому відомих артефактів. Йому потрібні були помічники й виконавці. Ж2 він пообіцяв взамін, що сприятиме розмноженню їх по світу. 
Яхве збрехав, що забезпечить ж2 територіями від Червоного моря до річки Євфрат. Не забезпечив. Тоді під чуйним керівництвом Яхве ж2 заходилася організовувати низку заходів, які іншим словом ніж геноцид і не назвеш, проти інших народів на території Землі Обітованої:   

“... і знищиш всі народи, які Господь, Бог твій, дає тобі, не змилосердиться око твоє над ними і не служи богам їх, бо то пастка для тебе ...

І буде Господь, Бог твій, тих людей перед тобою народи ці мало-помалу; Ти не можеш знищити їх скоро, щоб [земля не став той Край спустошеним і] не помножила над тобою польова звірина; І дасть їх Господь, Бог твій, і приведе їх в велике сум'яття, так що вони загинуть; І віддасть їхніх царів у руку твою, а ти вигубиш їхнє ім'я з-під неба, не встоїть ніхто перед тобою, аж поки ти не вигубиш їх...".
Второзаконня, глава 7

"І впав Аврам на обличчя своє. А Бог до нього промовляв, говорячи: Я - Я ось із тобою, і станеш ти батьком багатьох народів, і не буде вже називатися Аврамом, але буде ім'я твоє: Авраам, бо вчинив Я тебе батьком багатьох народів і дуже-дуже розплоджу тебе, і вчиню тобі народи, і царі з тебе. І Свого заповіта поміж Мною та між тобою, і поміж потомством твоїм по тобі в їхніх поколіннях, покоління на вічний заповіт, що буду Я Богом для тебе й для нащадків твоїх по тобі і дам тобі і нащадкам твоїм після тебе землю, по якій ти мандруєш, всю землю Краю, на вічне володіння, і буду їм Богом".
Буття, глава 17

А потім Яхве покинув їх, адже знайшов артефакт, чи артефакти, що шукав, серед трофеїв після облоги й знищення міста Ієрихон. Після того від нього ні слуху ні духу. Після його зникнення високотехнологічний Ковчег Заповіту всередину котрого було поміщено дві скрижалі 


[Зображення: %25D1%2581%25D0%25BA%25D1%2580%25D0%25B8...1%2596.png]

(відповідно до Талмуда саме такий вигляд мав кожен з двох скрижалів), що розсунув води річки Йордан, 


[Зображення: %25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25B2%25D1%2587...1%2583.png]


що зрівнював пагорби, що інколи ставав невагомим, що сам перелітав з місця на місце, що був обладнаний автоматичною системою захисту, нікому стало налаштовувати, тому він перестав функціонувати нормально й, зрештою, як звичайна електрична лампочка перегорів. 

Іншими словами принеси-подай, гарматне м'ясо на побігеньках у другорядного Бога — це коротке й вичерпне пояснення того, як нам правильно розуміти їхній термін  “богообрані”.

Зважаючи на їхнє відчуття богообраності, а тому виключності перед іншими націями, в їхньому словнику є слово “гої”. Ізраїльський рабин, глава ієшиви “Од Йосеф Гань” Іцхак Шапіро видав скандальну книгу “Закони царя”, в якій досліджує право єврея на вбивство “гоїв” (не-євреїв). Зокрема, поставивши питання “Коли євреєві дозволяється вбивати гоїв?” автор відповідає, що робити це можна практично завжди, навіть якщо йдеться про зовсім маленьких дітей. Наприклад, на думку Шапіро, вбивати можна усіх, хто не виконує сім заповідей синів Ноаха (Ноя).

“Коли ми вбиваємо гоя, який порушив заповідь, на це немає жодної заборони”, — пише автор, але далі підкреслює, що вбивство у цьому випадку можливо тільки після відповідної судової постанови. Також, наголосив Шапіро, не-єврея можна убити, якщо він убив єврея. Рабин пише: коли не-єврейські діти виростуть, вони не зможуть укріпити єврейський народ. З цих міркувань, дозволяється вбивати дітей не-єврейських лідерів, щоб посилити тиск на батьків. Свої висновки Шапіро підкріплює цитатами з Танаха і Талмуда. Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/izrayilskii-rabin-vidav-posibnik-z-ubivstva-ne-yevreyiv.html

Кнесет Ізраїлю прийняв Закон під назвою “Основний закон: Ізраїль як національна держава єврейського народу”. У Законі зазначається, що “Держава Ізраїль  національний дім єврейського народу”. Також у документі наголошено, що “право на реалізацію національного самовизначення в державі Ізраїль є тільки в єврейського народу”.

Саме тому ж2 на державному рівні розуміє лише мову сили як і азіяти-росіяни. Звідси ж їхній біблійний принцип співіснування з іншими: око за око, зуб за зуб. 

Отримана описана вище практика організації геноциду в купі з принципом око за око зуб за зуб не лише призвела до війни з усім арабським світом, а й призвела до низки неприйнятних щодо українства наслідків. Наприклад, їхні найбільші вороги не німці з їхніми концтаборами, як можна було б подумати з історії Холокосту а…, правильно, русини-українці.

Чому русини-українці?
Ці події відбулися під час спроби відновлення державності Князівства Руського Їхньою Ясновельможністю, Гетьманом Руси Богданом Хмельницьким. 
Коліївщина.
Тоді на наших окупованих ляхами землях колії, повстанці Руху Опору, винищили велику кількість ж2. За весь той біль, горе і знущання, які завдали вони русинам-українцям колаборацією з окупантами-ляхами. Саме цей період вони й досі вважають одним з найтрагічніших у своїй історії, а не активності пана Адольфа Шикельгрубера (Гітлера) з його концтаборами й газовими камерами, що були збудовані й тривалий час функціонували на повну потужність як на німецькій, так і на польській територіях.  

Якщо порівняти всю європейську діаспору ж2 того часу з кількістю ж2 на окупованих Московським князівством і Речю Посполитою землях Руського князівства, то ж2 у нас замешкало не так вже й багато. 

То в чому ж справжня, прихована причина їх звинувачень?
На наш погляд колії, повстанці Руху Опору, випадково знищили тогочасний Інститут національної пам’яті ж2, або щось таке. Як матеріальні носії інформації, так і хранителів усної інформації. 

Чому це так важливо для ж2?
Тому, що важливо для виживання ж2. Як показує уважне вивчення історії їхньої діяльності, вожді ж2 мислять категоріями тисячоліть. 
“Нізабудімніпрастім” це про них. На відміну від українців, яких ж2 довго й планомірно позбавляє роду-племені, про що йтиметься далі.

Наприклад: ж2 в СРСР, котрим була тоді окупована Україна, організували Холокост українського народу у вигляді Великого Голодомору, відповідно до їхніх ортодоксальних релігійних вірувань, убивши понад 10 мільйонів українців. Проте ми, Міжнародний аналітичний центр права робимо висновок, що скорше за все, ж2 не вважає, що досягла своїх відплатних релігійних цілей око за око зуб за зуб в окупованій Україні методом колаборації з окупантами-росіянами, коли ''гої їли своїх дітей'': а це низка Голодоморів 1921—1923 роках, 1932—1933 роках, 1946—1947 роках. Завдяки голодоморам кількість українства зменшилася в рази! 

Каганович Лазар Мойсєєвич, найкращий друг українського народу, добряче такі да допоміг:
https://mfa.gov.ua/ua/press-center/news/66381-genocid-v-ukrajini-v-1932-1933-rokah-postanova-apelyacijnogo-sudu

І справді: у 1931 році українців, окупованих СРСР, було 81 мільйон  це на кілька мільйонів більше, ніж росіян. За шість років зникло 55 мільйонів українців:
https://www.volynnews.com/news/society/u-1931-rotsi-ukrayintsiv-bulo-81-milyon-bilshe-nizh-rosiian/

Перші визвольні змагання (1917—1922) — спроби українців створити власну національну державу в умовах Першої світової війни. 

Чи допомагала ж2 розбудовувати Україну під час Визвольних змагань?
Ні. 
Якраз навпаки.
Українська ж2 тоді посилено поширювала соціалістичну ідеологію своїх соплемінників Карла Маркса й Фрідріха Енгельса. Під її згубний вплив потрапили і пан Михайло Грушевський, і пан Володимир Винниченко, і пан Симон Петлюра. Завдяки підривній діяльності ж2 1.000.000 українська армія була дезорганізована й зникла за безпосередньої участі чи згоди вищеназваних керівників. 
Так з’явилася причина для Крут. 
Так росіяни знову окупували Україну.

Російська партія більшовиків несправедливо приписала собі успішний жовтневий переворот 1917 року в Санкт-Петербурзі. Росіяни знову вкрали чужі заслуги й чужу славу. Насправді Велику Жовтневу Соціалістичну Революцію правильно було б назвати Велика Жовтнева Ж2 Соціалістична Революція. 

Чому?
Тому, що саме лихварі від ж2 профінансували цей переворот, а ж2 бойовики його здійснили. Ж2 тоді боролася проти національного гноблення й утисків у Російській імперії. Річ у тім, що заборони, що накладаються на відсотки лихварів ще римськими Папами за часів європейського Середньовіччя, згідно з якими стягувачі відсотків християни були відлучені від церкви, перемістили всю складність проблеми на ж2, яким дозволялося брати відсотки з людей іншого віросповідання. Останні з тих часів все більше перетворювалися на провідних банкірів світу. Ще зі Старого Завіту ж2 громади знали про те, що відсотки руйнують, при тривалому впливі, будь-який соціальний організм. Тому з давніх років визнавався “Святий рік”, прощення всіх відсотків і боргів приблизно раз на 7 років.

Другі визвольні змагання (1938—1950) — спроби українців створити власну національну державу в умовах Другої світової війни. 

Чи допомагала ж2 розбудовувати Україну під час других Визвольних змагань?
Ні. 
Якраз навпаки.
Ж2 становили лише 6,5% населення окупованої України в 1926 році. Але цифри, засновані на копітких дослідженнях в архівах Служби безпеки України, говорять про те, що на керівних постах в ГПУ УРСР в 1929-1931 роках ж2 було 38%, а в період Голодомору 1932-1933 років ж2 становили 66,6% серед усіх керівників каральних органів окупованої України. Коли в 1936-му присвоювалися нові звання у військовому відомстві держбезпеки окупантів, то серед верхівки НКВС УРСР з 79 осіб ж2 було рівно 60 (ті ж 66,6%). Є архівний документ  наказ НКВС СРСР від 8 січня 1936 го, де йдеться про присвоєння спецзвань капітанів ГБ (що відповідали загальновійськовому полковнику) співробітникам НКВС України. Серед 34 офіцерів - 25 ж2.

Хоча окрім лікарів, у тій же УПА були ж2 — кравці, доглядачі коней, вояки. Є дані про випадки, коли бандерівці у Центральній та Східній Україні давали ж2 фальшиві паспорти або навіть переховували їх від німців. Поміж тих, хто рятував ж2 під час війни, були також члени ОУН. Серед них — дружина Головного командира УПА Романа Шухевича Наталія, священик Омелян Ковч (член ОУН з 1930-тих), віце-президент УГВР Федір Вовк, пізніше визнаний “Праведником народів світу” та інші.

Ж2, колаборанти на службі в росіян, займалися шпигунсько-терористичною діяльністю проти повстанців українського Руху Опору. Тож не дивно, що ж2 в масі своїй необґрунтовано ставиться негативно до бандерівців. Це може бути опосередкованим свідченням, що саме ж2, колаборанти в складі провокаторів НКВС, під виглядом бандерівців започаткували руками поляків геноцид українців на Волині.  

Треті визвольні змагання (2014—донині) — спроби українців захистити та розбудувати власну національну державу в умовах російської агресії.

Чи допомагає ж2 розбудовувати Україну зараз, під час третіх Визвольних змагань?
Ні. 
Якраз навпаки.

Саме з їхньої подачі в українських паспортах відсутні графи раса й національність як спосіб знищення українства. 
Саме з їхньої подачі Україна  єдина країна в світі, де законодавчо відсутні звертання на кшталт пані, пан.

Зафіксовано навіть першу, невдалу спробу ж2 на крові українців перехопити владу, для чого вони й просували до влади в нашій країні в розпалі Революції Гідності трійцю Сєню, боксера й стоматолога — серед них усі свої, якщо вірити Інтернету.

А з виборами Президента України й достроковими виборами до Верховної Ради України 2019 року завершилася політична фаза прихованого державного перевороту. Економічну фазу було виконано вже давно, адже всі так звані “українські олігархи” це ж2. Зверніть увагу як елегантно й без крові ж2 утнула аншлюс України й повне усунення українців від влади в Україні. Ґлюпіх хохлофф взяли “без шуму й пилу”:

Послання 25% порохоботів 75% ЗЄіБєнів #ж2
https://zemlj.blogspot.com/2019/08/25-75-2.html

Порівняйте, як нездало й криваво азіяти-росіяни намагалися утнути аншлюс України збройним шляхом.

Задумайтеся над тим, як нам розпочати національно-визвольну боротьбу в таких умовах за звільнення як від зовнішньої, так і від внутрішньої окупації. Впливовий бізнесовий американський журнал The Wall Street Journal у статті "Розуміння єврейського президента України" пише: "Після того, як Володимир Зеленський виграв на президентських виборах України, отримавши більшу кількість голосів за Порошенка в квітні цього року, його країна стала єдиною, крім Ізраїлю, де і президент, і прем'єр-міністр — євреї". 

Звільнено для обміну полоненими терориста “ДНР” Цемаха, що є  цінним свідком у справі про збитий у 2014 році над Донеччиною Боїнг.

Громадянин України близькосхідного походження, іудей-ашкеназі Президент України Володимир Зеленський звільнив колишнього начальника Генерального штабу Збройних сил України українця пана Віктора Муженка з лав ЗСУ. Звільнення генерала армії мотивовано “проведенням організаційних заходів”.

І це в умовах війни! 
В умовах окупації!
Бойового генерала! 
Якому вірить армія і українці!

Схоже, що ж2 боїться нас з вами, панове-українці, а не окупантів азіятів-росіян.

Ми, неприбуткова громадська організація Міжнародний аналітичний центр права — один із претендентів на звання "Праведники народів світу в Україні". Адже ми вважаємо своїм правозахисним обов'язком попередити громадян України близькосхідного походження й рекомендувати їм негайно залишити нашу землю в бік Землі Обітованої. Адже автобусів, часу й літаків на всіх може не вистачити. 

"Болівар не вивезе двох!" 
Чому? 
   
Причина в тому, що новоспечений Президент, громадянин України близькосхідного походження іудей-ашкеназі російськомовний пан Зеленський і прем’єр-міністр України, громадянин України близькосхідного походження іудей-ашкеназі російськомовний пан Гройсман уже довели українців до готовності до рішучих дій. Це показав парад ветеранів на День Незалежності. Адже ці двоє за найкоротший час встигли налаштувати проти близькосхідних цілий європейський народ. 
І це не палестинці! 
І це рекордний час, якщо порівнювати з Януковичем!

Янукович розбудив Україну.
Зеленський не дасть їй заснути.

Ніколи ще, як показує історія, взаємодія русинів-українців і цієї суєтливої, екзотичної народності близькосхідного походження, не була конструктивною. 

Зрозуміло, що відплатні акції українців, які можуть видатися надмірними, потенційно можуть розпочатися вже наступного кварталу.  

Спілкування  це універсальний розчинник усіх проблем. 
Ми не претендуємо на виключну правильність суджень і фактів, що тут виклали. 
Ми запрошуємо всіх до дискусій і співпраці. 
Нині ми обмежені в силах і ресурсах. Тому будемо вдячні всім грантодавцям за наші профінансовані зусилля над подальшою роботою над темою.  
Відповісти
#2
Написал несколько рассудительных статей о еврейском нацизме, усомнился в правильности выбора темы, так как "еврейский нацизм" окреп с логически выверенных моих доводах в вреде наносимый для ни в чем НЕ повинных людей мирового сообщества НЕ подозревающих о такой наглой атаки против него организованной многовековой деятельностью части гражданского общества в мире. Думаю, что необходимо более поработать над этой проблемой, так как от Ж2 нет ни малого усердия, очевидно и понятия в своих заблуждениях и недопонимании проблемы. 
Да поможет нам Бог! Слава Богу
Відповісти
#3
(09-09-2019, 19:37 )Николай Шевченко писав(ла): Лехайм!

Написал несколько рассудительных статей о еврейском нацизме, усомнился в правильности выбора темы, так как "еврейский нацизм" окреп с логически выверенных моих доводах в вреде наносимый для ни в чем НЕ повинных людей мирового сообщества НЕ подозревающих о такой наглой атаки против него организованной многовековой деятельностью части гражданского общества в мире. Думаю, что необходимо более поработать над этой проблемой, так как от Ж2 нет ни малого усердия, очевидно и понятия в своих заблуждениях и недопонимании проблемы. 
Да поможет нам Бог! Слава Богу
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Перший український посібник з контрпропаганди (у питаннях і відповідях) leonid 0 674 12-07-2014, 11:52
Ост. повідомлення: leonid
Thumbs Up У Львові видали додатковий посібник з історії України для учнів 5-х класів. (\) kotygoroshko 1 1118 09-08-2012, 19:13
Ост. повідомлення: Hadjibei

Перейти до форуму: