Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хто знає, до якої групи належить Бережна?
Схоже, вимальовується якась група в ПР дуже незадоволена останніми подіями. Цікаво буде прослідкувати, хто може опинитись в попутчиках.

===============
http://www.pravda.com.ua/news/2013/11/30/7003863/
У "Регіонах" починається бунт? Бережна хоче виборів
Субота, 30 листопада 2013, 17:27

В Україні має бути введено надзвичайний стан і призначені нові вибори, у випадку якщо не будуть покарані винні за розгін мирного Евромайдану.
Про це заявила депутат від Партії регіонів Ірина Бережна на своїй сторінці в мережі Facebook.
"Я категорично засуджую застосування сили проти мирних громадян. Якщо чинів, які допустили це, не притягнуть не до політичного, а кримінального покарання, то це означатиме вихід за рамки правової держави, де гарантовані права і свободи громадян", - написала вона.
Відповісти
(30-11-2013, 18:32 )Mykyta писав(ла): Схоже, вимальовується якась група в ПР дуже незадоволена останніми подіями. Цікаво буде прослідкувати, хто може опинитись в попутчиках.

===============
http://www.pravda.com.ua/news/2013/11/30/7003863/
У "Регіонах" починається бунт? Бережна хоче виборів
Субота, 30 листопада 2013, 17:27

В Україні має бути введено надзвичайний стан і призначені нові вибори, у випадку якщо не будуть покарані винні за розгін мирного Евромайдану.
Про це заявила депутат від Партії регіонів Ірина Бережна на своїй сторінці в мережі Facebook.
"Я категорично засуджую застосування сили проти мирних громадян. Якщо чинів, які допустили це, не притягнуть не до політичного, а кримінального покарання, то це означатиме вихід за рамки правової держави, де гарантовані права і свободи громадян", - написала вона.
Відповісти
Thumbs Up 
послуіхайте її на Ері наприклад: регулярно там веде юридичну консультацїю.Я і собі скористався її порадами: працює.

Бережна каже що створила цілу ініціативу для консулств інших країн в напрямку спрощення з візами. Каже що тепер у харкові можна отримувати візи а раніше треба було їхати у Київ:

Бережна
Більше того: саме за моєї активної участі посольство Італії в Україні відкрило в місті Харкові, наприклад, візовий центр. І це вже допомога харків’янам, бо їм зараз не потрібно їхати до Києва, щоб отримати шенгенську візу.

а оце чудовий момент

повний текст

https://docs.google.com/document/d/1iogI...j9U-fY/pub

епізод

Бережна

А мене, до речі, дуже цікавить позиція фракції «Свобода», бо саме на Західній Україні величезна кількість українців, які подорожують до Європи, які їздять туди на заробітки.

Ось мене дуже цікавить позиція вашої фракції:

чи будете ви особисто та ваша фракція голосувати за цей законопроект?

Скажіть, будь ласка: так чи ні?

Іллєнко:

"Прекрасне запитання.

Очевидно, що ні.
І це позиція абсолютної більшості українців і абсолютно всіх наших виборців. А не треба ставити в залежність це питання від безвізового режиму. Абсолютно не обов’язково йти на поводу у лобістів для того, щоби отримати цей безвізовий режим. Насправді Європа є дуже різна."
Відповісти
......
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Путін знає як купити ам. Сенаторів та Когресменів hrushka 1 73 22-05-2019, 06:58
Ост. повідомлення: hrushka
  Питаннячко: а мо хто знає щось за скрєпниє Slavix 5 590 22-12-2017, 20:20
Ост. повідомлення: Slavix
  Вже й Америка знає що уряд нападає на борців корупції (ан) hrushka 0 304 14-10-2017, 17:42
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: