Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
хто має бути єдиним кандидатом від опозиційних сил? чи так: за яким принципом його має бути вибрано?
нема посади - нема проблєм.
Відповісти
Ну що ж, тоді хаос революція - Юля президент.
Відповісти
В них ніякої іншої можливості не було. Щодо УДАРу и Свободи, вони мають виставляти своїх кандидатів, за умов, якщо вони будуть радикально боротися за звільнення Тимошенко, бо ж інакше вони будуть виглядати такими, які користуються у своїх інтересах її ув*яхненням. Власне, фактично вони такими й будуть.
Відповісти
.... управляти державою більш пов`язано ...
Відповісти
(07-12-2012, 18:40 )123 писав(ла): В януковичів в запасі є ще одна справа на Юлю, за якою вирок може трапитися будь-коли.
Юля й так за гратами і висування її кандидатури є справді символічним жестом, бо усі розуміють, що поки вона там сидітиме, ніяких шансів змінити недемократичну владу шляхом демократичних виборів не буде ні в кого.
Відповісти
Погляньмо на ситуацію з точки зору бандва.
Ситуація для бандюків просто сприятлива, бо перечислені тут Тягнибок, Юля, Яценюк - це просто подарунок долі. Кличко сюди не вписується.
Всі перечислені надто вразливі і щоб перемогти будь-кого з них потрібно буде просто скооперувтаись з іншими із перечислених.
Влітку спілкувався з головою Свободи однієї з областей. Він абсолютнор серйозно вболівав, щоб Кличко програв бій і щоб не попав в парламент і це його більше хвилювало ніж попадання в парламент Свободи. Приблизно таке ж ставлення було до Яценюка.
Яким би не було негативним ставлення для Януковича, це ніяк не збільшує позитивне ставлення до Юлі.
Щодо принципу відбору, то бандво боїться не того хто має рейтинг, а того у кого нема негативного рейтингу. Ще чого боїться - виходу за межі парадигми вибору кращого лайна із двох сортів. Для системи, за великим рахунком, взагалі неважливо хто мав би виграти Кравчук чи кучма, Кучма чи Симоненко, Янукович чи Юля. Для мільйонів покидьків, що смокчуть ресурси з населення нема ніякої різниці при кому брати відкати чи друкувати паспорти, виготовляти номерні знаки, видавати ліцензії, робити держзакупівлі...
Міністри і "смотрящі" не дуже то і змінюються. Вже не кажу про армію податківців, ментів, СЕС, митниці, УБОЗу...

(21-11-2012, 21:53 )НеСправжнійПатріот писав(ла): навіяно статею луценка

Відповісти
Знову займе почесне 2-ге місце після Януковича (Тигипка чи мало не кожного другого синяка).
Відповісти
Підписуюсь, поки що.
(24-11-2012, 21:55 )pani писав(ла): Договорюватися треба
1. З спонсорами
2. Виборцями
3. Партнерами
4. Всякими закордонами

Я думаю, що з перелічених реальних лідерів - це Кличко.

ПС. Юлю ніхто не випустить до 2015. Мені ще 100 баксів не віддали, але я готова посперечатися ще на це.

Відповісти
Кличка підтримували такі самі представники еліти нації, які запроторювали Юлю за грати ще дванадцять років тому. Як "політичний діяч" він наразі "нульовий", а чи зможе ним стати - побачимо.
Є величезні сумніви у тому, що за цієї влади вибори 2015 року взагалі відбудуться.
Відповісти
(08-12-2012, 18:57 )Sviatoslav D писав(ла): Кличка підтримували такі самі представники еліти нації, які запроторювали Юлю за грати ще дванадцять років тому. Як "політичний діяч" він наразі "нульовий", а чи зможе ним стати - побачимо.
Є величезні сумніви у тому, що за цієї влади вибори 2015 року взагалі відбудуться.
А хіба запроторювати Юлю за грати це найгірший злочин?
Відповісти
(08-12-2012, 15:26 )Sviatoslav D писав(ла):
(07-12-2012, 18:40 )123 писав(ла): В януковичів в запасі є ще одна справа на Юлю, за якою вирок може трапитися будь-коли.
Юля й так за гратами і висування її кандидатури є справді символічним жестом, бо усі розуміють, що поки вона там сидітиме, ніяких шансів змінити недемократичну владу шляхом демократичних виборів не буде ні в кого.

Опозиціонери сподіваються, що рішення ЄСПЛ дозволить позбутися цієї судимості. Я не знаю, чи це процесуально взагалі вірно чи ні, але що напевно можливо - що в цьому випадку для Юлі напоготові є новий вирок.

Відповісти
(08-12-2012, 20:09 )123 писав(ла): Опозиціонери сподіваються, що рішення ЄСПЛ дозволить позбутися цієї судимості. Я не знаю, чи це процесуально взагалі вірно чи ні, але що напевно можливо - що в цьому випадку для Юлі напоготові є новий вирок.

Про "процесуально", та й про "політично" вже висловивсь регіанал Олійник, якого я десь тут недавно цитував. Та й не лише він.
А суть справи сформулював Томенко:
Цитата:Він наголосив, що його зараз найменше цікавить судове рішення щодо Тимошенко, а «цікавить, як забезпечити рішення європейських структур та українського народу».

«Суспільство, яке підтримує Тимошенко, вважає, що Юлія Тимошенко має брати участь у виборах. Тому проблема зараз влади, і нас в тому числі, як знайти інституційний правовий вихід із цієї ситуації», - сказав Микола Томенко.

«Уявіть собі, ми допускаємо це, ще когось посадять і залишиться на виборах один Янукович і, скажімо, Симоненко», - заявив політик.

«За останніми дослідженнями, Юлія Тимошенко мала рейтинг з Януковичем майже однаковий, фактично не займаючись парламентською роботою. Тому я зараз наголошую свою тезу: відсутність Тимошенко як учасника президентської виборчої кампанії – це відсутність виборчої кампанії президента в Україні взагалі», - наголосив Микола Томенко.

На його думку, саме цю тезу треба донести і до міжнародної спільноти, і до українського суспільства, і до української влади.

«Варіантів безліч: від декриміналізації законодавства до виконання рішення Європейського суду, яке, очевидно, буде. Тобто механізмів більш ніж достатньо - необхідна лише політична воля і бажання провести демократичні вибори», - резюмував Микола Томенко.

Яби він не петляв між публіцистично-пропагандистськими термінами та просто заявив, що ота сама "політична воля" і є "влада", то все стало б на свої місця.
А позиція ваших з Мартинюком "консерваторів демократії" мені відома, то ж озвучувати її можете для тих, хто ще нє в курсє.

Відповісти
(08-12-2012, 20:08 )Боровик писав(ла): А хіба запроторювати Юлю за грати це найгірший злочин?
Та ясно, що можна щось і ще гірше втнути. Однак, для світу і цього вже досить, як бачите...
А про ще гірше можна розпитать Асада. Каддафі вже розпитать не вдасться.

Відповісти
На Майдані були подані імена кількох здібних, чесних осіб ...

Це були провідники працівників та інших товариств ...
Ці особи потрібно підтримиати та в суспільстві оцінити ...
Змінити уряд обов`язково й всі зміни за одним махом не можна осягнути ...
Народ мусить збудитись та власною громадою зацікавитись ...
Довіряймо комусь здібному в нашім суспільстві - але не тратьмо розуму ...
Не кожна чесна людина має хист провадити громадю ...
Відповісти
(08-12-2012, 22:20 )hrushka писав(ла): Змінити уряд обов`язково й всі зміни за одним махом не можна осягнути ...
Історія каже, що можна. А ситуація в Україні - що треба. Може не всі ще це зрозуміли, але то питання часу та вміння тих, хто хоче ті зміни здійснити.

(08-12-2012, 22:20 )hrushka писав(ла): Народ мусить збудитись та власною громадою зацікавитись
Може власну волю мусить розбудить?
http://litopys.org.ua/shevchenko/shev2117.htm

Відповісти
Народ будеться при допомозі часописів та свідомої ентелігенції ...

Відповісти
Оголошення: “Українська хартія вільної людини” – відомі інтелектуали про 10 засад свободи та успіху. Пряма трансляція

http://forum.maidanua.org/T-%D0%90%D0%BD...1%96%D1%8F

Відповісти
А про моє ставлення до теї ініціятиви можна дізнатися прямо у тому топіку.
Відповісти

... так сильно різниться між глядачами ...

http://dailylviv.com/news/40260
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Чому сільгоспземля має бути державною. Частина І Віталій 5 221 02-11-2019, 02:10
Ост. повідомлення: alien
  Чому сільгоспземля має бути державною.pdf Віталій 0 62 30-09-2019, 21:06
Ост. повідомлення: Віталій
  Чому сільгоспземля має бути державною. Частина ІІ Віталій 0 78 30-09-2019, 14:15
Ост. повідомлення: Віталій

Перейти до форуму: