Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хто такий зеленський?
#1
Організованим соціальним паразитам* для безкарного соціального паразитування на трудовому вільнонайманому рабстві** українців необхідно, щоб переважна більшість українців мала певну систему цінностей та світогляд, які б дозволили на повну потужність застосовувати класичний принцип: поділяй та володарюй, або як у нашому випадку: поділяй та паразитуй. 

Загальновідомо, що вплив на людський світогляд є тим ефективніший, чим більш опосередкованим та завуальованим він є. 

Наприклад, якщо глистоподібні запропонують: нехай у цехах Державного підприємства "Львівський автобусний завод", як хочуть і де хочуть ростуть дерева, то широка громадськість, швидше за все, це не сприйме: масові протести неминучі. 

Але якщо глистоподібні почнуть промивання суспільної свідомості заздалегідь та синхронно через всі "вільні" ЗМІ твердженнями:  Державні підприємства є первинно економічно не ефективні! Потім продовжуть: Тільки приватизація врятує держпідприємства від банкрутства! Потім додадуть: Тільки нашестя стратегічних інвесторів врятують українську економіку! Потім останній цвях: Приватна власність є недоторканою! Бо реприватизація, а тим паче націоналізація (який жах), на віки вічні відвадять стратегічних інвесторів від багатостраждально-приватизованої української економіки!

Опісля такого ментального ссуву суспільної свідомості не те, що масових протестів, - ні в кого ні яких питань не виникло, коли, наприклад, за майже безоплатно, маріонетки у державній владі передали Львівський автобусний завод у приватну власність стратегічному інвестору, близькому до власників Псковського автобусного заводу (прямого конкурента ЛАЗа) й ФСБ, для якого - справа техніки та певного часу зробити так, щоб у цехах ЛАЗа як завгодно і де завгодно почали проростати дерева. Й оскільки приватна власність є святобливою та недоторканою, то геть немає значення для дезорієнтованої громадськості, що понад десять тисяч працівників ЛАЗа лишились без роботи, місцева громада лишилась без бюджетоутворюючого підприємства, а українська економіка і, особливо, державний бюджет, вимушені переплачувати за імпорт автобусів та тролейбусів.

Було застосовано підхід до теми з далеку, оскільки без усвідомлення того, що будь-яке питання може бути розв'язане підвищенням рівня опосередованості досягнення потрібного результату, неможливо зрозуміти, що і чому робить зеленський, а отже зрозуміти ким він є.

Загальновідомо, що зеленський - штатний блазень організованих соціальних паразитів, головне завдання якого глузом та глумом формувати в українців свино-собаче світобачення, необхідне для втілення в життя вищезгаданого безкарного й безкінечного "поділяй та паразитуй".

зеленський та вся його гигибратія цілеспрямовано "жартують" для формування в українців комплексу національної меншовартості та неповноцінності, культивування зневаги до рідної мови, навіювання відчуття безсилля та безпорадності перед правлячою паразитократією, відчуття даності з небес паразитування власників зеленського над Україною, та таких чеснот як зневага до Батьківщини, взаємозневага, неповага до жінки, неповага до літніх людей. 

Особливо хотілося б відзначити зразкове виконання командою зеленського настанови Карла Маркса про ліквідацію інститута сім'ї. зеленський та його поплічники постійно культивують уявлення про буденність й повсюдність позашлюбних статевих стосунків, подружньої зради та повторних шлюбів.

Якщо пригадати зовсім раннього зеленського, то українофобство та зневага до всього українського з нього аж вибризкували молодою енергійною безпосередністю. У ті часи зеленському особливо подобалось з екранів телевізорів відверто сміятися в обличчя мільйонам українців за те, що десятки мільйонів лохів дають себе тримати у повному рабстві та безправ'ї декільком сотням глистоподібних. Зараз же, так само, ідеологічно нічого не змінилось, лишень прийняло більш завуальовану та опосередковану форму, адже духовно-фекалійний досвід та професіоналізм даються в знаки.

Духовні фекалії зеленського засіяні в масову свідомість, особливо рясно та помножено вспливають коли на "розсміши коміка" приходять підлітки. Такої концентрації генітально-збоченно-алкоголістичного "гумора", безсоромності, паскудства, ницості, гидотності та безецности, часто-густо не витримує навіть сам зеленський.

Отже, за своєю сутністю зеленський - ментальний анальний отвір, через який глистоподібні постійно гадять в душу українському народу, по аналогії з тим, як гельмінти гадять в кров людини, пожираючи, при цьому, все найпоживніше та найкорисніше в організмові людини. Показово, що гельмінти вміють через зміну складу власних виділень спонукати людину до потрібної для гельмінтів поведінки. Наприклад, викликати у людини бажання з'їсти найперше, те що наразі найбільше потрібно гельмінтам. Тобто за сутністю теж саме, що і зеленський у зв'язці з організованими соціальними паразитами, тільки замість бажання щось з'їсти для того хто в середині, у глядачів зеленського виникають певні уявлення та переконання, необхідні для "поділяй та паразитуй".

Якщо зеленський гадить у ноосферу України у розмовному жанрі, то, скажімо, його ментально-фізіологічний аналог - потап, гадить в душу українцям у пісенно-музичному жанрі. Однією з най колоритніших його творчих фекалій безумовно є Новый год (отсосны), потім, по впливу на посилення духовності, мабуть, іде Стиль собачки і т.і.

Слід зазначити, якщо вищезгаданим фекалійникам буде присвоєно звання Народного артиста України, то за рівнем приниження Нації це мабуть буде співставно з президентом українофобом-рецидивістом.


*Організовані соціальні паразити, тобто глистоподібні, - це істоти, статки та доходи яких не відповідають вартості їхньої суспільно-корисної праці. Тобто ті, що привласнюють державні фінанси, результати праці інших людей. Наприклад, людина має статки такі, як наче винайшла вічний двигун та запустила його у серійне виробництво. При цьому, звісно, вічний двигун ніхто не винаходив. Натомість винайдено ефективні схеми безкоштовного переоформлення на себе державних підприємств, постійного привласнення коштів держбюджету через маріонеткову державну владу та постійного оббирання найменш соціально-захищених громадян, котрі отримують мізерні зарплати, пенсії та стипендії.

Організовані соціальні паразити, тобто глистоподібні, - це махлярі, ошуканці та шахраї які не спроможні довести законність походження своїх статків, тобто вони не можуть назвати професію чи професії у яких кожен один з них міг би працювати як сто, або тисяча кваліфікованих, досвічених спеціалістів. Так само вони не можуть назвати власний технічний, науковий чи організаційний винахід, який би дозволив за рахунок істотного підвищення суспільної ефективності у законнй спосіб отримати великі статки.

Отже організовані соціальні паразити, тобто глистоподібні, - це організовані недоумки, чия розумова сила може дозволити їм не більше ніж дурити, красти, брехати та привласнювати чуже безкарно, через насадження суспільству Феодально-ієрархічного способу формування державної влади та здійснення державного управління.

**Вільнонаймане трудове рабство українців - це коли щонайменше половина працездатного населення України матеріально не може собі дозволити створити сім'ю та мати дітей, це коли щонайменше дев'яносто відсотків працездатного населення (про інвалідів та пенсіонерів годі й згадувати) матеріально не можуть собі дозволити власне житло. Повна аналогія з класичним рабством із шкільних підручників з історії: чим відрізняється раб від феодала-рабовласника? Неспівставним рівнем споживання матеріальних благ, або у більш сучасному формулюванні: неспівставним рівнем доходів. Звернімо на цю ознаку особливу увагу, панове, оскільки вона, тобто істотна різниця в доходах, є необхідною і достатньою умовою існування як трудового рабства, так і соціального паразитування на рабській праці. 

Як відомо, класичні раби працювали за те, щоб їм дали щось поїсти, дали якийсь одяг та дозволили десь переночувати. Якщо уважно придивитись до купівельної спроможності середньостатистичної української зарплати, то щонайменше половина працездатного населення України має рівень життя цілком співставний з рівнем життя класичного раба. Тільки щось поїсти, якось одягнутись та десь переночувати видається не у натуральній формі, як колись, а по-сучасному: грішми. Єдине, що принципово змінилося, так це те, що сучасні раби можуть геть вільно обирати собі феодала-рабовласника на якого працювати, тому й говоримо: вільнонаймане трудове рабство.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Angry Дивно як Зеленський поборює корупцію hrushka 0 68 28-08-2019, 22:36
Ост. повідомлення: hrushka
  Зеленський перевищує розпорядки президентських уповажнень hrushka 0 62 26-08-2019, 16:32
Ост. повідомлення: hrushka
  Зеленський- Натанягу- Путін hrushka 0 49 15-08-2019, 02:07
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: