Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Цівілізаційна боротьба за Крим як останній форпост
#1
першоджерело: http://derstandard.at/1363711889934/Auf-...ufeinander

У Криму неандертальці перетиналися з сучасною людиною

Німецькі археологи на чолі з Торстеном Утмайером з Університету імені Фрідріха Олександра в Ерлангені і Нюрнберзі дійшли висновку, що остання стоянка неандертальців могла перебувати в Криму, повідомляє австрійське видання Der Standard.
Саме тут, каже керівник розкопок Утмайер, відразу в декількох місцях були знайдені виключно пізні сліди перебування неандертальця: типові саме для цього виду гомінідів знаряддя праці, сліди вогнищ і кістки вбитих тварин.
Радіовуглецевий аналіз, застосовуваний для визначення віку останків, показав, що ці сліди "в середньому на 10 тисяч років молодші за всі інші відомі на сьогодень стоянки предка нинішньої людини на всьому ареалі його поширення від Іберійського півострова до Сибіру".
Крім того, йдеться далі, на одній й тій же глибині були знайдені знаряддя праці як неандертальців, так і сучасної людини, що дозволяє зробити висновок, що обидва види перебували на півострові або з дуже невеликим тимчасовим інтервалом, або взагалі проживали одночасно.
"Якщо раніше вважалося, що неандертальці і предки сучасних людей змішалися на Близькому Сході приблизно 60 тисяч років тому, то в Криму це могло статися набагато пізніше, - вважає вчений. - А це унікальна для всієї Європи подія".
Цього літа, йдеться у висновку, вчені з німецького університету продовжать свої розкопки в Криму. Одним із пріоритетів роботи є встановлення приблизних тимчасових рамок періоду, в який неандертальці могли безпосередньо стикатися з сучасною людиною.
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
#2
[Зображення: 239256.jpg]
Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти
#3
(28-05-2013, 19:22 )Koala писав(ла): [Зображення: 239256.jpg]
Шо хочу, те й пишу, а єслі кому не наравицця, той нехай мене не читає, а летить по осені на юх.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Крим дістане воду з України коли буде під зарядом Києва hrushka 0 73 20-08-2019, 16:58
Ост. повідомлення: hrushka
  Україна може заняти Донбас та Крим... hrushka 0 140 16-05-2019, 20:37
Ост. повідомлення: hrushka
Video останній день євробляхера Torr 0 130 21-02-2019, 23:18
Ост. повідомлення: Torr

Перейти до форуму: