Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Цікава стаття про американський робітничий клас (л.)
"Американські робітники не зацікавлені в ідеї, що працювати в Макдональдс треба не за $9.50 на годину, а за $15. Вони хочуть того, що хотів і мій тато: хорошої, стабільної роботи, яка дає змогу тим 75% американців, які не мають вищої освіти, мати солідний рівень життя, як на те й заслуговує середній клас. Трамп обіцяє їм саме це. Я не впевнена, що він ту обіцянку виконає, але принаймні він розуміє, що саме є потрібним для американських робітників."

https://hbr.org/2016/11/what-so-many-peo...king-class
Відповісти
(13-11-2016, 17:36 )gvp писав(ла): "Американські робітники не зацікавлені в ідеї, що працювати в Макдональдс треба не за $9.50 на годину, а за $15. Вони хочуть того, що хотів і мій тато: хорошої, стабільної роботи, яка дає змогу тим 75% американців, які не мають вищої освіти, мати солідний рівень життя, як на те й заслуговує середній клас. Трамп обіцяє їм саме це. Я не впевнена, що він ту обіцянку виконає, але принаймні він розуміє, що саме є потрібним для американських робітників."

глобалізм робить пересічних гамериканців безробітними, бідними і дурними. Зараз майже вся електроника виробляється в Кореї, Малазії і Китаї. А це не тільки робочі місця висококваліфікованих робітників, а технології, які приносять супер-прибутки. Саме уряд гамерики дозволив хай-тек компаніям продаж цих технологій як виявилось майже за безцінь. Ці країни вже перевешили гамерику в економічному плані. Ну так хто зрадив Гамерику?
Відповісти
(14-11-2016, 15:33 )Torr писав(ла):
(13-11-2016, 17:36 )gvp писав(ла): "Американські робітники не зацікавлені в ідеї, що працювати в Макдональдс треба не за $9.50 на годину, а за $15. Вони хочуть того, що хотів і мій тато: хорошої, стабільної роботи, яка дає змогу тим 75% американців, які не мають вищої освіти, мати солідний рівень життя, як на те й заслуговує середній клас. Трамп обіцяє їм саме це. Я не впевнена, що він ту обіцянку виконає, але принаймні він розуміє, що саме є потрібним для американських робітників."

глобалізм робить пересічних гамериканців безробітними, бідними і дурними. Зараз майже вся електроника виробляється в Кореї, Малазії і Китаї. А це не тільки робочі місця висококваліфікованих робітників, а технології, які приносять супер-прибутки. Саме уряд гамерики дозволив хай-тек компаніям продаж цих технологій як виявилось майже за безцінь. Ці країни вже перевешили гамерику в економічному плані. Ну так хто зрадив Гамерику?
Генрі Форд? Це ж він казав, "що добре для корпорацій, те добре для Америки." Аутсорсінг дуже вигідний для корпорацій...
Відповісти
(14-11-2016, 15:33 )Torr писав(ла):

Все придумав отой гнилий Захід. Виробництво? Прибиральниця у Хілтоні заробляє більше, ніж виробники iPhone у Китаї. В мене хлопці миють автобуси за $20..24/годину. А ті, хто виробляє наші вантажівки чи ті ж автобуси (made in USA до речі) отримують $40...45/годину на американських підприємствах. рОботи, блять, клепають електроніку. Хай працюють задарма! 

Доки основний споживач є на Заході, ніц не зміниться.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Надзвичайно важна та викликаюча стаття. hrushka 0 70 07-03-2019, 23:36
Ост. повідомлення: hrushka
  Надзвичайно цікава й навчаюча зорова стрічка .. hrushka 0 284 01-08-2018, 03:50
Ост. повідомлення: hrushka
  Гидотна анти-українська стаття в "Обзервері"" gvp 1 345 15-06-2017, 18:10
Ост. повідомлення: Майкрофт Холмс

Перейти до форуму: