Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Цікаве інтерв'ю депутата від БПП Корнацького(л)
"Я це розцінюю дещо по-іншому. Корупція в керівництві Миколаївської області – це закономірний наслідок того, що сталося після Майдану. На моє глибоке переконання, тоді відбувся певний «договорняк», коли стара влада передала певній частині нової влади «естафетну паличку». Однією з цих «естафетних паличок» були корупційні схеми. Думаю, саме цим, в значній мірі, можна пояснити відсутність прогресу у розслідуванні справ Майдану. І хтось на цьому дуже добре заробив. Принаймні у Миколаївській області, починаючи вже з 22 лютого 2014 року стали помітні ознаки такого «договорняка». Народна люстрація, яка розгорталася в останні дні Майдану, і яка, до речі, мало не по всій Миколаївщині мала відбутися дуже м’яко – без биття вікон, мордобоїв і навіть без сміттєвої люстрації – просто чиновники мали писати заяви на звільнення за власним бажанням – була зупинена новими керівниками області вже 22-23 лютого 2014 року. Причому, її зупиняли під страхом притягнення до відповідальності за перешкоджання службовій діяльності «милих регіоналів», які були на той час при посадах. Під страхом того, що зараз приїде міліція і кине люстраторів за грати.

О.Б.: Хто в той момент міг дати таку команду?

Команду в Миколаївській області давав Меріков Вадим Іванович, який згодом став головою облдержадміністрації. Але рішення було ухвалене у Києві."

http://ukr.lb.ua/news/2016/07/14/340206_...denta.html
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти
Цікаве, не те слово. Я ще дивуюся, що у Верховній раді є депутати, які не бояться говорити.

І я не втомлюся повторювати, що більшого злочинця при владі, ніж Яценюк, українська нова історія не знала.

(14-07-2016, 19:28 )Sych писав(ла): "Я це розцінюю дещо по-іншому. Корупція в керівництві Миколаївської області – це закономірний наслідок того, що сталося після Майдану. На моє глибоке переконання, тоді відбувся певний «договорняк», коли стара влада передала певній частині нової влади «естафетну паличку». Однією з цих «естафетних паличок» були корупційні схеми. Думаю, саме цим, в значній мірі, можна пояснити відсутність прогресу у розслідуванні справ Майдану. І хтось на цьому дуже добре заробив. Принаймні у Миколаївській області, починаючи вже з 22 лютого 2014 року стали помітні ознаки такого «договорняка». Народна люстрація, яка розгорталася в останні дні Майдану, і яка, до речі, мало не по всій Миколаївщині мала відбутися дуже м’яко – без биття вікон, мордобоїв і навіть без сміттєвої люстрації – просто чиновники мали писати заяви на звільнення за власним бажанням – була зупинена новими керівниками області вже 22-23 лютого 2014 року. Причому, її зупиняли під страхом притягнення до відповідальності за перешкоджання службовій діяльності «милих регіоналів», які були на той час при посадах. Під страхом того, що зараз приїде міліція і кине люстраторів за грати.

О.Б.: Хто в той момент міг дати таку команду?

Команду в Миколаївській області давав Меріков Вадим Іванович, який згодом став головою облдержадміністрації. Але рішення було ухвалене у Києві."

http://ukr.lb.ua/news/2016/07/14/340206_...denta.html
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  С.Хмара: Московщина завжди буде нашим ворогом і московити теж (уривки з інтерв'ю) McOgon 1 443 17-10-2017, 04:52
Ост. повідомлення: McOgon
  Цікаве але й двозначне окреслення України, політиків та народу ... (ан) hrushka 4 497 10-10-2017, 16:34
Ост. повідомлення: hrushka
  Шустер - ексклюзивне інтерв’ю ВВС Україна Torr 0 349 01-10-2017, 00:14
Ост. повідомлення: Torr

Перейти до форуму: