Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ціна Газу проти Ціни Корупції [T,L]
#1
Ціна Газу проти Ціни Корупції
 
Нижче посилання на публікацію рекомендовану для читання.
 
Усі вже майже змирилися, що співпраці з МВФ не буде. Не лише з питання протидії влади запровадженню антикорупційного спецсуду. Але також з питання підняття роздрібної ціни споживання газу. В.Гройсман (Уряд) – проти. Збільшення ціни – новий цикл інфляції, збільшення дотацій, необхідності збільшення ЗП і пенсій. Як також збільшення невдоволення яке знизить якийсь-там рейтинг В.Гройсмана.
 
Чому ПОПу потрібен МВФ? У ПОПа довгострокові політичні плани. І якщо з 2018 року не почнеться економічний ріст на 7-10% (а це малоймовірно, точніше можливо, але у тіньовій частині економіки, яка на сьогодні складає 60%, без відповідних сплат до бюджету), тоді у 2019 році Україну чекає дефолт за неможливістю сплати по 7 і більше мільярдів доларів річно у сплату попередніх боргів і відсотків за ними.
 
В дійсності МВФ правий – ціна має бути ринковою як повсюди чи переважно в світі. Кінцевий споживач має платити 2-3 оптові ціни. Порахуємо. Оптова ціна – приблизно 200 дол за 1000 кубів. Мультиплікатор візьмемо 2.5. Курс долара – приблизно 28 грн/дол. Перемноживши отримаємо: 200 х 2.5 х 28 = 14000 грн за 1000 кубів. На сьогодні споживач платить приблизно вдвічі менше. До того ж почався стабільний ріст ціни нафти, який незабаром потягне за собою і ціну газу. Підвищувати ціну газу потрібно, але робити це акуратно за планом, виконуючи 2-3 підвищення на рік по 20-30% за раз. В нас же довго упираються, а потім роблять неймовірне стрибкове підвищення. (Не треба було мудакуватому ПОПу знімати розумного А.Яценюка, той все чудово розумів і все робив правильно. А зі своїм «базарником» В.Гройсманом врешті добазарився…) Правильна ціна буде диктувати правильні економічні рішення – (1) зросте видобуток власного газу внаслідок збільшення рентабельності, (2) споживачі будуть економніше споживати газ, (3) частина споживачів відмовиться на користь інших енергоносіїв. Врешті Газ – технологія вчорашнього й позавчорашнього дня. Сьогодні Номер Один – Електрика. Газової автоматики майже немає. А те що є – дуже дороге. Якийсь один електромеханічний газовий клапан коштує на сьогодні як ціла дешева мультиварка. Геть газові плити!!! Мультиварки та інші сучасні електроенергоприлади – Вперед!!!
 
Отже у згадуваній публікації йдеться, що ПОП погодився на підвищення ціни газу, ймовірно зробить це без участі В.Гройсмана/Уряду через підконтрольну НКРЕ. Ймовірною ціллю ПОПа є отримати нову співпрацю з МВФ – вимогу по газу виконано, а вимогу «боротьби з корупцією» МВФ погоджується визнати виконаною у форматі запропонованому ПОПом. Іншою ймовірною ціллю ПОПа є відставка В.Гройсмана (Уряду?) після збільшення ціни на газ…
 
Рекомендовано для читання:
 
Порошенко вирішив підставити Гройсмана:
українцям готують неприємний сюрприз
Україні залишилося виконати низку умов міжнародних кредиторів
Марина Шашкова - Апостроф, 30 січня 2018 18:11
https://apostrophe.ua/ua/article/politics/government/2018-01-30/poroshenko-reshil-podstavit-groysmana-ukraintsam-gotovyat-nepriyatnyiy-syurpriz/16691

*
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Гриценко пообіцяв зарплату в 800 Євро і життя без корупції Torr 11 332 13-02-2019, 18:59
Ост. повідомлення: BROTHER
  Америка вірить що Україна не бажає вийти з корупції hrushka 0 305 05-12-2017, 18:08
Ост. повідомлення: hrushka
Question Чи не здається вам, що галас довкола корупції то є відволікання уваги загалу Max 6 532 19-10-2017, 13:03
Ост. повідомлення: Василь Васьківський

Перейти до форуму: