Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Черговий технологічний прорив Сполучених Штатів - лідера всього прогресивного людства (л)
Thumbs Up 
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/korabel...eo_1761246
Шо хочу, те й пишу, а єслі кому не наравицця, той нехай мене не читає, а летить по осені на юх.
Відповісти
(08-10-2012, 17:14 )Хвізик писав(ла): http://www.ukrinform.ua/ukr/news/korabel...eo_1761246

комерціалізація (або залучення приватних підприємств) космічної галузі важлива не технологічними досягненнями (навряд там є якісь технологічні прориви), а організаційно-економічними зрушеннями, що мають розширити та поглибити освоєння Всесвіту не державними установами, а приватними, на основі приватного інтересу в пошуках прибутку.

Це можна порівняти з інтернетом, який залишився, по суті, таким саме з точки зору технологій, але пережив бурхливий розвиток після відкриття для комерційного використання.
Відповісти
Це не важливо технологічний чи організаційно-адміністративний.
Думаю бе первого не могло бути другого.

Як освоювали космос до цього.
Держава США питала в боїнга нам потрібно доставити груз
Боїнг будував як хотів і скільки хотів Wink Держава оплачувала всі видатки плюс маржу для прибутку.

Тепер держава платить відому таксу наперед.
Держава може оголошувати тендери и компанії бууть змагатися на зменшення ціни.
Реальна конкуренція. Після розвалу СРСР не було конкуренції в освоюванні космосу.
Тепер конкуренція буде між компаніями США. А конкуренція прискорює розвиток.

Відповісти
і дальше буде тільки дешевше.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Найбільша образа від Порошенко - привласнення ним всього собі (виховання патерналізму Декодер 8 414 30-04-2019, 12:48
Ост. повідомлення: Декодер
  Помріємо про конституцію людства? sheliazhenko 0 358 28-06-2017, 14:51
Ост. повідомлення: sheliazhenko
  За життя народного фронту: черговий цирк Бені і Піні з електоратом Бойко 0 407 28-11-2016, 20:59
Ост. повідомлення: Бойко

Перейти до форуму: