Опитування: Ви підтримуєте шлюби між гомосексуалістами?
Так
Ні
[Показати результати]

Рейтинг теми:
  • Голосів: 5 - Середня оцінка: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чи ви підтримуєте шлюби між гомосексуалістами?
(14-09-2013, 21:10 )Kohoutek писав(ла):
(14-09-2013, 16:13 )BROTHER писав(ла): Тож нєхєр нам триндіти, про однаковість "кохання". Результати однакових процессів мають бути подібними. Більше того, готуйтесь до довгої результативної праці під старість. Бо я моїм дітям (трьом, до речі, поки що) намагаюся пояснити, що я вкалую за і на них не тіки тому, що кохаю. А ще й тому, що відповідаю перед Богом і громадою. І перед самим собою... Але й вони згодом відповідатимуть за нас з матусями. За нас, але не за пана Kohoutek. Бо пан Kohoutek ні за кого не відповідав, дрова не носив, їжу не варив, труси закакані не прав, до цирку, на озеро чи до аквапарку їх не водив, домашку з ними не робив, на батьківські збори не ходив, спорту не навчав, від жорстоких монстрів не захищав і т.п.

У Маші Гессен, російської журналістки, троє дітей. До неї ви претензій не маєте? Ось і добре.

Може Вам цього і невідомо, але гетеросексуальні чоловіки зазвичай мають "претензії" тіки до своїх жінок. І те, дуже нечасто. Для мене і тотальної більшости чоловіків, жінки є жінками, що б вони про себе самі не думали. І ми ставимося до них, як до жінок. Хоча я іноді можу спостерігати, як деякі жінки негативно ставляться до чоловіків, але мене те не торкає.

Про всяк випадок, ми не Машу і не про її ситуацію говоримо. Тим більше не за Росію. Якщо Маша, не бажаючи реєструвати шлюб з батьком (батьками) своїх дітей, зловживає соціальною допомогою, то вже погано. І їй треба на це вказати. Але ця справа не наша, а російська, і не моя, як чоловіка.
Відповісти
(15-09-2013, 00:38 )BROTHER писав(ла): Може Вам цього і невідомо, але гетеросексуальні чоловіки зазвичай мають "претензії" тіки до своїх жінок.

Спасибі, що ви просвітили мене щодо звичок гетеросексуальних чоловіків. А то ж мені ну просто-такі ніде з ними поспілкуватися, крім вашої особи. І я досі взагалі нічого не знав про їхні звичаї. Не знав навіть, що гетеросексуальність - то така міцна риса особистості, що в кожного чоловіка формує ідентичні звички. Ну ось, наприклад, відсутність претензій до будь-кого, крім власної жінки. Воно ж навіть по вашому попередньому монологу стосовно сім'ї кожному відразу видно, що жодних претензій ви ні до кого не висуваєте.

Цитата:Про всяк випадок, ми не Машу і не про її ситуацію говоримо. Тим більше не за Росію. Якщо Маша, не бажаючи реєструвати шлюб з батьком (батьками) своїх дітей, зловживає соціальною допомогою, то вже погано. І їй треба на це вказати. Але ця справа не наша, а російська, і не моя, як чоловіка.

Про говоримо, зокрема, і про Машу, яка є гомосексуалкою, і про одностатевий шлюб, в якому вона перебуває. Отже, у вас претензії не до одностатевих шлюбів, а до будь-яких бездітних? Ну і добре.
Відповісти
(15-09-2013, 12:10 )Kohoutek писав(ла):
(15-09-2013, 00:38 )BROTHER писав(ла): Може Вам цього і невідомо, але гетеросексуальні чоловіки зазвичай мають "претензії" тіки до своїх жінок.

Спасибі, що ви просвітили мене щодо звичок гетеросексуальних чоловіків. А то ж мені ну просто-такі ніде з ними поспілкуватися, крім вашої особи. І я досі взагалі нічого не знав про їхні звичаї. Не знав навіть, що гетеросексуальність - то така міцна риса особистості, що в кожного чоловіка формує ідентичні звички. Ну ось, наприклад, відсутність претензій до будь-кого, крім власної жінки. Воно ж навіть по вашому попередньому монологу стосовно сім'ї кожному відразу видно, що жодних претензій ви ні до кого не висуваєте.

Цитата:Про всяк випадок, ми не Машу і не про її ситуацію говоримо. Тим більше не за Росію. Якщо Маша, не бажаючи реєструвати шлюб з батьком (батьками) своїх дітей, зловживає соціальною допомогою, то вже погано. І їй треба на це вказати. Але ця справа не наша, а російська, і не моя, як чоловіка.

Про говоримо, зокрема, і про Машу, яка є гомосексуалкою, і про одностатевий шлюб, в якому вона перебуває. Отже, у вас претензії не до одностатевих шлюбів, а до будь-яких бездітних? Ну і добре.

Претензії поки що є тіки з Вашого боку до решти, визнати групу людей однієї статі шлюбом. А що до Маши, то мама+дитина, або тато+дитина = родина за законом. Неповна, але родина. Шлюбу нема, а родина (сім'я) є. З усіма відповідними наслідками.
Відповісти
(15-09-2013, 14:19 )BROTHER писав(ла): Претензії поки що є тіки з Вашого боку до решти, визнати групу людей однієї статі шлюбом.

Ця група визнається шлюбом вже купою держав, здебільшого, провідними у світі.

Цитата:А що до Маши, то мама+дитина, або тато+дитина = родина за законом. Неповна, але родина. Шлюбу нема, а родина (сім'я) є. З усіма відповідними наслідками.

Маша - громадянка США, і її шлюб визнається вашою ж державою.
Відповісти
темою серії було 2 тата геї Філа(амереканця, що приїхав на стажування)
І деякі його моральні страдання.
Так от я ще раз переконався 2 тата - зло. Діти - дуже злі створіння, особливо в зграї. Вони можуть затравити свого ровесника по меншому поводу.
І всиновлення дитини такою парою буде дуже великою травмою на все життя для дитини. Як захистити цю дитину від садочка і до робочого місця?
Дитяча юрба до сліз може затравити рудого а якщо 2 татта то це гарантоване щоденне знущяння.
Відповісти
(15-09-2013, 17:01 )Kohoutek писав(ла):
(15-09-2013, 14:19 )BROTHER писав(ла): Претензії поки що є тіки з Вашого боку до решти, визнати групу людей однієї статі шлюбом.

Ця група визнається шлюбом вже купою держав, здебільшого, провідними у світі.

Цитата:А що до Маши, то мама+дитина, або тато+дитина = родина за законом. Неповна, але родина. Шлюбу нема, а родина (сім'я) є. З усіма відповідними наслідками.

Маша - громадянка США, і її шлюб визнається вашою ж державою.

Вираз "визнається США" що до внутрішніх американськіх справ не має сенсу. Він, одностатевий шлюб, визнається у США деякими штатами. Причому, не безкорисно, наскіки я знаю. І цей процес не завершений. То там, то тут трапляються суди, голосування і т.п. , що постійно змінюють картину на ту чи іншу користь. І, якщо говорити вцілому, тобто в середньому по всіх штатах, то чесніше сказати "не визнається", бо в Америці переважна більшість штатів і населення не визнає одностатевих шлюбів. Але ж зрозуміло, що Вам приємніше округлити в меншу сторону і сказати "визнається США", від чого Ваші слова виглядають брехнею.

Південну Осетію теж визнали деякі держави.
Відповісти
Один мій дужe близький родич, гeтeросeксуал, був у шлюбі з іншою моєю дужe близькою родичкою, лeсбійкою, 40 років, а потім таки вчинив самогубство.
[/quote]

Чи закони могли`б з часом змінити погляди сиспільства, щоби дати цим людям можливість кращого чи то спокійного життя? Я собі не представляв яка сувора може бути природа супроти однинць, а багато не хотять дати їм духового притулку. Сумно.
[/quote]

Тому що, пан hrushka, в цьому світі не є безкінцевих самоутворюючих благ! Майже завжди "дати одному" означає "не дати іншому". Так от, як воно жостоко не є, але я не змушу моїх дітей голодувати, щоб нагодувати, наприклад, дітей в Африці. Звісно, я вчу своїх дітей брати їжи стіки, скіки вони в стані з'їсти. Я вчу своїх нащадків заощаджувати енергію і воду. Але! Я не готовий відібрати в моїх дітей їхні блага, щоб поділити на всіх. Навіть більше, я згідний з Достоєвським, коли він каже, що милостиня розбещує обох - і того, хто бере, і того, хто дає.

Пан hrushka, мати законний статус родини з усіма бебехами - це привілей. Будь-кому той привідей не надається. Треба виконати певні вмови, треба відповідати критеріям, треба не тіки брати, але й віддати щось. А геї хочуть бути трошки вагітними, причому не всюди і не завжди однаково "трошки". Тому їм справедливо відмовлено.

Навіть голосуючи за одностатевий шлюб геї виносять на перший план саме матеріальну складову шлюбних відносин. Їх більше всього цікавлять спадщина, розділ майна, аліменти і т.п. Гетеросексуальні пари, як правило, такі аспекти намагаються не виносити на перший план своїх стосунків. І це теж важлива різниця.

Шлюбними стосунками зловживають і гетеросексуали, але скрізь по розвинутих суспільствах так звані "фіктивні шлюби" є дуже і дуже міноритарним явищем. І це тому, що громада вважає повторний шлюб гіршим за перший. У геїв цих гальмів нема. Вони поставлять на Кастро кіоск по зашлюбленню, а спиною до цього кіоску - кіоск по розшлюбленню (розлученню). І все!!!! Дітей нема - розлучення буде майже автоматичним. І все!!! Ні тобі податків на відчужіння майна, ні тобі податку на яйця, медицина "подружникові" і т.п. колосальні втрати з бюджету.

В мене до "мілосердних" питання: за чий все це рахунок буде?
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Чи підтримуєте Ви цю ініціативу для жителів окупованих територій після їх визволення? Буревісник 0 381 21-06-2015, 02:37
Ост. повідомлення: Буревісник
  ЄС відповів на "одностатеві шлюби" Азарова: Фенікс 0 599 14-12-2013, 18:49
Ост. повідомлення: Фенікс
  ВО Свобода пропонує визнати одностатеві шлюби(л) Koala 7 1634 01-02-2013, 00:08
Ост. повідомлення: Pavlo Z.

Перейти до форуму: