Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чи знаєте ви,шо раніше християни молилися Аллаху?
(19-06-2014, 12:05 )о.Олег писав(ла): Слава Ісусу Христу!
(11-06-2014, 20:45 )gvp писав(ла): ... текст "Ходіння за три моря" Афанасія Нікітіна, який частково до нас дійшов, є перекладом з уйгурської мови. В тій мові не було розробленої теологічної термінології, тому цілком можливо, що в тих місцях, де йшлося про Бога, Нікітін використовував слово "Аллах." ...
http://lenta.ru/news/2013/10/14/rules/

З повагою, о.Олег
Відповісти
а цікаво: наскільки точно Пушкарьов цитує Евлія Челебі http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B...0%B1%D1%96
Чингиз-хан сказал: "Мы - люди общины. Только что удостоившись чести узнать веру ислама, я знаю, что Бог - един, и Пророк - истинный. А обычаям, о которых ты рассказал, мы научимся у какого-нибудь факиха, которого привезем из Бухары" . Услышав это, Муаз бен Джебель разгневался и забыл научить Чингиз-хана словам единобожия и веры, молитве: "Выйдя из тщетной веры и войдя в веру истинную, я верую, в святого Ису, раба Божиего, и его мать, деву Мерьем, и в четыре Книги" . В гневе он вскочил на коня и, преодолев множество трудностей, прибыл в светлую Медину
(12 ст., http://www.ihaal.com/Articles/XVcentury....clysms.pdf ) ?
З повагою, о.Олег
Відповісти
якщо ж цитує коректно, тоді виникає питання, яке із точністю до навпаки повторює питання із старттопіка
З повагою, о.Олег
Відповісти
(23-06-2014, 00:46 )о.Олег писав(ла): якщо ж цитує коректно, тоді виникає питання, яке із точністю до навпаки повторює питання із старттопіка
З повагою, о.Олег

Вітаю Вас, шановний отче Олеже !

Це Ви, задля розваги, вирішили пуститися в історичні мадри? Чудово ж знаєте, що відповідь, яка б задовольнила всіх, знайти не вдасться Smile

Одні люди можуть займатися пошуком фактів, того чи іншого (наприклад фізичного), відкриття. Фізики-теоретики, розробляти певні теорії. А практики -- втілювати їх в життя...

Ви ж практик Smile
Відповісти
(01-07-2014, 22:33 )Oleksa писав(ла):
(23-06-2014, 00:46 )о.Олег писав(ла): якщо ж цитує коректно, тоді виникає питання, яке із точністю до навпаки повторює питання із старттопіка
З повагою, о.Олег

Вітаю Вас, шановний отче Олеже !

Це Ви, задля розваги, вирішили пуститися в історичні мадри? Чудово ж знаєте, що відповідь, яка б задовольнила всіх, знайти не вдасться Smile

Одні люди можуть займатися пошуком фактів, того чи іншого (наприклад фізичного), відкриття. Фізики-теоретики, розробляти певні теорії. А практики -- втілювати їх в життя...

Ви ж практик Smile

Не зрозумів, пан Олег є практиком чого? Наскільки мені відомо, фізична теорія церства божого ще не розроблена!
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Шо написано раніше-біблія чи Єангеліє? Slavkora 2 1035 12-06-2014, 21:53
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  Як християни шукають взаємопорозуміння Гоголь 39 5496 28-09-2013, 13:21
Ост. повідомлення: Русин
  Християни-мракобіси кинули статую "Перуна" у Дніпро.(л) Гоголь 18 3062 06-07-2013, 07:23
Ост. повідомлення: Анатoль

Перейти до форуму: