Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чи можна довіряти офіційній релігії?
#1
В старому,ще рукописному Євангелії оповідається,шо по іншу сторону ріки Йордани починалися обійстя України.
На це не звертають уваги,обходять стороною чи піддають насмішкам,мовляв,не тямили давні,шо писали.
А даремно!
Не все так просто,як нам намагаються втелюшити..
Ізраїль раніше називався Палестиною.Давні Українці колонізували цю землю ще до приходу туди юдеїв.Палестина походить від українського Палений Стан.Палений Стан входив до складу України на правах колонії.До речі,назва гори Сіон походить від українського Сіян-гора,від Вічного Вогню,який постійно палахкотів на всіх капіщах давніх Українців,в т.ч. і на Сіяян-горі в Паленому Стані.
Да і назва ріки Йордану містить ім*я української Богині води Дани,яке присутнє в назвах річок,де жили українці.І зараз в українській мові збереглася назва -ЙорДана-вона.З якого б це дива українці мають свою,відмінну від інших,назву незнайомої їм зараз,далекої ріки?
Є свідчення,шо шестикутна зірка,йменована зараз зіркою Давида,становить не зірку,і не Давида,а знак українського Бога родючості Велеса,символізує об*єднання чоловічого та жіночого.
Таким чином прояснюється наявність шестикуного знака на клейнодах українських Гетьманів,таких же давніх,як і цей Світ.
Так шо ніякої помилки в старому Євангелії,хоч якось зберігшому відгомін старої історії, немає.Це вже згодом,після окупації України масонською Росією,з Євангелії була вилучена згадка про Україну в Палестині,щоби відбити в українців та всього передового люду історичну пам*ять .
В останні 300 років вищенаведений запис в підробних Євангеліях не зустрічається.Так шо,ні про яку канонічність християнських церковних книжок,найперше московських,не може бути й мови.
Наведене твердження вірне,не дивлячися на те,де знаходилася Палестина.бо наразі з*явилися доводи,шо Палестина могла землювати десь інде.
Жерець Ра «Альтернативна історія»

Жрец Ра «Альтернативная история»
Відповісти
#2
(11-06-2014, 19:20 )Slavkora писав(ла): В старому,ще рукописному Євангелії оповідається,

В якому саме? Оригінали Євангелій не збереглися. До Лаодикійського собору 370-380 рр. н.е. існували тисячі списків-копій найрізноманітніших документів, які називалися Євангеліями. Собор затвердив, як канонічні, євангелія від Матвія, Марка, Луки, і Івана (Йоана). Вони, звичайно, всі були рукописними. Перші друковані Євангелія виникли тільки через 1200 років, коли був винайдений друкарський станок. Одним з перших друкованих Євангелій було, до речі, Острозьке Євангеліє, видруковане біженцем з Московії Іваном Федоровим за наказом "некоронованого короля Русів," видатного діяча української культури, мецената князя Констянтина-Василя Острозького.

(11-06-2014, 19:20 )Slavkora писав(ла): шо по іншу сторону ріки Йордани починалися обійстя України.
На це не звертають уваги,обходять стороною чи піддають насмішкам,мовляв,не тямили давні,шо писали.
А даремно!
Не все так просто,як нам намагаються втелюшити..
Ізраїль раніше називався Палестиною.Давні Українці колонізували цю землю ще до приходу туди юдеїв.Палестина походить від українського Палений Стан.

Я завжди з обережністю ставлюся до спроб обгрунтувати історичність якогось факту фонетичними співпадіннями. Так можна дійсно далеко зайти, як це зробили і роблять московські "альтернативні історики" Фоменко і Носовський. Величезна література, присвячена історії Святої Землі, виводить назву "Палестина" від арабського "Фаластін." Грецькі мандрівники почули цю назву від арабів, і трохи переінакшили цей топонім, зробивши з нього Παλαιστiνη, потім римляни трохи по-своєму переінакшили цю назву на Palaestinum, потім перси зробили з неї Іунд-Філастін. Цілком можливо, що там побували і мандрівники з Індії, арії (орії). Але їх внесок у назву цього краю, так само як і факт їх тривалого перебування в ньому, ще треба довести, і бажано не фонетичними співпадіннями.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Video РОЗКРИТТЯ (цивілізації Космосу, НЛО, релігії, заборонена археологія...) / філософ 0 527 15-02-2017, 11:02
Ост. повідомлення: філософ
  "Територія і час, де і коли вирішили відмовитися від релігії" (с) nykyta 71 4324 16-08-2016, 08:10
Ост. повідомлення: nykyta
  греко-католику можна ходити до костелу ? rsl 1 658 03-03-2016, 15:35
Ост. повідомлення: Max

Перейти до форуму: