Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чому Украіна повторяє поведення нацистів?
Нацисти кидали у в'язниці юдеів котрі воювали в лавах кайзера.
Ми тепер поводимось подібно з людьми що прибули в Україну та боролись в нашу корість проти терористів на Донбасі. 
Такі поведення зовсім не прийнято.  
Я розумію що СБУ хоче уникнути надання горожаньство небезпечним одиницям.  Однак всі справи мають свої межі.  Такі перевірки повинні не тривати довши як місяць два.  
Може було'б відповідно щоби ці чужоземні борці по стороні України сходились та оден з другим дружили й в той спосіб не буде підозра на одного чи другого, може начати якісь товариства.  
Я побоююся що СБУ має більше клопоту з українцями що даються підкупити російським ГПУ.
Відповісти
(20-09-2018, 20:20 )hrushka писав(ла): Нацисти кидали у в'язниці юдеів котрі воювали в лавах кайзера.
Ми тепер поводимось подібно з людьми що прибули в Україну та боролись в нашу корість проти терористів на Донбасі. 
Я розумію що СБУ хоче уникнути надання горожаньство небезпечним одиницям.  Однак всі справи мають свої межі.  Такі перевірки повинні не тривати довши як місяць два.  
Може було'б відповідно щоби ці чужоземні борці по стороні України сходились та оден з другим дружили й в той спосіб не буде підозра на одного чи другого, може начати якісь товариства.  
Я побоююся що СБУ має більше клопоту з українцями що даються підкупити російським ГПУ.

В ЧОМУ Украіна повторяє поведення нацистів?
.................
Аргументи - в студію!
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти
(22-09-2018, 17:26 )stryjko_bojko писав(ла):
(20-09-2018, 20:20 )hrushka писав(ла): Нацисти кидали у в'язниці юдеів котрі воювали в лавах кайзера.

В ЧОМУ Украіна повторяє поведення нацистів?
.................
Аргументи - в студію!

Фільозоф і годі.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Україна повинна вимагати поведення з українськими моряками як воєнно полоненими hrushka 0 97 29-11-2018, 22:03
Ост. повідомлення: hrushka
Question Поведення/події чи справедливість впливають на вирік судді? hrushka 0 309 05-10-2018, 05:34
  Скільки Украіна прогавила через свою корупцію, не забуваймо! hrushka 6 566 29-06-2018, 01:42

Перейти до форуму: