Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Школа Майдану
Lightbulb 
Те, що я зараз хочу сказати – це велике запрошення до глибоких роздумів, аналізу і висновків з подій, що відбуваються в житті України та її людей.
Сьогодні суспільство на земній кулі знаходиться на вершині цивілізації. Про все, що ми маємо сьогодні люди навіть не могли мріяти та уявити собі сто років назад. Так за ці сто років пройшли вперед наука, техніка, виробництво і змінилося суспільство та його життя. Але життя людей не залишається спокійним та справедливим тому в Україні, її столиці Києві, виник Майдан.
І з усіх виступів на основній сцені Майдану мені сподобались слова Юрія Віталійовича Луценка: Майдан це школа! Але їх мало хто почув і ні хто не взяв до уваги та дії. А як же це було нагально потрібно. Та все таки Майдан був до сьогодні є сьогодні і буде в майбутньому школою загальнолюдського терпіння, невгамовної жаги до свободи великих фатальних помилок та героїзму народу. І цих уроків потрібно зробити глибокий аналіз та правильні висновки, тому що люди в суспільстві надзвичайно різні. Людей можна поділити в основному на три групи:
1. Люди, які дивляться і бачать – з них виходять вчені, дослідники, керівники.
2. Люди, які дивляться і бачать, коли їм показують. Такі люди – більшість працюючих.
3. Люди, які дивляться їм показують, а вони не бачать. Таких людей прошу визначить самим.
Людей у суспільстві можна построїть по зросту, вазі. По розумовому розвитку нас строять все життя. В школі – оцінками, інститутах – заліками та стипендіями, науці і виробництві – нагородами і званнями.
Таким методом людей можна розподіляти у всіх сферах діяльності та поведінки.
Особливо таке розподілення потрібно робити серед політиків, тому що від їх діяльності найбільше залежить життя людини і розвиток суспільства в цілому.
В незалежній Україні вже на сьогодні виросли свої герої, здатні відати все, що в них є і навіть своє життя за справедливість і волю.
Тому пропоную всіх героїв, які насиллям намагалися довести один одному своє бачення життя, залишити в минулому, самому кривавому столітті на земній кулі. Сьогодні ми бачимо, якщо доводити свою правоту кулею – у відповідь буде куля, якщо снарядом – буде снаряд и т.д.
Зразком життя і поведінки в суспільстві повинні бути високоінтелектуальні культурні люди, які внесли і вносять великий внесок в розвиток суспільства.
Про совість потрібно сказати, що багато людей, щоб не мучитись самому нею віддали її в руки правосуддя та міліції. Тому із сьогоднішнього дня необхідно кожній людині, яка так зробила – забрати совість назад і керуватися нею на протязі всього свого свідомого життя.
Хто був у ці буремні дні біля пам’ятника Богдану Хмельницького і бачив його? Мабуть ніхто бо пелена революції застелила очі. А великий чотириста літній бронзовий гетьман, сидячі на своєму вірному коні, спостерігав за подіями в Києві і на Майдані. Богдан Хмельницький щиро радів, дивлячись як його кохані нащадки дружно збираються на Майдані Незалежності за Євроінтеграцію. Грізно сердився, коли «Беркут» бив людей на Майдані. Похмуро супив брови, слухаючи грізні речі із трибуни Майдану. І струмком текли сльози по моїх щоках і його бронзовому обличчю, коли він бачив, як його любимі нащадки, знаходячись на вершині цивілізації камінням, палками і тим що попаде в руки, б’ються з такими ж молодими українцями, які зобов’язані стояти на охороні держави, немов первісні люди тисячі років назад.
А тепер поглянемо уперед, знайдемо шляхи до примирення і підемо у майбутнє, взявши з собою найсильнішу зброю людини – інтелект та розум, тоді можна сказати, що всі, хто любить Україну дружно, на весь голос, будуть співати гімн України і скандувати:
Слава Україні!
Вічна пам’ять і слава героям України!
Школа Майдану
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007519683405
Відповісти
Контрасти в Україні, Києві, суспільстві, в кожній людині надзвичайні. У нас в бригаді працівників теж свій Майдан, спостерігається картина подібна до Майдану. З усієї бригади виділилось три людини, які сміливо, натхненно, люто захищали Майдан. У мене позиція по відношенню до Майдану - це логічне бачення подій з різної сторони і наукове вирішення проблем. Але тому, що це не наш профіль роботи, не було досвіду, взаєморозуміння і наукового доведенні та сприймання істини. Між нашою четвіркою виникали запеклі суперечки, навіть до заборони керівництвом розмовляти про політику.
Але ж Майдан! Він розбурхав всю нашу країну, не дає спати і примушує шукати шляхи до виходу із ситуації. І от сьогодні 31 січня я вирішив до проблеми підійти з іншого боку: не доводити свою точку зору, а почати примирення між опонентами з надією, якщо таке примирення відбудеться в нашому маленькому колективі то поступово на слідуючи наш приклад, мир і нове сприйняття дійсності станеться по всій ненці Україні.
Домовившись з майстром, ми вийшли з кімнати майстра до колективу, привіталися і я попросив вибачення у кожного із своїх опонентів за те, що я не уміючи дохідливо і правильно довести свої погляди на життя, збурюю колектив. Далі я запропонував відноситись до проблеми життя більш розважливо, із меншою серйозністю, тому що при надмірній серйозності і розумному відношенню до життя в минулому столітті тільки у двох світових війнах загинуло 70 млн. людей. І о щастя – мене зрозуміли і в нас сталися зовсім інші взаємовідносини. Після цього я запропонував прочитати статтю «Школа Майдану» і люди підтримували її і рекомендували до загального ознайомлення, але ж це тільки початок діалогу – всі інші думки буду висловлювати в процесі спілкування. Поки що пропоную: розслабитись, змінити грізну риторику розмов на науковий підхід і розглянути проблему з різних боків. Наприклад, що було б якби після слів Яценюка А., що лідером Майдану є мирний народ всі зрозуміли це правильно і знявши каски, маски, залишивши палки і тільки з прапором України пішли на вулицю Грушевського з вимогою пропустити їх по вулиці до Верховної ради.
Як розвернулися б події як би люди в масках, касках і з палками в руках підійшли до кордону міліції з вимогою пройти по вулиці Грушевського. А керівник міліції запропоновував зняти каски, маски, положити палки взявши тільки прапор України і пройти по вулиці Грушевського?
Це розмова про минуле, тепер про сьогодні і майбутнє. Майдан розбудив Україну і суспільство та показав всі його позитивні і негативні сторони. Тепер подумаємо, що буде, якщо ми розділимо учасників подій Майдану на складові: президент, парламент, більшість, опозиція, міліція, народ. В революційних подіях всі взяли різну участь і по різному постраждали. Президент і парламент взяли на себе словесну, моральну, емоційну участь і постраждали морально тож на них лягає моральна відповідальність. І терміново нехай виправляють свої помилки. І краще виправляти не в теплих кабінетах, а якщо це народний парламент то серед народу посеред Майдану в теплому крузі народу, в якого в руках знамениті курячі яйця і помідори. Ми всі пам’ятаємо про битву Кличко з Льюїсом, але ж вони між собою не ворогують, знаємо більш страшні війна ніж сьогодні в Україні – та люди завжди мирились. Пропоную всім учасникам силового конфлікту помиритись між собою, випустити заарештованих, разом навести лад в Києві та Україні, побудувати дійсно справедливу державу і ось оце буде найкращім пам’ятником тим хто постраждав і віддав життя за світле майбутнє України!
Школа Майдану
Відповісти
НЕЙЛОНОВОЕ СЕРДЦЕ

Говорят, что будет сердце из нейлона
Говорят, что триста лет стучать ему
Может это по науке и резонно
А по-нашему ребята ни к чему

Кто-то слабого обидел и хохочет
Кто-то трусом оказался и скулит
А нейлоновое сердце не клокочет
А нейлоновое сердце нe стучит

Нет, ребята не для вас определенно
Жить не видя и не слыша ни чего
Даже если будет сердце из нейлона
Мы научим, беспокоится его!

(Фильм «Мужской разговор» 1968г.)
Школа Майдану
Відповісти
(01-02-2014, 12:52 )agroklub писав(ла): НЕЙЛОНОВОЕ СЕРДЦЕ

А пропаганда рускої мови і відтак культури, також входить у завдання Школи Майдану?

Не погана Школа, особливо для таких, як Булатов. Він цю руску мову пропагує на всі пари. От вони йому й за це віддячили (люді с рускім акцентом, тобто сваі). Вчіться, як бути рабами.
ВЛАДУ БЛИЖЧЕ ДО ЛЮДЕЙ
https://www.facebook.com/pages/Федеральна-Україна/140660859443635?ref=hl
Відповісти
(01-02-2014, 12:58 )federal-ukraine.com писав(ла):
(01-02-2014, 12:52 )agroklub писав(ла): НЕЙЛОНОВОЕ СЕРДЦЕ

А пропаганда рускої мови і відтак культури, також входить у завдання Школи Майдану?

Не погана Школа, особливо для таких, як Булатов. Він цю руску мову пропагує на всі пари. От вони йому й за це віддячили (люді с рускім акцентом, тобто сваі). Вчіться, як бути рабами.
Я вибачаюсь! Але кращої пісні, яка висловлює духовний порив молоді я не знайшов, і в грудні 2013 року у Франції вперше людині пересаджене повністю штучне серце!
Школа Майдану
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Star Роковини майдану Torr 0 201 19-01-2019, 23:13
Ост. повідомлення: Torr
  Українська миротворча школа. День другий Майдан-Інформ 0 476 28-11-2014, 11:36
Ост. повідомлення: Майдан-Інформ
  Українська Миротворча Школа запрошує журналістів та журналісток Майдан-Інформ 4 980 18-11-2014, 01:22
Ост. повідомлення: stryjko_bojko

Перейти до форуму: