Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шоб ти здох: 64/66 роковини В.Путіна
#1
Шоб ти здох: 64/66 роковини В.Путіна
 
Отже 7 жовтня день народження «царя». Говорять про 64 роки. З урахуванням його справжньої біографії – 66. Дві «шістки» - явно недобра комбінація.
 
Нагадаємо, що його справжня мати (Віра Путіна) живе у Грузії. Народжений від Платона Привалова, який зник у невідомому напрямку. Вова Путін прожив кілька років у Грузії в сім’ї вітчима-грузина Осепашвілі. Був там як чужий. Врешті В.Путіна віддала його своїм батькам (село поруч Ачора Пермської області?). Ті занедужали і віддали дитину в усиновлення дальнім родичам з Лєнінграду, які і вважаються його біографічними батьками. Хлопчик відстав у навчанні й була потреба повторно проходити навчання. Йому змінили рік народження з 1950-го на 1952-й.
 
[Зображення: wide__800x450__desktop]
(Світлина зі статті німецької Цайт: «Блудний син Віри Путіної» - http://www.zeit.de/feature/vladimir-putin-mat )
 
Останнім часом обговорюється доля наступного лідерства на Московщині. Можливо президентські вибори перенесуть з 2018-го на 2017-й – поки не настало «дуже погано». Проте можливі варіанти з урахуванням «тасування колоди» наближених. В одному з інтерв’ю В.Путін припустив, що правити має хтось молодий-енергійний. Припускати «хто?» можна, кого завгодно, наприклад Сергія Кирієнка. Здається непогана людина та ще й на нашого А.Яценюка схожий. Називають ще скажену думчанку Ірину Ярову. З жінок схоже найкращим вибором був би вибір на користь Ельвіри Набіуліної (Центробанк). А В.Путін як? Він же ж так просто не зникне? Тут варіанти – запровадити конституційну монархію і обрати «імператора»; запровадити посаду «духовного лідера нації» по типу Аятоли Хомейні в Ірані. Або просто перебувати на посаді «В.Путін» за моделлю Ден Сяопін у КНР (відійшов від реальних посад, але фактично ухвалював ключові рішення і контролював верхівку).

*
Відповісти
#2
На одній зі світлин недавнього періоду обличчя В.Путіна у профіль зліва видно старечі пігментні плями і стаття-коментар була що от він швидко старіє. З’явилася публікація у розвиток теми. На мою думку, серед можливих наступників варто розглядати Сергія Кирієнка, нещодавно наближеного до В.Путіна.
 
Путін може достроково залишити президентство через хворобу, - ЗМІ
У грудні планують повідомити про дострокові вибори
ЛБ, 11 листопада 2016 17:15
http://ukr.lb.ua/world/2016/11/11/350540...shiti.html
 
Щоденна російська газета "Московський комсомолець" (МК) зняла зі свого сайту інтерв'ю з російським аналітиком Валерієм Солов'єм, який припустив, що президент РФ Володимир Путін може піти у відставку до наступних президентських виборів у 2018 році.
 
Про це пише "Радіо Свобода" [http://www.rferl.org/a/russia-putin-solovei-interview/28110473.html ].
 
Інтерв'ю з аналітиком з'явилося на сайті МК 10 листопада, але його швидко видалили. Джерела, близькі до Солов'я, повідомили РС, що він відразу ж після інтерв'ю поїхав із Москви і наразі його місце перебування невідоме.
 
Соловей добре відомий своїми часто точними прогнозами про політичні рішення і призначення Кремля.
 
У своєму інтерв'ю МК, Соловей заявив, що Москва може оголосити дострокові вибори в 2017 році, тому що Путін розуміє, що Росія не зможе нормалізувати відносини із Заходом з ним при владі, тому на переговорах країн повинна бути представлена іншою людиною. Він також зазначив, що економіка Росії погіршується з року в рік.
 
Соловей також повідомив, що в Путіна будуть "деякі проблеми", він буде часто відсутній на політичній сцені протягом декількох місяців наступного року. Він не повідомив ніяких подробиць.
 
Експерт очікує, що Кремль зробить оголошення про дострокові вибори в грудні.
 
Він сказав, що Путіна замінить або прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, який уже був президентом Росії з 2008-го по 2012 рік, або колишній голова адміністрації Путіна Сергій Іванов.
 
Видання "Daily Mail" [http://www.dailymail.co.uk/news/article-3926512/Is-Putin-QUIT-Russian-president-step-ill-health-hints-Kremlin-expert.html ] додає, що Путін може піти у відставку наступного року головним чином через хворобу. Коментуючи згаданий лист, видання наводить слова Солов'я, який на запитання, чи є причиною можливого зникнення Путіна "проблеми зі здоров'ям", відповів ухильно: "Дозвольте мені не говорити більше, я сказав достатньо". При цьому він не наполягав на 100% надійності інформації.
 
---
Примітка: Валерій Соловей є родичем співробітника сайту ЛБ Ігоря Солов’я.
---
 
Ця ж тема в інших публікаціях, які потрапили на очі:
 
В Москві паніка: Одне з провідних видань приховує інформацію про скорий крах Путіна
Патріоти, 11 листопад 2016 20:28
http://patrioty.org.ua/other/v-moskvi-pa...41416.html
[посилання на ІА/сайт Медуза]
 
«МК» удалил интервью политолога, который заявил о скором уходе Путина
КЦ, 11 ноября 2016 01:45
http://www.kavkazcenter.com/russ/content...tina.shtml
[посилання на кеш видаленого тексту МК]
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Дебальцівські роковини: вічна пам"ять жертвам режиму Петена-Порошенко Torr 0 83 17-02-2019, 20:07
Ост. повідомлення: Torr
Star Роковини майдану Torr 0 201 19-01-2019, 23:13
Ост. повідомлення: Torr
  Наближаються роковини пам"яті жертв голодомору Slavix 14 1266 26-11-2016, 21:36
Ост. повідомлення: Slavix

Перейти до форуму: