Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ще до історії наших мерзотників-різунів... тобто "борців за народ"
#7
Козенятко Біллі, або Біллі-Дитинка (Billy the Kid). Справжнє ім"я Генрі Маккарті (1859-1881). Народився в Нью-Йорку. Мати не була заміжня, свого батька Генрі не знав. Підлітком переїхав до матері у штат Нью-Мексіко, де вона вийшла заміж. "Повстав проти несправедливої системи" у віці 16 років: крав їжу, одяг, і вогнепальну зброю. Був спійманий і вкинутий до буцегарні, але вже на другий день втік. Переховувався в будинку чоловіка своєї матері, але невдовзі обікрав його і зник. Пізніше з"явився в Арізоні, де працював ковбоєм на ранчо.

У віці 18 років молодий бандит під час гри в покер застрелив свого суперника, Френсіса Кагілла. Маккарті зв"язали і посадили до в"язниці, але він знову втік. Переховувався у Нью-Мексіко серед індіанців-апачів, займався нападами на ковбоїв, які випасали коней "кінського магната" Джона Чізема (звичайно, гнобителя нещасних пролетарів). У 1877 році найнявся як "охоронець" до англійського бізнесмена-авантюриста Джона Танстелла, але той був застрелений поліцією штату під час спроби вкрасти коней. Біллі-Дитинка (так його стали називати через маленький зріст, ніжну будову тіла, і завжди бездоганно виголене обличчя) увійшов у довіру провідників свого округу Лінкольн, і, очевидно за хабарі, був піднесений до легального статусу командира зграї так званих "Регуляторів." На них покладали надію, що ці "Регулятори" з підтримкою поліції і військових частин відновлять мир в окрузі Лінкольн, але куди там. "Регулятори" влаштували самосуд і криваву різню; вони вбили шеріфа округу і всіх поліцейських, які були причетні до вбивства Танстелла. Їх оголосили поза законом.

В наступному 1878 році Біллі-Дитинка і зграя його товаришів захопили резиденцію одного з "Регуляторів," на ім"я МакСуїн. Там вони кілька днів і ночей відстрілювалися від поліції. Кінець-кінцем, будинок був підпалений, і Біллі з невеличкою групкою вірних йому бандитів втекли, перед тим пристреливши МакСуїна, який дав їм той притулок. В наступному році Біллі був знову заарештований, і знову втік. Ще через рік Біллі, під час п"яної бійки в якомусь салуні, пострілом Кольта в голову вбив чоловіка на ім"я Джо Грант, який тільки-но прибув, шукаючи роботу і житло, до Нью-Мексіко. Біллі і його друзяки втекли від поліції і оселилися на ранчо такого собі Джіма Грейтгауза, якого заворожили розповідями про свої пригоди і обіцянкаму багатої здобичі. Коли поліція знайшла їх, Біллі дав поліцейським знати, що він і його зграя тримають Грейтгауза в заручниках. Після невдалих перемовин Біллі застрелив Грейтгауза і втік. У грудні 1880 р. його знову спіймали, але він втік, застреливши заступника місцевого шеріфа.

Кривавий розгул Дитинки Біллі закінчився тільки в липні 1881 р. Його підстеріг і особисто застрелив поліцейський на ім"я Пет Гаррет.

Ще багато років (десь аж до 1940-х років) Біллі-Дитинку згадували, і розповсюджували про нього різні байки, аж до того, що він живий. Було двоє самозванців, один в Арізоні і один у Техасі, які стверджували, що вони насправді він, Козенятко Біллі.

Про цього дегенерата, мерзотника-різуна написано кілька книжок, поставлений кінофільм. Але от якось нікому у США в голову не спаде називати Біллі-Дитинку борцем за народ. Він був бандит, злочинець, злодій, грабіжник, убивця. Виродок.

(Далі буде)
Відповісти


Повідомлення в цій темі
Ось трохи про реальних американських кармалюків - Автор gvp - 25-03-2016, 04:33

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Україна. Повернення своєї історії. Частина 1 (відео) nykyta 1 1626 26-08-2016, 17:08
Ост. повідомлення: gvp
  Україна може провести наступ на Росію у сфері історії - експерт. Відео stryjko_bojko 0 808 17-06-2015, 15:10
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  Невідомі "герої" української історії Киянин 2 1945 02-09-2013, 21:48
Ост. повідомлення: Киянин

Перейти до форуму: