Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ще до історії наших мерзотників-різунів... тобто "борців за народ"
#27
(26-04-2016, 06:34 )Фенікс писав(ла): Атож, всі, крім українського народу, для вас хороші, а ми, значить, мерзотники-різуни, за виключенням чесних працьовитих кріпаків, які добросовісно працювали на шляхетних панів і їх здирників-управителів жидів. Дивна позиція, як для українця.

В Республіці (Речі Посполитій, лат. Res Publica) мешкали три народи: русини (українці), литвини (білоруси), і поляки. Князь Ярема Вишневецький, боярин Юрій Немирич, воєвода Адам Кисіль були такими самими представниками українського народу, як і башибузуки-різуни Наливайко, Павлюк, чи Хмельницький. Ну чому ми все ще вперто ототожнюємо наш НАРОД з темною масою пригнічених кріпаків? Чому ми героїзуємо тих злочинців, які штовхали ту бідну кріпацьку масу на підпали, погроми, різанину жінок і дітей, "експропріацію експропріаторів?" Хіба чимось добрим це закінчилося?

Вишневецький будував Вишневеччину - Зінько за свій засраний Суботів перерізав половину України, а недорізану продав москалям. Виговський з Немиричем будували Велике Князівство Руське у складі Республіки - бравий рубака і політичний ідіот Сірко все розвалив, надихнувши запорожців на повстання проти європейця Виговського і на допомогу "рідній" московській орді. Максим Березовський, Артем Ведель, Дмитро Бортнянський творили шедеври музики бароко - Карманюк палив винарні і займався рекетом, за що був ррреволюціонерами-демократами прославлений як герой і борець за народні маси.

Скільки вже можна?
Відповісти


Повідомлення в цій темі
RE: Ще до історії наших мерзотників-різунів... тобто "борців за народ" - Автор gvp - 26-04-2016, 16:45

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Україна. Повернення своєї історії. Частина 1 (відео) nykyta 1 1629 26-08-2016, 17:08
Ост. повідомлення: gvp
  Україна може провести наступ на Росію у сфері історії - експерт. Відео stryjko_bojko 0 811 17-06-2015, 15:10
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  Невідомі "герої" української історії Киянин 2 1947 02-09-2013, 21:48
Ост. повідомлення: Киянин

Перейти до форуму: