Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ще до історії наших мерзотників-різунів... тобто "борців за народ"
(26-04-2016, 06:55 )Фенікс писав(ла): Такі, як Ярема Вишневецький і є справжні запроданці українського народу. І зараз їх також повно. Хто є найбільшим прихильником "русского міра"? Не росіяни, а хохли-запроданці. Також, як і Ви і ваш Ярема, вони люто ненавидять український народ тільки за те, що він український.

Ні князь Ярема, ні я в жодному разі не ненавиділи наш український народ. Я люблю мій український народ і віддаю праці на його користь чимало часу і сил. Просто я відмовляюся ототожнювати мій народ виключно з масою бідних, поневолених, темних людей з їх часто звірячими інстинктами. Вважаю, що це надзвичайно несправедливо по відношенню до тих, хто стільки сил приклав для добробуту того народу. Ще раз, малий князь Ярема прибув до міста Лубни (у заслання!), коли це була дика, безлюдна околиця. За роки його життя і господарювання Лубни стали квітучим, великим містом, а край став нарешті добре заселеним (а ким? чи не тим самим українським народом?) і показував зразковий стан сільського господарства і навіть промисловості.

Так, ми всі виховані на отому "кандали порвіте і вражою злою кров"ю..." Тільки не розуміємо, ЩО це за кандали і чия зла кров є ворожою. Тому й чується досі, "да ми же с русскім народом братья, нам нечего деліть. Ета все праклятиє олігархі нарочно нас раздєлілі, чтоби ми за іх мілліарди ваевалі. А ані все жіди."
Відповісти

Повідомлення в цій темі
RE: Ще до історії наших мерзотників-різунів... тобто "борців за народ" - Автор gvp - 26-04-2016, 17:12

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Україна. Повернення своєї історії. Частина 1 (відео) nykyta 1 1634 26-08-2016, 17:08
Ост. повідомлення: gvp
  Україна може провести наступ на Росію у сфері історії - експерт. Відео stryjko_bojko 0 816 17-06-2015, 15:10
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  Невідомі "герої" української історії Киянин 2 1950 02-09-2013, 21:48
Ост. повідомлення: Киянин

Перейти до форуму: