Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Що слухають патріоти?
#1
Завжди було цікаво, що слухають сучасні українські патріоти?
Я люблю як класичні українські народні пісні (особливо повстанські, такі як "Я Крук, чорний сотник УПА", "Гей гу, гей га" і "Лента за лентою"), так і сучасні пісні, які трохи більш агресивні (такі групи як Сокира Перуна, Naghtigall і так далі).
Або ти в нього закохаєшся з першого погляду, або ж просто звикнеш.
Відповісти
#2
(24-09-2016, 15:32 )Klara писав(ла): Завжди було цікаво, що слухають сучасні українські патріоти?
Я люблю як класичні українські народні пісні (особливо повстанські, такі як "Я Крук, чорний сотник УПА", "Гей гу, гей га" і "Лента за лентою"), так і сучасні пісні, які трохи більш агресивні (такі групи як Сокира Перуна, Naghtigall і так далі)
Моїм друзям, які розповсюджують "укрсучмузику" і кажуть, що якщо я її сприймаю, я навряд чи є українським патріотом.

Я не знаю, чи мене можна кваліфікувати як "сучасного" українського патріота. Мені от-от виповниться 59, і моє здоров"я погане, так що мені вже недовго жити у цьому світі. І я мешкаю у США, хоча маю купу родичив в Україні, і відвідую їх досить часто. Але я люблю мою рідну землю, Україну, усім серцем. І я люблю її фольклор, і її мистецький спадок, і її літературу, і її театр, і її прекрасну, хоча й досі погано відому, кінематографію. Проте, Ви вже мені вибачте, я не сприймаю так званий "сучасний" музичний кітч, де пара-трійка "співаків" волає щось фемінізовано-чоловічими, або вірілізовано-жіночими, або просто писклявими голосами під стандартний акомпанемент електрогітар а-ля західна рок-музика 1970х чи 1980х років.

Що я насправді слухаю: "Запорожця за Дунаєм" Гулака-Артемовського. "Наталку Полтавку" Лисенка. Українські міські романси 1960х-1970х років ("Летять, ніби чайки," "Білий сніг," "Рідна мати моя," "Чорнобривці," "Ах, троянди," "Два кольори," "Всюди буйно квітне черемшина," "Кохана, мрій кришталевих цвіт," "Посідали лебеді на воду"...). Звичайно, "Червону руту," "Водограй." З дещо меншим ентузіазмом "Воплі Відоплясова." Люблю братів Гадюкиних і сестричку Віку. Також колядки, щедрівки. Також особливі, неповторні міські романси Мареничів ("Скрипливії ворітечка," "В неділю пораненько..." - і багато інших).

Чи щось мене колись приверне до сучасного пискляво-електрогітарного кітчу, я не знаю. Я зростав у 1970-і роки на оригінальній музиці The Beatles, Credence Clearwater Revival, Pink Floyd, Uriah Heep; на баладах Елтона Джона, Біллі Джоуела і інших співаків, музикантів, композиторів, поетів автентичної культури "гіп." Тому мені важко слухати отой писклявий кітч, хай навіть він і намагається передати високі ідеї про Україну, Батьківщину, Мати й Сина, війну, кров, жертви, патріотизм, любов до рідної землі і до своїх рідних, які є під прицілом кацапських нелюдів.
Відповісти
#3
Взагалі не розумію такого поняття як "патріотична музика", скільки є людей, стільки є і смаків. Один патріот любить Кому Вниз, інший Океан Ельзи, третій Sex Pistols, а я взагалі слухаю Девіда Гаретта. Бути патріотом – не означає надягати шори і зациклюватись на чомусь одному.
Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають.

Відповісти
#4
Колись ще у шкільні часи слухала Кому Вниз. Зараз серед сучасних колективів - Океан Ельзи, Друга Ріка. Взагалі у березні щороку йде така музикальна подія як весняна музикальна платформа, де буде багато наших виконавців. Мені, особисто серед них до вподоби Олег Вінник https://tickethunt.net/ru/performer/261/oleg-vinnik, він виходець з села на Черкащині, зараз добре відомий навіть за кордоном.
Відповісти
#5
https://youtu.be/cRpx9ozlBbY

https://www.youtube.com/watch?v=l3HyDhF-...BYrazJHDas
Відповісти
#6
Мені з наших артистів дуже подобається Тіна Кароль. Вона справжня, без маски - да вона краща за всіх. Я навіть вже білети на її концерт купив на https://kharkov.karabas.com/tours/karol-kharkov , хочу послухатии її наживо. Читав відгуки - кажуть що концерти неймовірні!
Відповісти
#7
https://youtu.be/YinLSiEeRTc
Відповісти
#8
https://youtu.be/hu5cQu95Gko
Відповісти
#9
https://youtu.be/zw2nTh62xns
Відповісти
#10
https://youtu.be/qHKWFhLMjOM
Відповісти
#11
https://youtu.be/-HGf1AnHC4E
Відповісти
#12
https://youtu.be/ZD4yNsBIJig
Відповісти
#13
https://youtu.be/n227J57RBW4
Відповісти
#14
https://youtu.be/PPnPgTt4QzM
Відповісти
#15
https://youtu.be/D109reAE7SY
Відповісти
#16
https://youtu.be/PEUzUK5vRzY
Відповісти
#17
https://youtu.be/NxLBFaaDT3o
Відповісти
#18
https://youtu.be/iAhhvKP2MfA
Відповісти
#19
https://youtu.be/7zIiXMeUg_Q
Відповісти
#20
https://youtu.be/jhaTXWEVgHA
Відповісти


Перейти до форуму: