Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Що таке обіцяна передвиборча "проста процедура відкликання депутатів"?
"Свобода", Кличко, Батьківщина, хто ще обіцяють впровадити "просту процедуру відкликання депутатів"?
Це хіба не порушення прав народних обранців?
Які заплатили гроші за місце у списку, і тепер звичайно хочуть ще й заробити на цьому капіталовкладенні ставши депутатом.
А їм кажуть: нарід просить вас геть.
Тобто, бабло вони платили партайгеноссе, а виганяти їх буде невідомо хто, і без повернення грошей?
Відповісти
Для цього потрібно, щоб 50%+ на окрузі проголосувало за відкликання. Але я не бачу можливості описати, хто може ініціювати, як за часто, за які кошти це проводити і т.д.
Це популізм НМД - значно більший, ніж імпічмент президенту.
Відповісти
(08-10-2012, 23:50 )Woodstock generation писав(ла): Для цього потрібно, щоб 50%+ на окрузі проголосувало за відкликання. Але я не бачу можливості описати, хто може ініціювати, як за часто, за які кошти це проводити і т.д.

Але про це кажуть люди які були кандидатами в Президенти України, які з цими обіцянками стануть депутатами ВРУ.
Але хоч хтось може сказати чи дати лінк на конкретні деталі, що саме під цим треба розуміти?
Щодо голосування по округу, то ясна справа всі хто голосував за суперника того кого треба відкликати, льогко проголосують за це відкликання.
Може кандидати мають за пазухою щось інше?

Відповісти
(09-10-2012, 00:14 )странник писав(ла):
(08-10-2012, 23:50 )Woodstock generation писав(ла): Для цього потрібно, щоб 50%+ на окрузі проголосувало за відкликання. Але я не бачу можливості описати, хто може ініціювати, як за часто, за які кошти це проводити і т.д.

Але про це кажуть люди які були кандидатами в Президенти України, які з цими обіцянками стануть депутатами ВРУ.
Але хоч хтось може сказати чи дати лінк на конкретні деталі, що саме під цим треба розуміти?
Щодо голосування по округу, то ясна справа всі хто голосував за суперника того кого треба відкликати, льогко проголосують за це відкликання.

Зовсім не так "льогко" - вони то може і проти - але Ви певні, що вони захочуть іти голосувати? Тобто добитись явки буде значно складніше, ніж добитись результату. Окрім того, щоб пройти зовсім необовязково мати 50%+ а от для відкликання я не уявляю собі справедливої схеми, для якої не потрібно було б >50% голосів проти кандидата - бо тільки така цифра однозначно доводить, що депутат уже не може представляти округ.
Відповісти
(09-10-2012, 00:39 )Woodstock generation писав(ла):
(09-10-2012, 00:14 )странник писав(ла):

Зовсім не так "льогко" - вони то може і проти - але Ви певні, що вони захочуть іти голосувати? Тобто добитись явки буде значно складніше, ніж добитись результату. Окрім того, щоб пройти зовсім необовязково мати 50%+ а от для відкликання я не уявляю собі справедливої схеми, для якої не потрібно було б >50% голосів проти кандидата - бо тільки така цифра однозначно доводить, що депутат уже не може представляти округ.

По 20 грн, з доставкою їх прямо до квартир, підпис на бланку, і немає конкурента.

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Thumbs Up з 1 січня 2020 року можна бити депутатів по пиці! Torr 0 78 03-09-2019, 14:06
Ост. повідомлення: Torr
  Ну що, Порошенко зробив з України таке ж канонічне і скрєпне одоробло як кацапстан? Sych 2 537 13-10-2018, 01:17
Ост. повідомлення: Torr
  Що таке Економічна криза? Віталій 6 722 12-05-2018, 16:47
Ост. повідомлення: BROTHER

Перейти до форуму: